::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

aktuálna ÚS

Úradné správy  č.8  14. 09. 2021

Úradná správa ObFZ č.8/2021-2022, 14.9.2021

 

Obsadenie R a DZ  č.9  17. 09. 2021

OBSADENIE R A DZ NA DNI 25. – 26.9.2021 6. LIGA DOSPELÍ 11. KOLO 26.9.2021 O 15.00 H N. Tvarožec – Kobyly (Harčar, Rondzík – Huraj) Poliakovce – Malcov / o 12.00 h / (Zamborský, M. Gmitt...čítať celú správu

 

Zmeny v obsad. R a DZ  č.6  10. 09. 2021

Zmeny v obsadení R a DZ na 11. – 12.9.2021 a 15.9.2021

 

6. liga dospelí 8. kolo 12.9.2021 o 15.30 h

Zborov – Porúbka R – Harčar za Gmittera, AR1 – Gmitter za Hegedüša

Smilno – Raslavice B / o 12.30 h / AR1 – Harčar za Hegedüša

Kľušov – N. Tvarožec R – Hegedüš za Harčara

 

6. liga dospelí 9. kolo 15.9.2021 (streda) o 15.30 h

Malcov – Kobyly / o 12.30 h / R – Šuľa za Hegedüša, bez AR2

N. Tvarožec – Bardejov AR1 – Šuľa za Hegedüša, bez AR2

Poliakovce – Kľušov R – Gmitter za Vencurika, AR1 – Vencurik za Pechu

Osikov – Bartošovce – bez DZ

Stuľany – Lopúchov R – Hegedüš za Šuľu, bez DZ

Porúbka – Smilno / o 12.30 h / AR1 – Hegedüš za Šuľu, bez DZ

Dlhá Lúka – Zborov – bez AR2, bez DZ

 

5. liga dorast U19 5. kolo 11.9.2021 o 14.00 h

Gerlachov – Giraltovce / 15.9.2021 o 14.00 h / R – Leškanič za Kočiša

Dlhá Lúka – Marhaň R – Harčar za Rondzíka

Dohrávka 2. kolo 16.10.2021 o 10.30 h

Osikov – Giraltovce R – Šuľa

 

4. liga žiaci U15 5. kolo 16.10.2021 o 10.30 h

Gerlachov – Gaboltov R - Varešinský

 




 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko