::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Obsadenie R a DZ


správa č.: 1120. októbra 2023

OBSADENIE R A DZ NA DNI 28. – 29.10.2023 7. LIGA DOSPELÍ 11. KOLO 29.10.2023 O 14,00 H Dlhá Lúka – Kurima / o 11,00 h / (Počurek, Leškanič) Malcov – Šiba / o 11,00 h / (Čisarik, P...


správa č.: 1013. októbra 2023

OBSADENIE R A DZ NA DNI 21. - 22.10.2023 7. LIGA DOSPELÍ 10. KOLO 21. – 22.10.2023 O 14,00 H Kurima – Smilno (Sališ, Pecha) Bardejov – Bartošovce / 21.10.2023 o 14,00 h / (Počurek, Zamborsk&yacut...


správa č.: 906. októbra 2023

OBSADENIE R A DZ NA DNI 14. – 15.10.2023 7. LIGA DOSPELÍ 9. KOLO 14. – 15.10.2023 O 14,30 H Šiba – Kurima (Harčar, Rondzík – J. Gmitter) Dlhá Lúka – Zborov (Zamborsk&yac...


správa č.: 829. septembra 2023

Obsadenie R a DZ na dni 7.10.2023 – 8.10.2023 8. liga dospelí 7. kolo 7. – 8.10.2023 o 14,30 h Kurima – Bartošovce (Harčar, Šimco) Smilno – Kružlov / o 11,30 h / (Olejár, Rondzík &...


správa č.: 721. septembra 2023

Obsadenie R a DZ na dni 30.9.2023 – 1.10.2023 7. liga dospelí 7. kolo 30.9.2023 – 1.10.2023 o 14,30 h Zborov – Kurima / o 11,30 h / (Olejár, Šimco) Šiba – Lopúchov (Sališ, Ron...


správa č.: 614. septembra 2023

OBSADENIE R A DZ NA DNI 23. – 24.9.2023 7. LIGA DOSPELÍ 6. KOLO 23. – 24.9.2023 O 15,00 H Kurima – Kružlov / o 12,00 h / (Čisarik, Leškanič) Bartošovce – Fričkovce / o 10,30 h / (Olej...


správa č.: 508. septembra 2023

OBSADENIE R A DZ NA DNI 16. -17.9.2023 7. LIGA DOSPELÍ 5. KOLO 16. – 17.9.2023 O 15,00 H Zborov – Osikov (Počurek, Pecha) Šiba – Bardejov /o 12,00 h / (Čisarik, Hegedüš, Leškanič)...


správa č.: 431. augusta 2023

OBSADENIE R A DZ NA DNI 9. – 10.9.2023 7. LIGA DOSPELÍ 4. KOLO 9. – 10.9.2023 O 15,30 H Kurima – Fričkovce (Počurek, Pecha) Kružlov – Malcov (Čisarik, Leškanič – Huraj) Barto&scaro...


správa č.: 325. augusta 2023

OBSADENIE R A DZ NA DNI 2. – 3.9.2023 7. LIGA DOSPELÍ 3. KOLO 2. – 3.9.2023 O 15,30 H Osikov – Kurima (Zamborský, Leškanič) Lopúchov – Bardejov (Počurek, Hegedüš &ndas...


správa č.: 218. augusta 2023

OBSADENIE R A DZ NA DNI 26. – 27.8.2023 7. LIGA DOSPELÍ 2. KOLO 26. – 27.8.2023 O 16,00 H Kurima – Malcov / o 13,00 h / (Čisarik, Leškanič – Huraj) Fričkovce – Dlhá Lúka (P...


správa č.: 111. augusta 2023

OBSADENIE R A DZ NA DNI 19. – 20.8.2023 7. LIGA DOSPELÍ 1. KOLO 19. – 20.8.2023 O 16,00 H Bardejov – Kurima / 19.8.2023 o 16,00 h v BNV / (Čisarik, Harčar, VsFZ) Smilno – Osikov (Zamborský, Po...


správa č.: 2809. júna 2023

OBSADENIE R A DZ NA DNI 17. – 18.6.2023 7. LIGA DOSPELÍ NADSTAVBOVÁ čASť O MAJSTRA OKRESU 10. KOLO 17. – 18.6.2023 O 17,00 H Kružlov – Lopúchov (Sališ, Hegedüš, Harčar – ...


správa č.: 2702. júna 2023

OBSADENIE R A DZ NA DNI 10. – 11.6.2023 7. LIGA DOSPELÍ NADSTAVBOVÁ čASť O MAJSTRA OKRESU 9. KOLO 10. – 11.6.2023 O 17,00 H Lopúchov – Kľušov (Sališ, Harčar, Vencurik – Sende...


správa č.: 2626. mája 2023

OBSADENIE R A DZ NA DNI 3. – 4.6.2023 7. LIGA DOSPELÍ NADSTAVBOVÁ čASť O MAJSTRA OKRESU 8. KOLO 3. – 4.6.2023 O 17,00 H Malcov – Osikov / o 14,00 h / (Čisarik, Pecha, Harčar – J. Gmitter) Bardejov &...


správa č.: 2519. mája 2023

Obsadenie R a DZ na dni 27. – 28.5.2023 7. liga dospelí nadstavbová časť o majstra okresu 7. kolo 27. – 28.5.2023 o 17,00 h Bartošovce – Kľušov / 27.5.2023 o 17,00 h / (Varešinský,...







 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko