::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Obsadenie R a DZ


správa č.: 921. septembra 2018

OBSADENIE R A DZ NA DNI 29. – 30.2018 6. LIGA DOSPELÍ 9. KOLO 30.9.2018 O 15.00 H Kružlov – Kľušov (M. Gmitter, VsFZ – J. Gmitter) Šiba – Malcov / o 12.00 h / (M. Gmitter, VsFZ – J....


správa č.: 818. septembra 2018

OBSADENIE R A DZ NA DNI 22. – 23.9.2018 6. LIGA DOSPELÍ 8. KOLO 23.9.2018 O 15.00 H Kľušov – Osikov (Zamborský, Demjanovič, M. Gmitter – Regrút) Kurov – Porúbka (Duboveck&ya...


správa č.: 707. septembra 2018

OBSADENIE R A DS NA DNI 15. – 16.9.2018 6. LIGA DOSPELÍ 7. KOLO 16.9.2018 O 15.00 H Malcov – Kľušov (M. Gmitter, Šuľa – VsFZ) Kružlov – Lopúchov / o 12.00 h / (Šuľa, M. Gm...


správa č.: 631. augusta 2018

Obsadenie R a DS na dni 8. – 9.9.2018 6. liga dospelí 6. kolo 9.9.2018 o 15.30 h Kľušov – Porúbka / o 12.30 h / (M. Gmitter, Baláž – Regrút) Osikov – Beloveža (M. Gmitter, Bal&aacu...


správa č.: 525. augusta 2018

Obsadenie R a DS na dni 1. – 2.9.2018 6. liga dospelí 5. kolo 2.9.2018 o 15.30 h Lopúchov – Kľušov (Harčar, Počurek – Regrút) Malcov – Zborov (Šivec, Rondzík – VsFZ) ...


správa č.: 417. augusta 2018

OBSADENIE R A DS NA DNI 25. – 26.8.2018 6. LIGA DOSPELÍ 4. KOLO 26.8.2018 O 16.00 H Kľušov – Beloveža (Počurek, Straka – J. Gmitter) Porúbka – Stuľany (Zamborský, Demjanovič - R...


správa č.: 310. augusta 2018

OBSADENIE R A DS NA DNI 18. – 19.8.2018 6. LIGA DOSPELÍ 3. KOLO 19.8.2018 O 16.00 H Zborov – Kľušov (Šivec, VsFZ – VsFZ) Lopúchov – Abrahámovce (Dubovecký, Demjanovič...


správa č.: 203. augusta 2018

OBSADENIE R A DS NA DNI 11. – 12.8.2018 6. LIGA DOSPELÍ 2. KOLO 12.8.2018 O 16.30 H Kľušov – Stuľany / o 13.30 h / (Zamborský, Baláž, Šivec – VsFZ) Beloveža – Poliakovce (...


správa č.: 129. júla 2018

OBSADENIE R A DS NA DNI 4. – 5.8.2018 6. LIGA DOSPELÍ 1. KOLO 5.8.2018 O 16.30 H Abrahámovce – Kľušov (Počurek, Zamborský – Sendek.st) Zborov – Marhaň (M. Gmitter, Balaž – ...


správa č.: 2608. júna 2018

OBSADENIE R A DS NA DNI 16. – 17.6.2018 6. LIGA DOSPELÍ 26. KOLO 17.6.2018 O 17.30 H Kľušov – Hertník / o 14.30 h / (Počurek, Zamborský, Straka – Sendek st.) Šiba – Kružlov...


správa č.: 2501. júna 2018

OBSADENIE R A DS NA DNI 9. – 10.6.2018 6. LIGA DOSPELÍ 25. KOLO 10.6.2018 O 17.00 H Marhaň – Kľušov (Počurek, L. Hegedüš – Huraj) Malcov – Kurima / o 14.00 h / (T. Končár, M...


správa č.: 2425. mája 2018

OBSADENIE R A DS NA DNI 2. – 3.6.2018 6. LIGA DOSPELÍ 24. KOLO 3.6.2018 O 17.00 H Kľušov – Šiba / o 14.00 h / (Hopko, Demjanovič – J. Gmitter) Osikov – Hertník (Hopko, Demjanovič ...


správa č.: 2318. mája 2018

OBSADENIE R A DS NA DNI 26. – 27.5.2018 6. LIGA DOSPELÍ 23. KOLO 27.5.2018 O 17.00 H Malcov – Kľušov (T. Končár, Hopko, Harčar – J. Gmitter) Porúbka – Marhaň (Zamborský, D...


správa č.: 2211. mája 2018

Obsadenie R a DS na dni 19. – 20.5.2018 6. liga dospelí 22. kolo 20.5.2018 o 17.00 h Kľušov – Osikov / o 14.00 h / (Hopko, Harčar, Demjanovič – Sendek st.) Smilno – Šiba / o 14.00 h / (Duboveck&...


správa č.: 2104. mája 2018

OBSADENIE R A DS NA DNI 12. – 13.5.2018 6. LIGA DOSPELÍ 21. KOLO 13.5.2018 O 16.30 H Porúbka – Kľušov (Počurek, S. Končár – Regrút) Stuľany – Malcov (Hopko, Harčar &ndash...







 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko