::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Zmeny v obsad. R a DZ


správa č.: 2514. júna 2019

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 15. – 16.6.2019 6. LIGA DOSPELÍ 26. KOLO 16.6.2019 O 17.30 H Šiba – Stuľany DZ – Kostík Abrahámovce – Marhaň / 15.6.2019 o 16.00 h / R –...


správa č.: 2407. júna 2019

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 8. – 9.6.2019 6. LIGA DOSPELÍ 25. KOLO 9.6.2019 O 17.00 H Kurov – Abrahámovce / o14.00 h / AR1 – Hegedüš za Zamborského, AR2 – Pecha Osikov...


správa č.: 2331. mája 2019

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 1. – 2.6.2019 6. LIGA DOSPELÍ 24. KOLO 2.6.2019 O 17.00 H Kľušov – Šiba / o 14.00 h / AR1 – Dubovecký za Harčara, AR2 – Varešinský ...


správa č.: 2224. mája 2019

Zmeny v obsadení R a DZ na dni 25. – 26.5.2019 6. liga dospelí 23. kolo 26.5.2019 o 17.00 h Beloveža – Zborov / zrušený / 4. liga dorast 17. kolo 25.5.2019 Koprivnica – Gaboltov / o 12.45 h v S...


správa č.: 2117. mája 2019

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 18. – 19.5.2019 6. LIGA DOSPELÍ 22. KOLO 19.5.2019 O 17.00 H Kľušov – Kružlov DZ – Kostík Abrahámovce – Beloveža / o 14.00 h / DZ – Fec...


správa č.: 2010. mája 2019

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 11. – 12.5.2019 6. LIGA DOSPELÍ 21. KOLO 12.5.2019 O 16.30 H Osikov – Kľušov / o 13.30 h / (Harčar, Hegedüš) Porúbka – Kurov / o 13.30 h / (&Sc...


správa č.: 1903. mája 2019

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 4. – 5.5.2019 6. LIGA DOSPELÍ 20. KOLO 5.5.2019 O 16.30 H Lopúchov – Kružlov / o 13.30 h / AR2 – Varešinský Abrahámovce – Poliakovce AR2...


správa č.: 1826. apríla 2019

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 27. – 28.4.2019 6. LIGA DOSPELÍ 19. KOLO 28.4.2019 O 16.00 H Šiba – Abrahámovce AR1 – Pecha za VsFZ Kružlov – Zborov AR1 – Pecha za VsFZ


správa č.: 1718. apríla 2019

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 20. – 21.4.2019 6. LIGA DOSPELÍ 18. KOLO 21.4.2019 O 16.00 H Marhaň – Šiba R – Leško, AR1 – Hegedüš 7. LIGA DOSPELÍ 13. KOLO 21.4.20...


správa č.: 1612. apríla 2019

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 13. – 14.4.2019 6. LIGA DOSPELÍ 17. KOLO 14.4.2019 O 15.30 H Beloveža – Kľušov / o 12.30 h / R – Dubovecký za Baláža Stuľany – Porúbk...


správa č.: 1505. apríla 2019

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 6. – 7.4.2019 6. LIGA DOSPELÍ 16. KOLO 7.4.2019 O 15.30 H Porúbka – Poliakovce R – Zamborský za M. Gmittera Beloveža – Stuľany AR1 – nedelegova...


správa č.: 1429. marca 2019

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 30. – 31.3.2019 6. LIGA DOSPELÍ 15. KOLO 31.3.2019 O 15.00 H Šiba – Porúbka DZ – Feckanin Kružlov – Osikov DZ – Kostík Zborov –...


správa č.: 1309. novembra 2018

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DEň 11.11.2018 DOHRÁVKA 12. KOLO DOSPELÍ 11.11.2018 O 13.30 H Malcov – Beloveža DZ – Kostík za Sendeka st.


správa č.: 1226. októbra 2018

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 27. – 28.10.2018 6. LIGA DOSPELÍ 13. KOLO 28.10.2018 O 14.00 H Osikov – Lopúchov R – Zamborský za Šiveca, Počurek za Harčara, DZ – nedelegovan&yac...


správa č.: 1119. októbra 2018

Zmeny v obsadení R a DZ na dni 20. – 21.10.2018 6. liga dospelí 12. kolo 21.10.2018 o 14.00 h Abrahámovce – Kurov R – Šivec za Duboveckého Zborov – Osikov R – Zamborský z...







 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko