::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Zmeny v obsad. R a DZ


správa č.: 1015. októbra 2021

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 16. – 17.10.2021 6. LIGA DOSPELÍ 14. KOLO 17.10.2021 O 14.00 H N. Tvarožec – Stuľany R – Hegedüš, AR1 - Harčar


správa č.: 908. októbra 2021

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 9. – 10.10.2021 6. LIGA DOSPELÍ 13. KOLO Raslavice – Bardejov / zrušený zápas / Zborov – Lopúchov /o 14.30 h / Smilno – Abrah&aacu...


správa č.: 801. októbra 2021

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 2. – 3.10.2021 6. LIGA DOSPELÍ 12. KOLO 3. 10.2021 O 14.30 H Kobyly – Smilno R – M. Gmitter za Zamborského Abrahámovce – Zborov R – Zamborsk&yac...


správa č.: 724. septembra 2021

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 25. – 26.9.2021 6. LIGA DOSPELÍ 11. KOLO 25. – 26.9.2021 O 15.00 H Poliakovce – Malcov / o 12. 00 h / AR2 – Hegedüš, DZ – J. Gmitter za Sendeka st. ...


správa č.: 610. septembra 2021

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA 11. – 12.9.2021 A 15.9.2021 6. LIGA DOSPELÍ 8. KOLO 12.9.2021 O 15.30 H Zborov – Porúbka R – Harčar za Gmittera, AR1 – Gmitter za Hegedüša Smilno &nd...


správa č.: 503. septembra 2021

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 4. – 5.9.2021 6. LIGA DOSPELÍ 7. KOLO 4. – 5.9.2021 O 15.30 H Raslavice B – Zborov / o 16.00 h / 5. LIGA DORAST U19 4. KOLO 4.9.2021 O 14.00 H Gerlachov – Gabolt...


správa č.: 427. augusta 2021

Zmeny v obsadení R a DZ na dni 28. – 29.8.2021 a 1.9.2021 6. liga dospelí 5. kolo 28. – 29.8.2021 o 16.00 h Kľušov – Kobyly AR2 – Harčar Osikov – Zborov R – Gmitter za Harčara Rasl...


správa č.: 320. augusta 2021

Zmeny v obsadení R a DZ na dni 21. – 22.8.2021 5. liga dorast U19 2. kolo 21.8.2021 o 14.00 h Gerlachov – Bard. N. Ves R – Rondzík za Varešinského Gaboltov – Dlhá Lúka / 1.9.20...


správa č.: 213. augusta 2021

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 14. – 15.8.2021 6. LIGA DOSPELÍ 3. KOLO 15.8.2021 O 16.30 H Bartošovce – Kobyly / o 13.30 h / R – Zamborský za Kočiša, AR1 – Kočiš za Hege...


správa č.: 106. augusta 2021

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DEň 8.8.2021 6. LIGA DOSPELÍ 2. KOLO 8.8.2021 O 16.30 H Porúbka – Poliakovce AR1 – Rondzík Dlhá Lúka – N. Tvarožec R – Sendek ml. za Rondz&...


správa č.: 1009. októbra 2020

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 10. – 11.10.2020 6. LIGA DOSPELÍ 10. KOLO 11.10.2020 Kružlov – Zborov /ODLOžENÝ/ Poliakovce – Porúbka /ODLOžENÝ/ Smilno – Stuľany AR1 ...


správa č.: 902. októbra 2020

Zmeny v obsadení R a DZ na dni 3. – 4.10.2020 6. liga dospelí 9. kolo 4.10.2020 o 14.30 h Kľušov – Kružlov AR1 – Mihaľ za Kočiša Bartošovce – Lopúchov DZ – nedelegov...


správa č.: 825. septembra 2020

Zmeny v obsadení R a DZ na dni 26. – 27.9.2020 6. liga dospelí 8. kolo 27.9.2020 o 15.00 h Kružlov – Abrahámovce / o 12.00 / R – Gmitter, AR1 – Pecha, DZ – nedelegovaný Porúb...


správa č.: 718. septembra 2020

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 19. – 20.9.2020 6. LIGA DOSPELÍ 7. KOLO 20.9.2020 O 15.00 H Bartošovce – Poliakovce / 19.9.2020 o 15.00 h / AR1 – Sendek ml. za Olejára, AR2 – nedelegovan...


správa č.: 611. septembra 2020

ZMENY V OBSADENÍ R A DZ 12. – 13.9.202 7. LIGA DOSPELÍ 4. KOLO 12.9.2020 O 15.30 H Rokytov – Fričkovce R – Zamborský za Olejára 5. LIGA DORAST U19 4. KOLO 12.9.2020 O 14.00 H Giralto...







 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko