:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: Prípravný zápas 04.04.2010, 20:33 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
ŠŠK Hažlín - TJ Pokrok Porúbka 0:4 (0:1) viac informácii o tomto futbale na www.tjpokrokporubka.weblahko.sk v sekcii výsledky

Nadpis: Výsledok zápasu 1.trieda 04.04.2010, 20:04 (x)
Od:   Jozino [IP:95.102.169.244]
Abrahámovce - Javorina Malcov 0:0. Zostava Malcova: Kravec - Kolega, Bľanda J. ml., Falat, Kramár - Kačmár J.,(46.Zajac) Kaščák, Gduľa M.,(60.Kačmár V.) Novák(46.Bľanda J st.) - Billý,(70.Beňa) Gduľa L. Vo vyrovnanom zápase na nerovnom teréne mali domáci hráči väčšiu chuť po víťazstve. Šance na oboch stranách ale ostali nevyužite. V závere mali domáci aj hostia po dve dobré šance, ale brankári svoje mužstva podržali. Rozhodoval Olejár. S výkonom rozhodcu Olejára sme vcelku spokojní.

Nadpis: g 04.04.2010, 18:46 (x)
Od:   delgado [IP:217.119.127.148]
Poliakovce - Smilno 1:2 (1:0), dorast Hazlin - Smilno 3:1 (0:1)

Nadpis: Vysledky I.trieda 04.04.2010, 18:25 (x)

Od:   podhrat [IP:195.91.79.23]
D.Luka-Beloveza 4:3 (3:1) Na nerovnom ihrisku sa hral iba priemerny zapas,domaci sli dost jednoducho do dvojgoloveho vedenia,hostia prevzali iniciativu,podarilo sa im znizit,lenze do kabim znova inkasovali.Druhy polcas sa hral dlho medzisestnastkovy futbal,aj ked väcsiu snahu mali hostia,ktorym sa opär podarilo znizit na rozdiel jedineho golu,domaci opät zabrali,strelili stvrty gol,a znova boli na tahu hostia.Krasnym priamym kopom sa znova dotiahli na rozdiel golu,ale na viac uz casu nezostalo.

Nadpis: oznam 03.04.2010, 18:41 (x)
Od:   Dooddko [IP:85.237.226.41]
4.4.2010 štartuje aj I. trieda-Dorast.. viac informacii o Marhaňskom futbale sú na www.ocfkmarha.webnode.sk

Nadpis: V.liga sk.SZ - dorast 03.04.2010, 11:56 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.79.223]
+++++ Dorast ++++

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Slovan Dlhá Lúka

V.liga sk. SZ sobota 3.4.2010 o 14:00 štadión Bard. N. Ves

Nadpis: IV.liga sk.Sever - 19.kolo 28.03.2010, 22:09 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.79.147]
OŠK FINTICE - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 0:3 (0:2)

Zápas piateho s druhým vyznel výsledkovo aj herne pre hostí.Domáci pohrozli už v 5.minúte keď po situlácii silne zaváňajúcej ofsajdom sa rutil útočník sám na vynikajúceho Jendroľa, ale ten vybehnutím zachránil. Od tohto momentu začali diktovať tempo do závečného zvizdu hostia. V 18.minúte strela Šotta tesne minula bránu, no v 25.minúte Solanič dlhým pasom vysunul Jančošeka a ten technicky povedľa brankára otvoril gólový účet zápasu. V 31.minúte krížna strela Šotta nenapla sieť, ale v 44.minúte z priameho kopu sa už strelou z 30 metrov do šibenice nemýlil. V druhom polčase sa domáci snažili nakopávanými loptami vytvoriť si šancu na strelenie gólu, ale spoľahlivo pracujúca obrana hostí nedovolila vytvorenie žiadnej šance a po rýchlych brejkoch hrozili ďalšími gólovými šancami. Tie v 70.minúte Macečkom, v 73.minúte Pribitným sa gólom neskončili a až tá 85.minúte po nájazde na brankára si krížnou strelou Šotta po zemi našla sieť.Zaslúžené víťazstvo rozdielom triedy pripravili hráči Bardejovskej Novej Vsi peknú pozvánku pre divákov na okresné derby s Raslavicami na Veľkonočnú nedeľu o 15:30 hodine.

Zostava Bard. Novej Vsi : Jendroľ - Harbaľ M., Pagor ( 86´Suchanič), Gerčák, Kerbčár, Kočiš (65´Pribitný), Harbaľ R., Solanič, Šott, Macečko (76´Stachura), Jančošek