Srdečne Vás pozývame na futbalové zápasy V. ligy

Sobota 27.3.2010 o 11.00 Gaboltov : V.Lomnica - DORAST

Nedeľa 28.3.2010 o 15.00 Gaboltov : Župčany - Muži

Nadpis: IV.liga sk.Sever 22.03.2010, 11:28 (x)
Od:   monty7777777 [IP:193.193.170.254]
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - Tatran Ľubica 3:0 (3:0)

Jarná premiéra sa herne aj výsledkovo domácim vydarila. Od začiatku sa pustili do súpera. Ten sa okrem pár momentov ani nedostal pred domácu bránu a počas celého zápasu sa iba bránil na vlastnej polovici. Skóre zápasu otvoril v 12.minúte Jančošek a o minútu ten istý hráč krížnou strelou zvyšoval na dvojgólový rozdiel. V 33.minúte čistým hetrikom zvyšoval na 3:0. Po góle sa už ďalšie šance domáci až do konca zápasu nepremenili aj keď šance Jančoška, Kočiša si gól "pýtali" a po nádernej strele Solanič z 25 metrou opečiatkoval brvno.

zostava BNV: Kačmár - Kerbčár, Gerčák, Pagor, Harbaľ M., Macečko (66´ Pribitný), Šott (73´Stachura), Solanič, Harbaľ R. (80´Bombík), Kočiš, Jančošek

Pred 260 divákmi rozhodoval Béreš.

Bard. Nová Ves odohrá ďalší zápas vo Finticiach v nedeľu 28.3.2010 o 15. hodine

Nadpis: Pripravny zapas 21.03.2010, 16:10 (x)
Od:   SiMonQo_01 [IP:85.237.226.41]
Hažlín-Hertnik 0:3 (0:2)

Nadpis: V.liga sk.SZ - dorast 20.03.2010, 20:57 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.79.111]
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Javorina Maľcov 1:0 (1:0)
gól : TKÁČ
R: M.Šivec
D:20
Zápas na ťažkom teréne sa vyznačoval viac bojovnosťou ako technickou hrou, čo viac vyhovovalo hosťom. No napriek tomu domáci dokázali splniť úlohu favorita a zaslúžene si pripísali ďalšie tri body.

Nadpis: IV.liga sk.Sever 19.03.2010, 15:04 (x)

//////// SRDEČNE POZÝVAME ////////

Nadpis: UPOZORNENIE!!!! 12.03.2010, 11:01 (x)
VŠETKY ZÁPASY KRAJSKÝCH SÚŤAŽÍ VO FUTBALE PLÁNOVANÉ NA 13. - 14.3.2010

!!!!! SÚ ODLOŽENÉ !!!!!

Nadpis: fd 09.03.2010, 16:46 (x)
Od:   Dooddko [IP:85.237.226.41]

Nadpis: Generálka- MUŽI 07.03.2010, 18:02 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.79.129]
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves -FK Busov Gaboltov 2:0 (0:0)
góly: Kurty, Macečko.

Nadpis: Výsledok turnaja 07.03.2010, 07:10 (x)
Od:   geri [IP:188.167.37.37]

Old Boys 2000 Bardejov prvýkrat víťazom

Dňa 6.3.2010 v športovej hale MIER usporiadal futbalový klub 2.FC Bardejov VII. ročnik turnaja v halovom futbale o pohár 2.FC Bardejov a putovný pohár firmy TOPA Sport Bardejov.Turnaja sa zúčastnilo 5 družstiev a to Old
Boys 2000 Bardejov,Kométa Prešov,PartizánBardejov,Internacionáli Giraltovce a domáci 2.FC Bardejov. Hralo sa systémov každý s každým
,jednotlivé zápasy mali velmi dobru úroveň,posledný zápas bol vlastne finále turnaja a stretnutia sa skončili s týmito výsledkami: Partizán - Old Boys 2000 1:2,2.FC
- Prešov 2:3,Giraltovce-Partizán 2:5,2.FC - Old Boys 2000 2:5, Prešov - Giraltovce 2:2, 2.FC - Partizán 3:1, Giraltovce - Old
Boys 2000 1:8,Prešov-Partizán 3:1,2.FC - Giraltovce 3:1,Prešov - Old Boys 0:2. Poradie v turnaji : 1. Old Boys 2000 Bardejov 12 bodov, 2. Kométa Prešov 7 bodov,3.2.FC Bardejov 6 body,4. Partizán Bardejov 4 body,5.Giraltovce 1 bod...Po turnaji sa vsetci zišli v reštaurácii hotela ŠARIŠ,kde bolo slavnostne ukončenie turnaja,prebehlo vyhlásenie výsledkov a odovzdávanie
cien jednotlivým družstvám a najlepšim jednotlivcom.Najlepším hráčom turnaja bol Fertaľ
(Prešov),najlepším strelcom so 7 gólmi sa stal Pidany (Old Boys 2000),najlepším brankárom Kerekeš
(2.FC).najužitočnrjším hráčom bol E.Mati(Giraltovce).Organizátori turnaja poďakovali sponzorom za výraznu pomoc a podporu
ri organizovani turnaja a zúčastneným družstvám za kvalitnu hru a špotrove vystupovanie.

Nadpis: Prípravný zápas 06.03.2010, 18:19 (x)
Od:   Jozino [IP:85.237.5.104]
Malcov - Kurov 7:1. Góly domácich: Kačmár 2, Bľanda, Zajac, Gduľa L., Kaščák, vlastný. Hralo sa v sobotu 6.3.2010 o 14:00 hod. na tréningovom ihrisku v Malcove.
Stránok (286): 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 286