:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: Malcov s bodom 11.10.2009, 17:46 (x)
Od:   Jozino [IP:85.237.24.181]
TJ Osikov - TJ Javorina Malcov 2:2 (1:2). Na mokrom teréne mali v 1 polčase viac z hry Malcovčania. Porozne bránili a vyrážali do nebezpečných protiútokov. Prvé 3 tutovky trestuhodne zahodili ale potom strelil L. Gduľa 2 góly a bolo 0:2. Následne kopali domáci pokutový kop, ktorý bezpečne premenili. Hostia si v 1 polčase vypracovali asi 7 tutových šancí, ktoré pozahadzovali alebo pochytal domáci brankár. To hostí stalo 3 body. V druhom polčase boli zase domáci lepší a chceli otočiť skóre. Viac sa útočilo ako sa bránilo. Podarilo sa im vyrovnať na 2:2 keď postranný Seman úmyselne pustil 3-metrový obsajd. V závere zápasu sa pritvrdilo ale mohlo sa aj zmeniť skóre. V nadstavenom čase hostia trafili z priameho kopu do tyče a z následného protiútoku išli domáci hráči traja na jedného a situáciu nezvládli. Rozhodoval Harčar. Seman ukazoval na čiare totálne bludy ale ten mladý chlapec na druhej strane (neviem meno) si zaslúži pochvalu.
Zostava Malcova: Drutarovský - Kolega, Bľanda J. ml., Lukáč, Kramár - Novák, Kaščák, Bľanda J. st. - Billý, Zajac, Gduľa L.
Striedali: Kačmár V., Kačmár J.

Nadpis: dospely 1 trieda + dorast 11.10.2009, 17:18 (x)
Od:   lubosh [IP:85.237.226.41]
dospelý : MARHAň-2 fc bardejov 5-1 gooly : Cina 2, Kiseľ, Kostár, Fiľakovský. dorast: MARHAň- Partizán BJ B 2-1 gooly: Remeta T. , Skonc L.

Nadpis: dorast 1.trieda 11.10.2009, 17:16 (x)
Od:   smilno 4ewer [IP:95.102.138.147]
siba-smilno 1:8

Nadpis: dospelí 11.10.2009, 17:09 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
TJ Družstevník Koprivnica - Magura Zborov 5:1 (1:1) G:Matiaš Marek 3,Jurč Jozef 2

Nadpis: dorast 11.10.2009, 17:08 (x)
TJ Družstevník Koprivnica - Magura Zborov 4:0 (2:0) G:Kočiš,Jaržabek,Mikula,Adamčík(11m)

Nadpis: I trieda 11.10.2009, 16:54 (x)
Od:   podhrat [IP:195.91.79.183]
Dlha Luka-Lopuchov 1:0(0:0) V priemernom zapase sa sance rodili na obidvoch stranach,o tom,ze padol iba jeden gol rozhodli hlavne brankari ,ktori svoje muzstva neraz podrzali.Hostia si za predvedenu hru zasluzili aspon bodik.

Nadpis: I trieda 11.10.2009, 16:39 (x)
Od:   Malcov_fans [IP:78.99.52.69]
Osikov - Malcov 2-2....za hosti L.Gdula 2..domaci za stavu 0-2 dali gol z jasneho ofsajdu a vyrovnali z penalty...:)))

Nadpis: marhaň 11.10.2009, 16:15 (x)
Od:   ferko [IP:85.237.226.41]
dospelý : marhaň-2fc bardejov 5-1, dorast : marhaň- partizan B 2-1

Nadpis: muži 11.10.2009, 15:54 (x)
Od:   zaloha7 [IP:78.99.80.146]
Marhan : 2 FC Bardejov 5 : 1 ..... goly domácich Cina 2 , Kisel , Kostar , Fiľakovský ......

Nadpis: I.trieda ziaci 11.10.2009, 15:50 (x)
Od:   SiMonQo_01 [IP:85.237.226.41]
Hertnik - Kučín 2:1 (1:0)
Stránok (286): 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 286