:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: dorast 04.10.2009, 19:49 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
Kľušov - Koprivnica 1:5 (0:2) Vynikajucy zapas z oboch stran vyhrali futbalovejší hostia aj kvoli nepriaznivym poveternostnym podmienkam takisto musim vyzdvihnut aj vynikajuci vykon hlavneho rozhodcu Hosta.Hostia mohli vyhrat aj vyšším rozdielom ale nastrelili brvno a ešte k tomu aj 2 žrde Goly za hosti Grega 4 Staško

Nadpis: Víťazstvo domácich 04.10.2009, 19:15 (x)
Od:   Jozino [IP:85.237.24.211]
TJ Javorina Malcov - Marhaň 2:1 (0:0). V nervóznom zápase priemernej úrovne domáci hráči zaslúžene získali 3 body. V 1 polčase hostia mali 1 šancu ktorú nevyužili. Domáci hráči mali viac z hry ale svoje šance zahadzovali. V 2 polčase sa domáci hráči ujali vedenia gólom L. Gduľu keď mu šancu vypracoval M. Billý. Na 2:0 zvýšil J. Kačmár, keď z 3 krokov umiestnil krásne sólo M. Billého. Hostia v nadstavenom čase po ojedinelej akcii upravili na 2:1. Rozhodoval Segiňák.
Domáci hráči nastúpili v oklieštenej zostave vzhľadom na tragickú udalosť v Malcove. Veľmi dobre do mužstva zapadli posily mužstva M. Gbúr z Hervartova a P. Zajac z Poliakoviec.
Zostava Malcova: Drutarovský- Gbur, Bľanda J. ml., Gduľa V., Kramár- Gduľa M., Kaščák, Kačmár, Billý- Zajac, Gduľa L. Striedali: Bľanda J. st., Lukáč.

Nadpis: marhaň 04.10.2009, 18:53 (x)
Od:   lubosh [IP:85.237.226.41]
dospely: malcov-marhaň 2-1

Nadpis: 2.trieda 04.10.2009, 18:45 (x)
Od:   *LACOSTE* [IP:91.127.215.233]
Porúbka - Hažlín 1:1 (0:1)

Nadpis: II.Trieda muzi 04.10.2009, 18:22 (x)
Od:   marek.2000 [IP:84.47.123.204]
Bartosovce-Hervartov 2:0polcas 0:0
Pekny kombinacny futbal. Domaci vyuzily z minima maximum. Hostia hrali na krasu. Velmi dobry vykon aj rozhodcu p.Zidisina

Od:   podhrat [IP:195.91.79.32]
D.Luka-Kruzlov 3:0(2:0)Domaci hraci podali dobry vykon,hosti jednoznacne prehrali a zasluzene vyhrali.Az na uvod zapasu dobre zahrala domaca obrana,ktora potom hosti do ziadnej sance nepustila

Nadpis: Vysledok I.trieda Dospelý 04.10.2009, 16:36 (x)
Od:   geri [IP:84.47.123.204]
2.FC Bardejov - Poliakovce 1:1(0:0)

Nadpis: Info 04.10.2009, 15:36 (x)
Od:   Lubo [IP:80.239.242.24]