Nadpis: Reg. časť SP 2. kolo - Výsledky 15.09.2009, 22:15 (x)
Štítnik – Sp. Podhradie 2:1 (1:1)
Sabinov - Moldava „B“ 1:3 (0:0)

Nadpis: a 15.09.2009, 22:11 (x)
Od:   Futbalista [IP:213.151.208.225]
najlepsie by bolo aby do Koprivnice a Abrahamoviec ani uz nikto nechodil. Nech vyhravaju kontumacne magori! Ta pokuta je vyhodnejsia ako tie nervy.

Nadpis: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Koprivnica-Malcov 15.09.2009, 22:10 (x)
vy a futbal tak akurat doma nebut smiesny ved vas nikto v 1.triede nema rad asi preco prajem vam postup do 5.ligy nech ma okres pokoj

Nadpis: Re: Re: Re: Re: Re: Koprivnica-Malcov 15.09.2009, 22:07 (x)
Od:   futbal [IP:85.237.226.41]
ani by som to nebral ako minus, lebo aj ked prehrame a to je jedno ci doma alebo vonku tak vzdy ukazeme, ze vieme hrat futbal!!!! A toto je velke plus

Nadpis: dohrávka II. triedy 15.09.2009, 22:06 (x)
Od:   sunny [IP:78.99.77.143]
Zápas Hažlín - Bartošovce 1:0 (0:0) Za veľmi pekného počasia obe mužstva podali veľmi dobrý výkon, kde sa striedali šance tak na jednej ako aj druhej strane. Vytužený gól domácich padol až v druhom polčase keď domáci hráč M. Kostolník prešiel cez dvoch braniachich hráčov a nekompromisne zavesil k ľavej žrdi. V záverečnich minútach sa hostia snažili o vyrovnanie, ale domáci jednogólový náskok udržali.

Nadpis: no 15.09.2009, 22:03 (x)
co ja viem tak v Malcove hraje kopec inteligentnych, vystudovanych a starsich hracov. Snad si zasluzia triezvych rozhodcov??? O bodoch sa nebavme. A teraz zistujem ze Pecha je predseda STK!!! Zbohom zdravy rozum!

Nadpis: Re: Re: Re: Re: Koprivnica-Malcov 15.09.2009, 21:59 (x)
teraz ste prvy vy tak som zvedavy ako zahrate ale je tu jeden minus pre vas a to ze nehrajete doma

Nadpis: Re: Re: Re: Koprivnica-Malcov 15.09.2009, 21:54 (x)
tak ked si tam nebol tak nemozes vediet ako to tam bolo.,.,.najlepsi vykon bol "fanusikov".,.,a to ze Malcov bol prvy som cakal od ich hry nieco viac.,.,a nevidel som ani strelu na branu, ale dalo sa na to pozerat

Nadpis: Re: Re: Koprivnica-Malcov 15.09.2009, 21:51 (x)