kde su vysledky zo 7 . kola ?????????????????????

Nadpis: IV.Liga sk.SEVER 14.09.2009, 07:54 (x)
Od:   monty7777777 [IP:193.193.170.254]
ŠK MILÉNIUM 2000 BARDEJOVSKÁ NOVÁ VES - FK SVIT 2:4 (1:2)

Vynikajúce futbalové predstavenie videli diváci v šlágri 4.ligy.Lekciu z efektivity udelili hostia, keď sa päťkrát dostali pred domácu bránu a strelili štyri góly.Milénium sa od začiatku pustil do lídra a ten v prvých 20-tich minútach nevedel kde skôr skočiť, ale domáci útočníci trestuhodne svoje šance pozahadzovali.Tak prišiel trest v 24´keď kolmicu do šestnástky dostal Jambor a otvoril povedľa brankára skóre.V 43´už bolo 0:2 keď sa presadil Lelkeš po brejku.Domáci bojovali a podarilo sa im znížiť v 45´z pok.kopu Bombíkom.Do druhého polčasu domáci zatlačili v snahe o vyrovnanie svojho súpera ,ale znova to bol Svit, ktorý v 55´ po rýchlom protiútoku Lelkešom dostal hostí do dvojgólového vedenia.Milénium sa však o štyri minúty znova dotiahol na rozdiel gólu po rohu Gerčákom. V ďalšom priebehu domáci vrhli všetko na vyrovnanie, ale boli to hostia, ktorí v 90´rozhodli Troppom o tom , že domáci oddídu bodovo naprázdno z tohto stretnutia.Domáci si aj napriek prehre zaslúžia absolutórium za predvedenú hru.

Zostava BNV: Jendroľ - Harbaľ M., Bombík, Gerčák, Harbaľ R., Stachura (Peregrim), Solanič, Šott, Pribitný (Kočiš), Macečko, Jančošek (Pagor)

Pred 600 výbornými divákmi rozhodoval Mati.

Nadpis: co sa stalo 14.09.2009, 02:55 (x)
Od:   cocu [IP:85.237.226.41]
chyba mi vysledok,komentar, pochvaly aj zostava zo zapasu B.N.V. § Svit. azda domaci prali?

Nadpis: Re: hertnik- bartosovce 13.09.2009, 20:57 (x)
Od:   SiMonQo_01 [IP:85.237.226.41]
Ved p.HARCAR to je asi naznamjesi rozhodca v okrese, svojim piskanim to dakazuje!!!

Nadpis: hertnik- bartosovce 13.09.2009, 20:52 (x)
Od:   pravak [IP:217.119.127.169]
neviem kto pisal odkaz na adresu f. kozaka ale podla mna on za to nemohol ze p. rozhodca harcar svojim nespravnym verdiktom vyrazne ovplyvnil zapas v prospech domacich, ked vylucil brankara hosti po udajnom faule na f. kozaka. sam faulovany hovoril ze to nebol faul a taktiez postr. rozhodca p. seman, ktory bol pri tom ovela blizsie vravel hlavnemu ze to nebol faul na kartu... na protesty hosti rozhodca cervenu kartu odvolal, ale o chvilu na protesty domacich poslal hostujuceho brankara predcasne pod sprchy... to vsetko bolo za stavu 0:0, ale na to sme uz my, hraci hertnika v bartosovciach zvyknuti... gratulujem muzstvu bartosoviec k "zasluzenej" vyhre

Nadpis: II.trieda 13.09.2009, 19:59 (x)
Od:   janco95 [IP:85.237.226.41]
FC Poľnohospodár Hervartov-TJ Pokrok Porúbka 1:1 (0:0)
Goly hosti:Sokol Jaro

Nadpis: DORAST V.liga SZ 13.09.2009, 19:34 (x)
Od:   javorina malcov [IP:91.127.225.241]
TJ JAVORINA MALCOV: Š. MICHAĽANY 1:0 (1:0)

Nadpis: žiaci II trieda 6 kolo 13.09.2009, 19:08 (x)
Od:   CASS!LAS [IP:84.47.100.17]
TJ Verchovina Smilno - TJ Poľana Šiba 0:0 (0:0) no sak to je jasne ze polcas je tiez 0:0 :D heh

Nadpis: Re: III liga dospeli 13.09.2009, 19:04 (x)
Giraltovce - V. Šariš 2:0
V. Opátske - N. Hrušov 2:4
Stropkov - Barca 5:1
Sabinov - Snina 2:2 V. Tatry - Lok. Košice 3:0
Topoľany - Sp. Podhradie 6:2
Sobrance - Svidník 5:1 Bardejov - Košice Krásna 2:0
Stránok (286): 1 ... 152 153 154 [155] 156 ... 286