Upozornenie: Nové príspevky sa zobrazia, až keď ich odsúhlasí administrátor stránky.

Nadpis: JAVORINA NAJLEPSIA 07.09.2009, 16:25 (x)
Od:   Malcov_fans [IP:84.47.4.207]
V zapase s Abrahamovcami nas fanklub opet pripravil uzasnu atmosferu, co sa odzrkadluje aj na vykonoch muzstva, ktore patri medzi spicku sutaze a doma superom nedava nadej na uspech...Po zapase som hovoril s hracmi a ti si pochvalovali FANS a potvrdili ze sa im hra uzasne....myslim ze ide o znovuzroodenie futbalu v Malcove ked aj male deti pobehuju so salmi a skanduju!!!
My fandime a muzstvo sa odvdacuje hrou a vysledkami.....TAK SME PERŠE NO A CO !!!!!!!
P.S Mrzi ma ze nasi jedinu prehru utrzili v Belovezi, kde sme vsak my FANS neboli....verim ze za pooci nasich hlasiviek by uhrali minimalne x-ku !....

Nadpis: Re: Re: Tipovačka 07.09.2009, 14:58 (x)
Od:   delgado [IP:217.119.127.148]
Ľubomírovi sa hovorí Ľubo nie Ľubošovi... :D

Nadpis: Re: Tipovačka 07.09.2009, 11:19 (x)
Od:   spravca [IP:217.118.100.120]
Ahoj Ľubo. Zadal som to ako neodohratý zápas a každému tipujúcemu sa pripočíta 1 bod bez rozdielu ako tipoval, nakoľko v tipovačke najprv bol zadaný zápas Abrahámovce - Malcov, ale nakoľko po vzájomnej dohode sa tento zápas odohral v Malcove tak som to už nemohol zmeniť a veľa tipujúcich už tento zápas tipovalo.

Nadpis: Tipovačka 07.09.2009, 08:04 (x)
Od:   matias sammer [IP:91.127.214.224]
Spravca: Asi sa vludila chybicka, v tipovacej sutazi mi pri zapase Malcov:Abrahamovce hlasi, ze sa nehralo....

Nadpis: IV.liga sk.SEVER 06.09.2009, 22:30 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.79.208]
Tatran Kračúnovce - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 0:1 (0:0)
Hostia sa predviedli v tomto zápase dobrý výkon a za neustáleho povzbudzovania vynikajúceho fanklubu na tribúne sa v prvom polčase viac bojovalo ako hralo.Nebola núdza aj o nervózne momenty a nebezpečné zákroky na hráčov hostí.Potom sa však hra ukľudnila a hostia sa dostávali do hernej prevahy a začali predvádzať pestru hru a z nich v druhom polčase aj prameniace šance.Iba jedinú premenil v 54.minúte STACHURA, ktorý po výbornej finálnej prihrávke zoči-voči brankárovi mu nedal šancu a stanovil ako sa neskôr ukázalo konečný výsledok.Domáci aj s prispením rozhodcu sa zo štandartných situlácii snažili nakopávanými loptami do šestnástky vytvoriť šance, ale obrana hostí a vynikajúci výkon brankára Jendroľa im nedovolili vyrovnať. Zaslúžené víťazstvo hostí pripravilo pre fanúšikov fotbalu pozvánku na domáci šláger kola BNV - Svit na nedeľu 13.9.2009 o 15:30.
Zostava Bard.Novej Vsi: Jendroľ - Harbaľ M., Suchanič, Gerčák, Harbaľ R., Stachura(Pavúk), Šott, Solanič, Pribitný(Bombík), Jančošek (Peregrim), Macečko.
Pred 600 divákmi rozhodoval Slimák.

Nadpis: Kurov - Chmeľová 06.09.2009, 21:27 (x)
Od:   fofisko [IP:91.127.126.252]
Kurov - Chmeľová 3:3 polčas 1:3, góly za domácich König -1, Kočar -1, Novák -1, za hostí 3 - Greif (z toho dva z priameho kopu), domáci v druhom polčase zabojovali, avšak nestihli strhnúť víťazstvo na svoju stranu.

Nadpis: V.Liga sk.SZ 06.09.2009, 21:06 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
V. liga SEVEROZÁPAD Výsledky 7. kolo: Miklušovce – Šiba 2:4 (0:1), Sp.Bystre – Uzovce 3:0 (1:0), Plavnica – Šar.Dravce 0:1 (0:0), Gaboltov – Štrba 1:1 (1:1), Hranovnica - Kendice 1:2 (1:2), Pušovce – Levoča 4:1 (4:1)domáci už v 18.min viedli trojgólovým rozdielom, Radatice – Župčany 1:1 (1:0), St.Ľubovňa „B“ – Záborské hrá sa 15.9.

Nadpis: IV.Liga sk.SEVER 06.09.2009, 21:05 (x)
IV. liga SEVER Výsledky 7. kolo: Ľubica – Kľušov 0:0, Fintice – D.Klčovo 4:0 (2:0), Raslavice – Hanušovce n/T 1:2 (0:0), N. Šebastová – Stakčín 3:0 (0:0), Kračúnovce – Bard.N.Ves 0:1 (0:0), Svit – Breznica 7:1 (2:0), Medzilaborce – Bystré 10:0 (5:0), Ľubotice – Kežmarok 3:0 (0:0)

Nadpis: 3.liga 06.09.2009, 21:04 (x)
III. liga Výsledky 7. kolo: Bardejov – Giraltovce 5:1 (3:1), Krásna – Sobrance 1:1 (0:0), Svidník – Topoľany 0:2 (0:1), Sp.Podhradie – V. Tatry 1:1 (1:0), Lok. Košice - Sabinov 2:0 (0:0), Snina – Stropkov 4:0 (4:0), Barca – V. Opátske 1:2 (1:0), N.Hrušov – V. Šariš 2:2 (1:1)

Nadpis: PERLIČKA 06.09.2009, 20:27 (x)
Od:   Jozino [IP:85.237.23.156]
Zápas bol súpermi vymenený, pretože v Malcove bol Kermeš. To sa odzrkadlilo aj na návšteve ,kde bolo jednoznačne najviac divákov za posledné roky. Opäť sa vynikajúco predviedol domáci fanclub,ktorý celý zápas povzbudzoval domáce mužstvo. V takomto prostredí sa hráčom domáceho celku hralo vynikajúco, aj keď hra nebola až taká dobrá. Veľmi dobrým ťahom bolo dať urobiť šály s logom TJ Javorina Malcov, ktorý ide na dračku a nosia sa na futbal. V takomto prostredí aj zanikli niektoré "výrazy"niektorých hráčov alebo niektorých fanúšikov. K hre mužstva z Abrahámoviec by som zdôraznil že nehrali zlé, neodkopovali zbytočne lopty a ich postavenie v tabuľke nezodpovedá ich kvalite. K tým 2-3 hráčom ktorí všetko komentovali sa už nevyjadrujem. Keď to patrí k ich štýlu, tak to sa už asi zmeniť nedá... Hráči Malcova majú momentálne veľmi široký káder a dnes sa nedostali na súpisku ani takí hráči ako J. Lukáč, V. Gduľa alebo Ľ. Piter-Pangrác. To že je dobrá konkurencia sa odzrkadľuje aj na výsledkoch.
Stránok (286): 1 ... 155 156 157 [158] 159 ... 286