Váš názor a reakcie

Upozornenie: Nové príspevky sa zobrazia, až keď ich odsúhlasí administrátor stránky.

Nadpis: dorast 30.08.2009, 19:22 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
Družstevník Koprivnica - OcFK Marhaň 2:3 (2:2) 1.trieda dorast Goly za domacich:Grega Peter 11m , Jaržabek Miroslav

Nadpis: 2.trieda 30.08.2009, 19:21 (x)
Busov Nižný Tvarožec - TJ Pokrok Porúbka 2:1 Gol za hosti zaznamenal Sokol Slavomír

Nadpis: I trieda 30.08.2009, 19:10 (x)
Od:   podhrat [IP:195.91.79.132]
Abrahamovce-D.Luka 1:3 (0:2)V Abrahamovciach sa hral dobry futbal,domaci doplatili na slabu hru pred superovou branou,aj ked v poli hraju dobre,su malo nebezpecni vpredu.Zlomovym momentom bola strela domaceho hraca presne do spojnice za stavu 1:2 v druhom polcase,ked domaci nastupom do druheho polcasu hosti pritlacili.Postupne hru hostia zasa ovladli, dali treti gol,a bolo rozhodnute.Myslim,ze rozhodcovia zapas zvladli celkom dobre.

Nadpis: 1.trieda 30.08.2009, 18:59 (x)
Od:   juzeppe88 [IP:85.237.14.184]
Smilno-Lopúchov 2:1 (1:1)Góly za domácich:Milan Barilik 2

Nadpis: Bleskova sprava 30.08.2009, 18:32 (x)
Od:   Futbalista [IP:213.151.208.225]
Zborov - Javorina Malcov 1:3

Nadpis: I.trieda Ziaci 30.08.2009, 10:39 (x)
Od:   SiMonQo_01 [IP:85.237.226.41]
Zborov-Hertnik 4:5 (2:2)
goly za Hertnik: Silvassy 2,Kozacek,Foris, Stefancin (z 11 m)

Zápas sa začal v rýchlom tempe, úvodny nápor mali prekvapujúco hostia z Hertníka. Ale naopak uúodny roh patril domácim a z rohu padol aj prvý gol-1:0. Hostia sa otriasli a z pokutového kopu vyrovnal kapitan hostí Štefancin. Brankari oboch mužstiev potom svoje tými aj trochu podržali. potom udreli hostia a hned bolo 1:2, ake o minutu este do polcasu vyrovnali hostia ked sa pekne prekluckoval domaci utocnik a razom bolo 2:2, takto sa skoncil aj prvy polčas. Druhý začali lešpie hostia ked uť v 2.minúte ten isty hráč ktorý vyrovnal pekným lobom poslal domácich do vedenia 3:2. Hostia sa snazili vyrovnat a aj sa dockali ked vyrovnaval Kozaček 3:3. Ale domáci sa nevzdali a do tretice ten isty utocnik poslal domacich do wedenia a opat lobom-4:3. Zdalo ze sa zapas uz len dohra ale prišla nečakana slaba strela z kopačky Foriša a brankar Zborova neuveritelne loptu pustil medzi nohy-4:4. A hostia mali aj posledne slovo ked svojim druhym golom v zapase vyrovnal Silvasyy-4:5. A takto sa aj skoncil tento zapas, takze Hertnik si zo Zborova odaza prve tri body do tabulky.

Nadpis: žiaci 1.trieda - 4.kolo 29.08.2009, 22:57 (x)
Od:   stano [IP:217.119.127.148]
TJ Družstevník Kurima - Slovan Dlhá Lúka 0:8 (0:2)

Nadpis: oprava 29.08.2009, 21:57 (x)
zabudol som napísat hrací čas dorastu 13:45hod

Nadpis: Pozvánka na DERBY 29.08.2009, 21:56 (x)
Družstevník Koprivnica - OcFK Marhaň 30.8.2009 dorast 16:00 dospelí

Nadpis: pre spravca 29.08.2009, 21:20 (x)