Nadpis: Re: II.trieda 23.08.2009, 23:00 (x)
Zápas Hažlín-Bartošovce sa nehral. Bude sa hrať 11.10.2009.

Nadpis: derby 23.08.2009, 22:48 (x)
Od:   blitzz [IP:84.47.45.245]
gerlachov : kružlov 1-0
to čo dnes nemenovaný rozhodca predviedol na gerlachovskom ihrisku nemá obdobu. za posledné obdobie sme si aj zvykli na rozhodovanie počas derby zápasov v gerlachove, ale to čo sa tam odohralo dnes bolo výsmech futbalu...
domáci sa ujali vedenie gólom strelou spoza šetsnástky, ktorej predchádzal evidentný faul na hosťujúceho hráča, ktorý žiaľbohu /ako ináč že??/ zostal nepotrestaný... len tak na okraj toho-hosťujúci hráči cca 10minút predtým z protiútoku vsietili gól, ktorý podľa hlavného bol z ofsajdu. o to komickejšie vyznelo to, keď časť domácich divákov, ktorá stála na uvedenej časti ihriska tvrdila, že gól mal platiť...
v druhom polčase hostia pridali na výkone, výsledkom čoho bol najmä závar pred hosťujúcou bránkou cca 75.minúte, keď domáci brankár evidentne fauloval v šestnástke hosťujúceho hráča, úderom do chrbta zozadu. evidentný čistý pokutový kop, ktorý však nemenovaný "pán rozhodca??" zhodnotil slovami- "keby som to videl, tak to odpískam. mladý, musíš sa vedieť naučiť aj niečo prijať"?????????
proste sila, neslýchané...
termín rozhodcovké hovädo, asi nemá potom až taký nezmyselný význam, že???
vzhľadom na priebeh zápasu, bola určite zaslúžená remíza, žiaľ prehrali sme. až tak by ma to nemrzelo, ak by to bolo zaslúžené, ale za daných podmienok sa nato nemôžem ani dívať!!! keď mohol pán rozhodca olejár po zápase /beloveža:malcov/, ktorý evidentne odviedol v prospech domácich dostať 1-zápasovú stopku, tak zákonite čakám od oblastného futbalového zväzu, že pán rozhodca, ktorý viedol tento zápas dostane za svoj predvedený- neskutočný- výkon minimálne 2-zápasovú stopku.
aký ma ináč význam tá nedeľná komédia???
....teraz som sa ináč dozvedel, ako sa pán rozhodca volá, tak je to teda pán rozhodca Harčár!!!!!!

Nadpis: II.trieda 23.08.2009, 22:20 (x)
Od:   delover [IP:195.168.102.152]
Nevie niekto vysledok zapasu Hazlin-Bartosovce? Diky

Nadpis: II.trieda Ziakoch 23.08.2009, 22:12 (x)
Od:   SiMonQo_01 [IP:85.237.226.41]
Frickovce - Kurima 5:1

Nadpis: dospeli 1.trieda 23.08.2009, 21:16 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Družstevník Koprivnica 4:2 (1:2)

Nadpis: V.Liga SZ 23.08.2009, 21:07 (x)
Výsledky 5. kolo: Uzovce – Šiba 0:2 (0:1), Miklušovce – Šar.Dravce 2:0 (1:0), Sp. Bystré – Štrba 1:0 (0:0), Plavnica – Kendice 1:1 (0:1), Gaboltov – Levoča 3:3 (1:2), Hranovnica – Župčany 3:2 (2:2), Pušovce – Záborské 3:1 (3:0), Radatice – St. Ľubovňa „B“ 1:3 (1:0).

Nadpis: IV.Liga SEVER 23.08.2009, 21:05 (x)
Výsledky 5. kolo: D.Klčovo – Kľušov 3:0 (1:0), Ľubica – Hanušovce n/T 2:0 (1:0), Fintice – Stakčín 1:2 (1:1), Raslavice – Bard.N.Ves 0:0, N.Šebastová – Breznica 0:0, Kračúnovce – Bystré 2:1 (1:0), Svit – Kežmarok 4:1 (1:1), Medzilaborce – Ľubotice 4:2 (3:1),

Nadpis: III.Liga 23.08.2009, 21:04 (x)
Výsledky 5. kolo: Sobrance – Giraltovce 1:2 (0:2), Bardejov – Topoľany 3:1 (0:0), Krásna – V. Tatry 1:1 (0:1), Svidník – Sabinov 2:0 (2:0), Sp. Podhradie – Stropkov 3:0 (1:0), Lok.Košice – V.Opátske 2:2 (1:0), Snina – V. Šariš 4 : 1(1:0), Barca – N. Hrušov 2:0 (1:0)
Stránok (286): 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 286