Nadpis: Výsldok 1.trieda 23.08.2009, 18:34 (x)
TJ Družstevník Osikov-Tj Pokrok Abrahámovce 2:1

Nadpis: Dospelí 2.trieda 23.08.2009, 18:20 (x)
TJ Pokrok Porúbka - TJ Čergov Hertník 1:1 (1:0) G:Antolík Róbert

Nadpis: Dorast 23.08.2009, 18:18 (x)
ŠŠK Hažlín - TJ Družstevník Koprivnica 5:1 (1:1)

Nadpis: Komentár 23.08.2009, 16:05 (x)
Od:   geri [IP:87.197.102.235]
Domáci po dvoch zápasoch vonku nastúpili konečne na domácej pôde proti ambicióznej Beloveži. Za stáleho dažda predviedol 2. FC Bardejov veľmi dobrý výkon,ked celý zápas hral útočne a fakticky nedal Beloveži veľa šanci na strelenie aspon jedneho gólu.Už v 13. min sa presadil Vilím a peknou hlavičkou dal prvý gól domácich.Tesne pred prestávkou opäť Vilím zvýšil na 2:0.V druhom polčase domáci pokračovali vo veľmi dobrom výkone a nasúkali bezbranným hosťom ďalšie 4 góly.Trenérovi domácim sa vydarili hlavne striedania,ked striedajúci hráči sa presadili strelecky(Sipľák),alebo prihrávali na góly(Kvočák).Hostia niekoľko krát ohrozili domácu bránu,ale tu suverénne strážil Marcinov,ktorý chytal isto a bezchybne!Všetci hráči 2. FC Bardejov podali veľmi dobre výkony,bojovali o každu loptu a odmenou im bolo vysoké,ale určite zaslúžene víťazstvo.

Nadpis: Výsledok I.trieda 23.08.2009, 15:40 (x)
2.FC BARDEJOV - BELOVEŽA 6:0 (2:0)
g. Vilím 3, Sipľák 2, Marek Kukulský
2.FC : Marcinov - Drotarovský,Jurčák(38.Pjenčák),Marek Kukulský,J.Pillár(71.Kvočák)-Janík,Didík,S.Pillár,Stachura L.(63.Klimek)-L.Olejár(55.Sipľák),Vilím...dal by som tu aj zostavu Beloveži,ale bohužiaľ v kópii zápisu čo mám nie su čitateľné mená hráčov,ved. hosti ma lepšie tlačiť pero...tým sa ospravedľňujem fanúšikom Beloveži...pred 65 divákmi rozhodoval Macek

Nadpis: Gaboltov - Levoča 23.08.2009, 08:52 (x)
Od:   anonym [IP:95.102.44.62]
Prídte povzbudiť domácich v nedeľu o 16.00 v Gaboltove proti ašpirantovi na postup.

Nadpis: GABOLTOV - LEVOČA 22.08.2009, 22:52 (x)
Od:   Gabo [IP:91.127.4.254]

Nadpis: žiaci II trieda 3 kolo 22.08.2009, 19:29 (x)
Od:   anonym [IP:91.127.2.165]
Bartošovce - Gaboltov 0:9 (0:6)

Nadpis: Pozvánka 22.08.2009, 19:27 (x)
Pozývame Vás na prvý domáci zápas 2. FC Bardejov v tomto ročníku I. triedy....v nedelu o 10,30 hod na ihrisku v ROKYTOVE!!!