:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: IV.LIGA SEVER 16.08.2009, 21:54 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
Výsledky 4. kolo: Kľušov – Medzilaborce 1:1 (0:0), Ľubotice – Svit 2:0 (0:0), Kežmarok – Kračúnovce 2:0 (0:0), Bystré – N.Šebastová 2:0 (1:0), Breznica – Raslavice 1:2 (1:2), Bard.N.Ves – Fintice 3:1 (0:1), Stakčín – Ľubica hostia neprišli, Hanušovce – n/T – D. Klčovo1 : 0 (0:0),

Nadpis: III.LIGA 16.08.2009, 21:53 (x)
Výsledky 4. kolo: Giraltovce – Barca 2:1 (1:1), N. Hrušov – Snina 1:3 (1:1), V.Šariš – Lok. Košice 0:0 , V.Opátske – Sp. Podhradie 0:1 (0:0), Stropkov – Svidník 1:0 (0:0), Sabinov – Krásna 2:1 (2:0), V.Tatry – Bardejov 0:1 (0:1), Topoľany – Sobrance 2:2 (2:2).

Nadpis: dorast a dospeli 16.08.2009, 21:45 (x)
Koprivnica - Gerlachov 6:0 dorast Koprivnica - Gerlachov 3:0 dospeli

Nadpis: ziaci 1.trieda 16.08.2009, 21:34 (x)
Od:   jefi [IP:78.99.72.135]
tj drustevnik kurima - osk klusov 1:3

Nadpis: dospely 1 trieda 16.08.2009, 21:03 (x)
Od:   lubosh [IP:85.237.226.41]
Abrahamovce-Marhan 0-2 G: Filakovsky, Humenik

Nadpis: PERLIČKA 16.08.2009, 20:29 (x)
Od:   Jozino [IP:85.237.12.152]
Malcovčania išli do Beloveže s malou dušičkou. A mali na to hneď 3 dôvody. Štyria hrači zo základu z rozličných dôvodov nenastúpili, hralo sa v Beloveži a pískal Olejár, s ktorým nemáme dobre skúsenosti... . O tom že v Beloveži hrať a pískať je ťažke sme sa presvedčili na vlastné oči. Pokiaľ bolo 1:0 a 2:1 bolo všetko v poriadku. Ale keď sa vyrovnalo, už sa "úradovalo". To čo predvádzal domáci kapitán s č. 9 celý zápas si dovolim napísať že mu jednoducho "preplo".Aby celý zápas nadával Olejárovi a vyhrážal sa mu že keď neodpíska 11-ku tak ho ....... sa len tak nevidí. Pán Olejár si podľa krstných mien s domácimi hráčmi diskutuje akoby sa nechumelilo. Že im da 10 % sme čakali. Tento rozhodca jednoznačne ovplyvnil zápas tým že za stavu 2:2 dal hosťujucemu hráčovi žltú za faul ale nedal domácemu hráčovi červenú za škaredé oplácanie. V závere zápasu za stavu 3:2 nedál červenú hosťujúcemu hráčovi za podobnú vec. Sme sklamaní že belovežskí hráči, funkcionári "robia" všetko preto (HRUBÝ NÁTLAK NA ROZHODCU)aby sa vyhralo aj za cenu že niektorí sú nepríčetní a radšej by sa mali zamyslieť nad podmienkami (šatne) v akých sa hráči prezliekajú!!! To že bola ruka v poslednej minúte to sa muselo Olejárovi tak uľaviť ako nikomu.
Mám pocit, že sme asi blázni keď chceme aby nám rozhodcovia pískali rovinu ako doma tak aj vonku. Neviem si predstaviť aby niekto z nášho mužstva "žobronil o 11-ku ako to robil ten "vypnutý" akože kapitán domáceho mužstva. A sranda je že keď odpískal Olejar koniec mu zrazu "zapne" a s úsmevom ide podávať ruku. No prepáč "mladý" ale máme asi druhý najväčši priemer rokov v mužstve po 2.FC (bez urážky) a takí hráči už niečo preskákali vo futbale. Keď sa zavčasu nespamätaš a nebudeš brať futbal ako hru ale besnenie tak zaves kopačky na klinec choď na kofolu. Páni zo zväzu, neviem či sa to ešte dá, alebo až na druhu sezónu, ale p. Olejára nám na zápasy uz nedelegujte. Ani doma ani vonku. Hodil by sa niekto s vyrovnanejšou chrbticou.Viem že takí sú. My z toho tragédiu nerobíme, veď si chodíme v nedeľu zahrať futbal, pretože nás to aj v 40-ke baví....

Nadpis: I trieda 16.08.2009, 20:19 (x)
Od:   podhrat [IP:195.91.79.88]
Zborov-D.Luka 2:3(1:2) V zaujimavom zapase sa este ani poriadne nezacalo hrat,a hostia uz vyhravali 2:0,ked sa dva krat presadil Bosak,domacim sa este pred prestavkou podarilo znizit nadhernym priamym kopom.V druhom polcase hostia zasluhou Mihalovica zasa ziskali 2golove vedenie,ale domacim sa podarilo relativne rychlo znizit.Kedze do konca zapasu sa uz nikto golovo nepresadil,hostia v derby zapase ziskali vsetky 3 body.Rozhodcovia nemali svoj den,z mojho pohladu mali domaci kopat 2 pokutove kopy,na druhej strane zasa chybne posudenia ofsajdov zabranilo ist hostom 2krat do cistych brejkovych situacii.

Nadpis: Prehra nováčika 16.08.2009, 19:47 (x)
TJ Beloveža - TJ Javorina Malcov 3:2 (1:0). V dusnom počasí sa hral v 1. polčase priemerny futbal. Domáci sa ujali vedenia asi v 25 min. V 2 polčase sa hostia zlepšili. Najprv vyrovnal M. Kaščák, potom sa domáci ujali vedenia na 2:1, ale hostia M. Billým opäť vyrovnali. V poslednej minúte zahral hosťujúci hráč v 16-ke rukou a domáci 11-ku premenili a vyhrali 3:2. Hostia neboli slabší, v druhom polčase nevyužili 3 tutovky a v závere nešťastne prehrali. Za predvedenú hru si minimálne bod zaslúžili.

Nadpis: vysledok 16.08.2009, 19:43 (x)
Od:   janco95 [IP:85.237.226.41]
TJ Dujava Chmeľová-TJ Pokrok Porúbka 2:1 (1:0) goly hosti Antolik Robert

Nadpis: DORAST 5 LIGA SZ 16.08.2009, 17:15 (x)
Od:   dusollini [IP:213.151.217.135]
DORAST 5.LIGA SZ BARD.N.VES = S.MICHALANY 2 - 1 GOL HOSTI DURICA PRE ZRANENIE CHYBAL V DRESE HOSTI KOZAK
Stránok (286): 1 ... 176 [177] 178 179 180 ... 286