Nadpis: II. LSŽ SEVER 10.08.2009, 10:37 (x)

Nadpis: pre monty7777777 10.08.2009, 10:22 (x)
Od:   SiMonQo_01 [IP:85.237.226.41]
cawff...mas nick na pokeci?

Nadpis: Nesuhlas 10.08.2009, 08:53 (x)
Od:   lacoh06 [IP:217.119.127.130]
Geri neviem co tym myslis ze ste nemali moznost sa dostat na polovicu supera to akoze som vam ja nedovolil.O P.K.nebudem sa s tebou bavit stal som 8m od miesta priestupku.A ze ste hrali vonku neviem naco narazas. Nazdar!!!!

Nadpis: IV.liga sk.SEVER 09.08.2009, 22:55 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.79.178]
Tatran Ľubica - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 0:1 (0:0)
Zápas sa od začiatku niesol v réžii hostí a domáci sa snažili dostávať do šancí iba nakopávanými loptami.Po nepremenených šanciach Jančoška a strelách Šotta z priamých kopov sa do šance dostali aj domáci, ale strelu domáceho útočníka z uhla vytlačil Fedorš na roh.Do druhého polčasu hostia ešte zvýšili tlak a odmenou im bol gól ŠOTTA v 62.minúte.Po góle sa domáci snažili o vyrovnanie, ale hosťujúca obrana s prehľadom poradila s vysokými nakopavanými loptami a rychlymi brejkami zamestnávala domácu obranu.
Hostia ukázali svoju kvalitnú hernú fazónu aj v Ľubici a zaslúžene si odviezli tri body.
Hodno poďakovať znova fanúšikom z Bard.Novej Vsi, ktorí vytvorili hlavne v druhom polčase skoro domácu kulisu svojím povzbudzovaním a hráči sa im odvďačili jak výsledkom, tak aj "ďakovačkou" po zápase.
zostava Bard.Novej Vsi: FEDORŠ - HARBAĽ R., PAGOR (30´SUCHANIČ), GERČÁK, HARBAĽ M., STACHURA (72´PEREGRIM), ŠOTT, SOLANIČ, PRIBITNÝ (85´PAVÚK), JANČOŠEK, MACEČKO
Pred 200 divákmi rozhodovala Miháliková.

Nadpis: Re: Re: Víťazná premiéra. 09.08.2009, 20:38 (x)
Od:   Jozino [IP:85.237.7.57]
Samozrejme ako som sa ospravedlnil p. Hegedusovi za skomolenie jeho priezviska, ospravedlnujem sa aj panovi Drotarovskému.

Nadpis: vysledok muži II.trieda 09.08.2009, 20:35 (x)
Od:   kiko.jan [IP:78.98.76.18]
Hervartov - Chmeľova 4:1 (2:0)

Nadpis: vysledok 09.08.2009, 19:56 (x)
Od:   janco95 [IP:85.237.226.41]
ŠK Fričkovce-TJ Pokrok Porúbka 2:2 (1:1) goly hostí: Antolik Robert, Švec-Mihal Martin

Nadpis: Dorastenci a stare 09.08.2009, 19:56 (x)
Od:   Dooddko [IP:85.237.226.41]
Marhaň - Smilno 1 : 1..... Zapas prebiehal v klydku... v 2. minuce Tomaš Knapčik z priameho kopu otvoril skore potom neskorši jim še jakoška zo ščejscim podarilo dac gola. Marhaňske ačko vihralo zo Smilnom 3 : 0 Marhaň hrale vyborne, brankar Smilna ku koncu dostal červenu lebo dostal do ruki pred šestnastku

Stránok (286): 1 ... 179 [180] 181 182 183 ... 286