:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: Oprava 10.05.2012, 17:34 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.45]
Admin chybne si uviedol strelca prvého gólu Porúbky v zápase 20.kola II.triedy OM Dospelých medzi Porúbkou a Hertníkom. Správne má byť Pavluv Dávid a nie Pecuch Ján. Aj v najnovšom vydaní BN je napísaný správny strelec.Ďakujem.

Nadpis: dohrávka 12.kola 1.triedy žiakov 09.05.2012, 09:56 (x)
Od:   futfan [IP:95.103.142.60]
TJ BELOVEŽA - OFK 2010 KURIMA 1:5 (1:0)

góly OFK:J.Žatkovič 2,Š.Žatkovič,M.Minčák,J.Jurík

Nadpis: IV. liga Šarišská (dorast) 08.05.2012, 21:59 (x)
Od:   Igi [IP:195.68.234.147]
Predohrávka 21. kola

Marhaň - Čirč 5:2 (1:1)

Na nekvalitnom teréne vstúpili do zápasu svižne obidve tímy, no svoje prvé šance nepremenili. Po vyše pol hodine hry sa ujali vedenia hostia, ale dve minúty na to domáci stihli vyrovnať. Po zmene strán sa strelecky presadili domáci, ktorým to výrazne pomohlo. Hostia sa síce snažili rýchlo vyrovnať, no z priameho kopu sa domáci prvýkrát dostali do dvojgólového vedenia. To im však nevydržalo dlho, keďže hostia znížili na 3:2. Chlapci z Čirča ešte cítili šancu na bod, no po dvoch chybách v obrane hráči Marhane zvýšili na konečných 5:2. Pred 30 divákmi rozhodoval Čech-Špirek.

Nadpis: Dorast 4. Liga Šarišská 07.05.2012, 16:10 (x)
Fintice Dulová Ves 1:0

Nadpis: IV. liga Šarišská (dorast) 07.05.2012, 16:06 (x)

Fintice - Dulová Ves 1:0

Nadpis: IV. liga Šarišská (dorast) 05.05.2012, 21:24 (x)
Čirč - Župčany 4:0 (3:0)

Domáci začali aktívne už od úvodu a hneď v prvej minúte sa ujali vedenia. Potom pokračovali v rozbehnutom tempe a z penalty strelili aj druhý gól. Aj po tomto momente kontrolovali priebeh hry a nepúšťali hostí do žiadnych šancí. Pred odchodom do šatní strelili Čirčania ešte tretí poisťovací gól. V úplnom závere polčasu sa hostia dostali do svojej najväčšej šance zápasu, ale domáci ani po nej neinkasovali. Druhý polčas sa niesol v podobnej réžii ako ten prvý. Domáci tlačili na obranné hradby súpera, ale gólu sa dočkali až v závere. Konečný hvizd rozhodcu Kandráča tak znamenal to, že zaslúžené tri body ostali doma.

Nadpis: Dorast 4. Liga Šarisská 05.05.2012, 20:49 (x)
Od:   jefi [IP:91.127.76.78]
OFK SIM Raslavice - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves

1 : 4 (0:3)

Nadpis: IV. liga Šarišská (dorast) 29.04.2012, 17:10 (x)
Pečovská Nová Ves - Čirč 2:3
Bard. Nová Ves - Fintice 2:0
Župčany - Bardejov "B" 3:1
Pušovce - Torysa 1:4
Marhaň - Malcov 4:0

Nadpis: 4. Dorast Liga šarisská 29.04.2012, 08:29 (x)
Od:   jefi [IP:178.41.255.18]
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 2-0 OŠK Fintice

(1:0)

Nadpis: POZVÁNKA 27.04.2012, 20:28 (x)
Od:   geri [IP:85.216.175.9]
Pozývame všetkých priaznivcov futbalu a 2.FC Bardejov na 19.kolo OM vo futbale na zápas

"""""""""""""""""" 2.FC BARDEJOV - KRUŽĽOV """""""""""""""""""""

dňa 29.4.2012(nedeľa) o 10,30 hod na ihrisku v KĽUŠOVE!!!!
Stránok (286): 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 286