Nadpis: Re: Pozrite si !!! 26.06.2009, 12:27 (x)

Nadpis: Pozrite si !!! 26.06.2009, 09:43 (x)

Nadpis: ADMIN 25.06.2009, 18:46 (x)
To si nemohol napisat ze sa hra baraz ziaci??

Nadpis: žiaci 25.06.2009, 13:44 (x)
Od:   fero [IP:217.119.127.156]
V utorok, v baráži žiakov o postup do 1.skupiny žiackych majstrovstiev okresu vyhrali Kľušovskí chlapci s Kobylskými 6:2.
Dnes 25.9 sa hrá odveta v Kobylách o 17.00

Nadpis: foto - finále žiakov 23.06.2009, 21:20 (x)
Od:   spravca [IP:78.99.201.218]
V sekcii fotogalérie boli pridané fotográfie z finálového stretnutia o mastra okresu v kategórii žiakov.

Nadpis: Re: admin 22.06.2009, 20:49 (x)
Bude sa dať tipovať aj v budúcom ročníku ale zasa od nuly každy. Prihlasovacie údaje Vám ostávaju, nie je potrebné sa zasa registrovať.

Nadpis: admin 22.06.2009, 14:51 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
Chcel by som sa opytat admina ze ako to bude dalej z tipovacou sutazou ci sa bude dat tipovat aj v novom sutaznom rocniku 2009/2010 a ci prihlasovacie meno ktore som mal mi ostane alebo sa budem musiet zaregistrovat znova dakujem

Nadpis: kružlov-MARHAň 21.06.2009, 21:39 (x)
Od:   lubosh [IP:85.237.226.41]
DORAST :kružlov-MARHAň 6-4 goly za hostí :čorba ľ. 2, Fiľakovský, Gdovin M. , dospelí:kružlov-MARHAň 2-1 G: za hostí : Cina

Nadpis: Bartošovce - Kurov 21.06.2009, 21:33 (x)
Od:   fofisko [IP:78.99.87.114]
Bartošovce - Kurov 3:0 (2:0)
Hostia pricestovali v okresanej zostave iba 10ti, čo sa prejavilo aj na výsledku. Chýbali hráči zo základnej zostavy. Hralo sa na rozmočenom teréne pomerne slušne. Šance boli na jednej aj druhej strane, avšak na strane hostí ostali nepremené. Ďakujem rozhodcovi a aj hráčom obidvoch mužstiev.

Nadpis: Malcov ukončil sezónu víťazne 21.06.2009, 21:30 (x)
Od:   Jozino [IP:85.237.31.85]
Javorina MALCOV - Nižný Tvarožec 3:1 (1:0). Domáci hráči nastúpili na zápas s cieľom vyhrať aj keď už mali postup vo vrecku. V 1 polčase sa hralo väčšinou pred súperovou bránkou. Vedúci gól zaznamenal M. Kaščák strelou spoza 16-ky. V druhom počase domáci vyvinuli veľký tlak v prvých 20 minútach a gólmi navratilca Ľ. Falata a M. Billého vyhrávali 3:0. Hosťom sa podarilo upraviť výsledok na 3:1. Hostia v tomto zápase zanechali dobrý dojem a predviedli solidnú hru. Po konečnom hvizde rozhodcu Zamborského domáci hráči zaslúžene oslavovali postup do 1. triedy.
Stránok (286): 1 ... 191 [192] 193 194 195 ... 286