Nadpis: Re: Re: ADMIn 09.06.2009, 19:41 (x)
okey dakujemm..a kedy bude vyzrebovanie???a ako to je s tou novou ligou ziakoch pls?

Nadpis: Nike cup 2009 09.06.2009, 18:39 (x)
Bartošovce - Marhaň 0:10 (0:4) G:Sokol 4,Čverha 3,Michalov 3

Nadpis: ADMIn 09.06.2009, 16:43 (x)
kedy zacina dalsia sezona??

Nadpis: Beloveza-Lopuchov 2:1 (0:1) 07.06.2009, 21:45 (x)
Od:   lesko [IP:85.237.10.208]
Zapas priemernej urovne, domaci v prvom polcase spalili niekolko cistych golovych sanci. Ak by do polcasu vyhravali aj pätgolovym rozdielom, nikto by sa ani necudoval. Stal sa vsak pravy opak a hostujuci hraci sa z ojedineleho utoku po chybe domaceho brankara ujali vedenia. Po zmene stran sa obraz hry nezmenil, hralo sa prakticky na jednu branku. Nakoniec sa predsa domacim hracom podarilo dvakrat prekonat hostujuceho brankara a otocit zapas vo svoj prospech. PS: Gratulujeme muzstvu Gaboltova k postupu do V. ligy

Nadpis: Stebnik - Frickovce 07.06.2009, 21:41 (x)
Od:   fofisko [IP:78.99.18.17]
Stebnik - Frickovce (1:0) 4:4

Nadpis: ... 07.06.2009, 21:32 (x)
Od:   lubosh [IP:85.237.226.41]
dorast : klusov-marhaň 3-2 .....dospeli:koprivnica-marhaň 4-2

Nadpis: 5.liga SZ 07.06.2009, 21:28 (x)
V. liga SEVEROZÁPAD Výsledky 28. kolo: Pušovce - Záborské 4:1 (1:1), Plavnica - Šiba 8:1 (5:), Poprad“B“ – Sp.Bystré 2:3 (1:3), Miklušovce – Bard.N.Ves 3:5 (0:0), Uzovce - Zborov 7:0 (1:0), Šar.Dravce - Radatice 2:2 (1:2), Štrba – V.Ružbachy 7:0 (3:0), Kendice - Levoča 1:2 (0:2).

Nadpis: Derby zápas pre domácich 07.06.2009, 21:15 (x)
Od:   Jozino [IP:85.237.4.238]
Javorina MALCOV - Gerlachov "B" 4:0 (1:0). Hostia prišli do Malcova s mladými hráčmi a tí boli v 1 polčase vyrovnaným súperom aj keď si čistú šancu nevypracovali počas celého zápasu. Domáce mužstvo sa ujalo vedenia L. Gduľom Ďalšie dve šance zahodili J. Bľanda a L. Gduľa. V 2 polčase nastúpil aj J. Lukáč a hra sa zlepšila. Hostia už toľko nevládali držať krok a ďalšími 2 gólmi L. Gduľu a z priamého kopu M. Kaščáka upravili na 4:0. Ďalšie šance zahodili J. Lukáč a Cingeľ. Hostia za stavu 3:0 nevyužili pokutový kop keď sa zaskvel domáci brankár Lukáš Drutarovský. Čiernou škvrnou zápasu bol ťažké zranenie domáceho J. Bocka. (koleno) Pred veľmi peknou návštevou na kvalitnom ihrisku rozhodoval Feckanin.
Stránok (286): 1 ... 194 [195] 196 197 198 ... 286