:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: pre spravcu 03.06.2009, 20:43 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
Chcel by som sa opytat kde sa daju pozriet kompletne vysledky Premier Nike Cup 2009 1. aj 2.kola

Nadpis: Jednoznačne víťazstvo 31.05.2009, 21:56 (x)
Od:   Jozino [IP:85.237.25.95]
Rokytov - Javorina MALCOV 1:8 (0:2). Hostia sa predstavili na ihrisku súpera vo veľmi dobrom svetle a konečne boli aj dostatočne efektívni na počet gólových šanci. V 1. polčase domáci ešte odolávali súperovi asi 20 min. Potom sa ujali vedenia gólom Ľ. Pangráca. Druhý gól pridal najlepší strelec súťaže L. Gduľa. V 2. polčase hostia pokračovali vo svojej kombinačnej hre a padali aj ďalšie góly. Až v poslednej 15 minutovke keď bolo o výsledku rozhodnuté si domáci vypracovali niejake šance a jednu z nich premenili. Zaskvel sa hosťujúci M. Kaščák, ktorý strelil 3 pekne góly a konečne využil svoj potencial. Góly hostí: M. Kaščák 3, L. Gduľa, M. Gduľa, M.Billý, Ľ. Pangrác, M. Beňa. Rozhodoval Židišin. Kedže Porubka len remizovala v Kurove 0:0, týmto víťazstvom si hráči Malcova vybojovali postup do 1. triedy 3 kola pred koncom súťaže.

Nadpis: Gerlachov - Hazlin 31.05.2009, 21:12 (x)
Od:   fofisko [IP:78.99.184.253]
Gerlachov - Hazlin 4:3

Nadpis: Rokytov - Malcov 31.05.2009, 21:11 (x)
Rokytov - Malcov 1:8

Nadpis: Kurov - Porubka 31.05.2009, 21:10 (x)
Kurov - Porubka 0:0

Nadpis: vysledok II.trieda muži 31.05.2009, 19:55 (x)
Od:   kiko.jan [IP:91.127.219.204]
N. Tvarožec - Hervartov 3:2

Hral sa obojstranne útočný futbal a brankár hosti viackrát svoje mužstvo podržal. Je len veľká škoda, že rozhodca neposudzoval rovnaké situácie rovnakým metrom a svoj slabý výkon ešte potvrdil tým, že odpískal koniec zápasu v čase, keď lopta smerovala priamo na bránku domácich.

Nadpis: Hertnik-Zborov B 31.05.2009, 19:45 (x)
Od:   delover [IP:195.168.102.152]
Hertnik- Zborov B 2:2 (1:0)

Nadpis: V. Liga SZ 31.05.2009, 19:26 (x)
Od:   pablito [IP:62.168.87.6]
V. liga SEVEROZÁPAD Výsledky 27. kolo: Levoča - Pušovce – hrá sa 2.6, V.Ružbachy - Kendice 1:6 (1:3), Radatice - Štrba 0:4 (0:2), Zborov – Šar.Dravce 1:0 (0:0), Bard.N.Ves - Uzovce 2:0 (1:0), Sp.Bystré - Miklušovce 5:0 (0:0), Šiba – Poprad“B“ 2:1 (0:1), Záborské - Plavnica 4:0 (1:0).

Nadpis: I trieda 31.05.2009, 19:16 (x)
Od:   podhrat [IP:195.91.79.67]
D.Luka-Koprivnica 2:3 (1:1)

Nadpis: marhan 31.05.2009, 18:51 (x)
Od:   lubosh [IP:85.237.226.41]
dorast : Marhaň-Osikov 1-0 G: Čorba Ľ. .dospelí: Marhaň-Osikov za stavu 2-0 po 1. polčase hostia nenastúpili na 2. polčas G: Cina ,špirla
Stránok (286): 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 286