-vyrovnaný zápas sledovalo 20 divákov, rozhodoval Tramita.

Nadpis: Priateľský zápas 18.04.2012, 19:47 (x)
Muži (V.liga Š) Beloveža - Muži ( I. trieda) Dlhá Lúka 2:2 (2:1)
rozhodovali: Šivec K., Šivec M.

Nadpis: >>> 20.KOLO :::: MR-VÝCHOD <<< 15.04.2012, 19:53 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.109.65]

-------------------------------------------------------------------------- ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - FK Haniska 1:1 (1:0)
--------------------------------------------------------------------------
Množstvo zranených hráčov značne ovplyvnilo zostavu domáceho mužstva, ktoré do zápasu nastupovalo s vekovým priemerom 21,2 roku.Mladé domáce mužstvo aj napriek tomu začalo lepšie a už z prvého protiútoku potiahol loptu po pravej strane L.Stachura a jeho prízemný center hosťujúci stopér pri odkope minul, pohotový Jančošek nedal Suchému najmenšiu šancu a dostal domácich do vedenia.V 8.minúte mieril Javorský po rohu nad.V 34.minute vybehnutím "hasil" Kačmár pred Zajacom.O tri minúty sa zbrklým zakončením obral hosťujúci M.Majoroš o vyrovnanie.V nadstavenom čase prvého polčasu Ličekova halvička iba tesne presvišťala okolo pravej šibenice Suchého brány. V druhom polčase sa skúsení hostia "zahrýzli" do domácich.V 60.minúte lopta z priameho kopu G.Majoroša pozorného Kačmára neprekvapila.O ďalšie štyri minúty Kačmár bravúrne vyrazil Zajacovú delovku.V 74.minúte v priebehu minúty mal M.Stachura dve možnosti na poistenie náskoku, ale nebolo mu súdené dať gól.V 79.minúte z rýchleho protiútoku preloboval M.Majoroš vybehuvšieho Kačmára a vyrovnal.V 80.minúte mohli ísť hostia do vedenia, ale Palenčárovú radosť zo vstrelenia gólu prekazil Kačmár, keď loptu smerujúcu do šibenice vyrazil. A keď aj Drozdova delovka z 89.minúty iba minula brvno Suchého brány, súperi sa rozišli zmierlivo.

Zostava : Kačmár – Pavuk, Kiseľ(72.Drozda), Liček, M. Stachura, Jaš, Luščák, L. Stachura, Javorský, Jančošek(81.Tkáč), Knap(63.Tkáč).

Pred 200 divákmi rozhodoval Alexa.

Nadpis: IV. liga Šarišská (dorast) 15.04.2012, 14:14 (x)
Čirč - Bardejov "B" 1:1 (0:1)

Nadpis: IV. Liga Š (dorast) 17. Kolo: 14.04.2012, 19:05 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.109.98]
IV. Liga Š (dorast) 17. Kolo: ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - OŠK Kapušany 10:0 (5:0)
::: Góly: Tkáč 4, Gmitter 2, K.Matta 2, Šoltýs, Iľko :::
Pred 30 divákmi rozhodoval Feckanin ml.

Nadpis: Dorast 4. Liga Šarišská 14.04.2012, 18:39 (x)
Od:   jefi [IP:178.40.56.130]
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - OŠK Kapušany

10:0 (5:0)

Nadpis: POZVÁNKA 13.04.2012, 17:28 (x)
Od:   geri [IP:188.167.36.137]
Pozývame všetkých priaznivcov futbalu a 2.FC Bardejov na 17.kolo OM vo futbale na zápas

"""""""""""""""""" 2.FC BARDEJOV - ZBOROV """""""""""""""""""""

dňa 15.4.2012(nedeľa) o 10,30 hod na ihrisku v KĽUŠOVE!!!!!!!
Stránok (286): 1 ... 17 18 19 [20] 21 ... 286