Nadpis: V. liga SZ 31.05.2009, 18:15 (x)

Nadpis: Pocasie ako ma byt") 31.05.2009, 14:24 (x)

Od:   fildo90 [IP:217.119.127.155]
Dlha Luka - Klusov 6:2 (4:2)

Nadpis: 3.liga 30.05.2009, 14:58 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
Marhaň - Vranov/n Topľou 5:1 (3:0) G:Kurty3,Remeta,Pavluv D. 3.liga starší žiaci Marhaň - Vranov/n Topľou 2:1 (0:0) G:Pavluv A,Šoltýs 3.liga mladší žiaci

Nadpis: Pozvánka na V.ligu 29.05.2009, 07:36 (x)
Od:   monty7777777 [IP:193.193.170.254]
Pozývame Vás na zápas V.ligy sk.SZ

ŠK Milénium 2000 Bard.Nová Ves - Uzovce

Nedeľa 31.5.2009 o 16.hodine.

V prípade víťazstva postupuje ŠK Milénium 2000 Bard.Nová Ves do IV.ligy!!!!!!!!!

Nadpis: Nike Cup 2009 26.05.2009, 20:52 (x)
Od:   stano [IP:217.119.127.148]
Slovan Dlhá Lúka - MFK Goral Stará Ľubovňa 3:1 (2:1)
Góly: Peter MAČEJ, Drahoslav KOŽARIK, Patrik SURGENT

Nadpis: Premier Nike Cup 26.05.2009, 19:02 (x)
Marhaň - Kurima 10:2 (7:1) G:Michalov2,Cverha2,Spirla,Beza,Sokol,Grega-Jakub,Kažimír,Gdovin M.

Nadpis: Re: pre spravcu.. 25.05.2009, 12:52 (x)
Od:   spravca [IP:91.127.72.88]
Už sú všetky výsledky nahodené :))

Nadpis: V.liga sk.SZ 24.05.2009, 22:28 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.79.129]
Šar.Dravce - ŠK Milénium 2000 Bard.Nová Ves 3:1 (1:1)
Hostia, ktorí nastúpili na zápas v značne pozmenej zostave sa predstavili na značne nekvatitnom trávniku v prvom polčase v dobrom svetle.
Už v 4´sa ujali vedenia Pagorom a v tej chvíli postupovali do 4.ligy do ktorej na postup potrebujú získať ešte tri body.
Domáci však skóre zrovnali v 19´po rohu na prvú tyč a následnej hlavičke.Už o minútu hostia mohli ísť znovu do vedenia, ale Roháľ pri samostatnom nájazde na brankára nedal.
Do konca prvého polčasu ešte mal šancu dvakrát Pribitný z uhla, ale domáci brankár mu šance zmaril.
V druhom polčase domáci využili, že hrali dolebrehom a so slnkom a v 66´a 68´ rozhodli o víťazstve nad lídrom súťaže.
Zostava Bard.Novej Vsi: Fedorš - Matta, Harbaľ M., Pavúk, Džupír(Palušný), Gáll, Stachura,Janík(Mihaľ), Pribitný, Roháľ(Kurty), Pagor
Pozývame týmto všetkých na nasledujúci domáci zápas, ktorý odohrá Bard. Nová Ves 31.5.2009 so začiatkom o 16 hodine a jej súperom budú Uzovce.
V prípade víťazstva postúpi Bard. Nová Ves do IV.ligy.
Stránok (286): 1 ... 197 198 199 [200] 201 ... 286