Upozornenie: Nové príspevky sa zobrazia, až keď ich odsúhlasí administrátor stránky.

Nadpis: V.liga sk.SZ 17.05.2009, 22:05 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.79.18]
ŠK Milénium 2000 Bard.Nová Ves - ŠK Štrba 3:1 (3:1)

Domáci podali v tomto stretnutí najlepší jarný výkon a do zdatného súpera sa pustili sebavedomo.Už v prvých miútach si vytvárali gólove šance a po sérii nepremenených šancí sa ujali vedenia v 13.minúte po nádhernej strele Peregríma z 20 metrov do šibenice.V 17.minúte pridal po nacvičenom signáli pri priamom kope druhý gól Roháľ.Hostia však odpovedali kontaktným gólom v 21.minúte.O štyri minúty sa stav znova menil keď odrazenú loptu trafil prekrásne do šibenice z 25 metrov Gáll a zvýšil vedenie na 3:1.Domáci pokračovali v okulahodiacej hre a vytvárali si ďalšie gólove šance, ale aj hostia kontrovali protiútokmi a dvakrát opečiatkovali koštrukciu brány.
V druhom polčase tempo hry spomalilo a domáci aj napriek ďalším šanciam skóre zápasu nezmenilo.
Víťazstvo Bard. Novej Vsi je plne zaslúžené a po prehre Popradu"B" v Plavnici zvýšili svoj náskok na čele na 12 bodov.

zostava Bard.Novej Vsi: Fedorš - Valkučák, Matta, Gáll, Pavúk, Stachura(82´Džupír), Peregrim(68´Janík), Harbaľ R., Pribitný, Šott, Roháľ (89´Jendroľ)

Pred 300 divákmi rozhodoval Brendza

Nadpis: 2.trieda 17.05.2009, 21:31 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
Rokytov - Porúbka 0:5 (0:0) G:Humeník2,Knapčík,Švec-Mihál,Antolík

Nadpis: Frickovce:Hazlin 3:2 17.05.2009, 21:07 (x)
Od:   juzek [IP:78.98.78.14]
5 golov 2 cervene karty 1 zlomena noha 1 sanitka...resume zapasu ktore hlavny rozhodca absolutne ale absolutne nezvladol !!!

Nadpis: Re: Hažlín 11:1 Osikov (9:0) 17.05.2009, 20:58 (x)
Hej Crazy nevies ako hrali vasi muzi vo frickovciach??

Nadpis: Hažlín 11:1 Osikov (9:0) 17.05.2009, 20:54 (x)
Od:   crazy33331 [IP:84.47.119.88]
Hažlín aspoň v prvom polčase hral krasny futbal a hoci bolo malo divákov bolo sa načo pozerať... hažlínu sa velmi pekne darilo a ukončili prvy polčas zo stavom 9:0 . 2 polčas kde hrači hažlina sa uspokojili a po menej behali a len trafali mimo nez do branky. V druhom polcase doli este 2 goli ale aj inkasovali 1 gol po nedorozumeni stopera medzi brankarom. Zápas bol dobry a rozhodca zvladol zapas na vybornu. GÓLY : 3 goly dal hrač Kraus Ľuboš(crazy), po 2 góly strelili hrači Stanislav Ilek a Ondrej Šoltes (kaja), a po 1 góle strelili - Matuš Mihalčin (brankár z 11m) Tomáš Zápatoka,Andrej Leškanič (Lev),Fero Maťa...

D.Luka-Smilno 1:2 (0:0)

Nadpis: Foto z turnaja výberov žiakov ObFZ 17.05.2009, 12:05 (x)
Od:   spravca [IP:78.99.90.195]
Na stránke sú fotográfie a výsledky futbalového turnaja výberov žiakov ObFZ skupina "C". Víťazom sa stal výber ObFZ Prešov, ktorý postupuje ďalej. Naši chlapci skončili na výbornom 2. mieste.

Nadpis: zapas 16.05.2009, 21:52 (x)
Od:   burdan7 [IP:78.141.102.191]
hostia boli lepsi ked uz v 5min sa hodil obranaca brankarskym zakrokom a bola to penalta tu sme premenili zacalo sa nam hrat lepsie dali sme dalsie goly a vihrali hetrikom sa blisol kapitan hosti Martin Liščinský ktory bol asi najlepsim hracom hosti
Stránok (286): 1 ... 203 204 205 [206] 207 ... 286