:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: Adminovi 10.05.2009, 22:19 (x)
Od:   delover [IP:195.168.102.152]
Poprosim admina o opravu vysledku..Hertnik-Kurov. Zapas skoncil 2:1 pre domacich, nie 2:2..dikess

Nadpis: Smilno 2:3 Hažlín 10.05.2009, 21:01 (x)
Od:   crazy33331 [IP:91.127.26.16]
Hažlín v prvom polcase podcenil supera a to viedlo k tomu ze smilno viedlo 2:0. Hostia sa spametali ku konci 1 polcasu a vyrovnalo na 2:2 (goly Stanislav Ilek 11 m. a Ľuboš Kraus "crazy" ... Obydve mužstva a hlavne chlapcov z hazlina najviac stresoval rozhodca ktory si uz 2 krat nezobral karty (prvy krat ked Hažlín hral vonku proti Dlhej luke) a tak hraci si dovolovaly brutálnymi faulami zo zadu a pod. . Rozhodca bol podpriemerny a takeho rozhodcu by som radcej odvoval. Piskal jednoznacne len pre domacich a urcite nebudem kecat ked poviem ze ROZHODCA NEZVLÁDOL ZÁPAS. Najviac kritiky by som dal Hlavnemu rozhodcovi ale zato postranný pískal férovo. Cca 91 minúta a hažlín otočil zápas na svoj prospech a strelil gól po samostatnej akcii Ľuboš Kraus "crazy" ... Šťastný to chlapci hažlína ked po nepriaznivom prvom polcase v ktorom prehravali 2:0 este vyrovnali a dokonca vyhrali...

MUŽI HAŽLÍNA:
HAŽLÍN 2:0 Bartošovce

Nadpis: muži II.trieda 10.05.2009, 20:28 (x)
Od:   kiko.jan [IP:91.127.39.80]
Hervartov - Rokytov 2:0 (0:0)

V prvom polčase sa hral vyrovnaný zápas. Do druhého polčasu vybehli domáci s väčšou chuťou po víťazstve. Podarilo sa im streliť 2 góly, ktoré rozhodli.

Nadpis: marhan 10.05.2009, 20:25 (x)
Od:   lubosh [IP:85.237.226.41]
dorast : MARHAN-dlha luka 1-1 G:Smetanka-,,,, /dospeli: MARHAN-dlha luka 2-0 G: Halek S. , Mucha

Nadpis: 2.trieda 10.05.2009, 19:21 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
Porúbka - Fričkovce 1:0 (0:0)

Nadpis: f 10.05.2009, 19:12 (x)
Od:   pjavor [IP:91.127.218.84]
Smilno- Gaboltov 1:0

Nadpis: Hral sa len 1 polčas 10.05.2009, 18:21 (x)
Od:   Jozino [IP:85.237.22.159]
Zborov B - Javorina MALCOV 0:8 (0:8). Domáci nastúpili na zápas len siedmi. Hostia neponechali nič na náhodu a gólmi (L.Gduľa 3, J. Lukáč 2, J. Kramár, M. Billý, M. Gduľa) rozhodli už v 1. polčase. Ďalšie šance hostí zostali nevyužité. Domáci na 2. polčas nenastúpili, pretože počet hráčov klesol pod povolenú hranicu.

Nadpis: dorast 10.05.2009, 17:19 (x)
Od:   fildo90 [IP:217.119.127.155]
Marhan-Dlha Luka 1-1 (0-1)

Dlha Luka zacala aktivnejsie,vytvorila si dobre sance ale gol strelila v prvom polcase iba jeden. Druhy polcas patril rezii Marhane ktora hru vyrovnala a miestami prevysovala hosti coho vysledkom bol vyrovnavajuci gol. Za zmienku stoji este krasna strela hosti z 25 metrov ktora opeciatkovala zrd a ktorej zatlieskali aj domaci..

Nadpis: Oznam 2. FC BARDEJOV 10.05.2009, 10:55 (x)
Od:   geri [IP:87.197.102.235]
Výbor futbalového klubu 2.FC Bardejov na svojom zasadnuti,ktorý sa zišiel na podnet hráčov,po zhodnotení všetkých udalostí,ktoré predchádzali dnešnému zapasu v Koprivnici (terajšie aj minulé - nepristojnosti a vyhrážky funkcionárov a hráčov TJ Koprivnica po neodohranom zápase v jesennej časti na ihrisku 2.FC Bardejov, veľmi zlé prostredie pri našich zápasoch v Koprivnici a pre nás je prvoradé zdravie a bezpečnosť našich hráčov a funkcionárov!! iné neodkladné povinnosti hráčov,zranenia hráčov, 4ŽK, ČK, tým pádom nemáme dostatočný počet hráčov na dôstojne odohratie zápasu i bezpečnostne riziko pre náš oddiel v Koprivnici) rozhodol,že FK 2.FC Bardejov na zápas I.triedy 20.kola dňa 10.5.2009 Koprivnica - 2. FC Bardejov NEVYCESTUJE!!! Chceme sa ospravedlniť touto cestou všetkým svojim verným fanúšikom a ďalším priaznivcom futbalu,že sme museli pristúpiť k takémuto nepopulárnemu kroku,ale momentálne v danej situácii sme iné riešenie nevideli.

Nadpis: III.liga 09.05.2009, 18:26 (x)
Od:   geri [IP:195.28.75.18]
Partizán Bardejov - MŠK Stropkov 2:0(0:0) g. Bučko,Kuhajdík
Stránok (286): 1 ... 206 207 208 [209] 210 ... 286