:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: 3.liga žiaci 09.05.2009, 16:22 (x)
Od:   Marhaň [IP:85.237.226.41]
Haniska-Marhaň 0:2 (0:0) G:Pavluv,Kurty 3.liga starší žiaci Haniska-Marhaň 0:3 (0:2) G:Sokol 2,Spirla 3.liga mladší žiaci

Nadpis: Tolka smola... 03.05.2009, 23:25 (x)
Od:   Nella [IP:78.141.102.191]
Ouch,chlapci z Kruzlova to nejako dovrzali...bodaj ta!

Nadpis: Re: Re: Výsledok 03.05.2009, 23:22 (x)
Uz-uz mam.... :)

Nadpis: Re: Výsledok 03.05.2009, 23:20 (x)
Od:   geri [IP:195.28.75.18]
Už su všetky vysledky.....kukni

Nadpis: Výsledok 03.05.2009, 23:19 (x)
Zdarvim,je tu niekto,kto vie ako dnes dopadol zapas Beloveza-Kruzlov???

Nadpis: vysledok muži 03.05.2009, 22:40 (x)
Od:   kiko.jan [IP:84.47.16.224]
Fričkovce - Hervartov 5:1 (0:1)

Nadpis: Zápas lídra II. triedy 03.05.2009, 22:34 (x)
Od:   Jozino [IP:85.237.7.61]
JAVORINA MALCOV - HAŽLÍN 4:3 (1:1). Za veľkého tepla sa hral v 1. polčase vyrovnaný futbal. Šancí bolo na obidvoch stranách málo. Gólovú úrodu otvorili hostia keď po stiahnutí hosťujúceho útočníka v 16-ke premenili pokutový kop. 0:1 Domáci vyrovnali po strele M. Billého, ktorá bola tečovaná obrancom hostí. 1:1. V 2. polčase hostia už toho veľa neukázali. Hrálo sa väčšinou na bránu hostí, ktorí čelili tlaku domácich. O vedenie 2:1 sa postaral J. Kramár, ktorý premenil pokutový kop. Na 3:1 zvýšil strelou z hranice 16 -ky M. Mager. Zdalo sa že je rozhodnuté ale hostia nečakane 2 krát udreli. Po rohovom kope hlavičkou znížili na 2:3 a o pár minút neskôr po úniku po pravej strane vyrovnali. 3:3. Domáci tréner vystiedal 4 hráčov. Do hry sa postupne zapojili rekonvalescenti L.Gduľa, M. Kaščák, V. Kačmár a Ľ. Pangrác a na hre sa to prejavilo. Hostia sa dostali pod veľký tlak a bolo otázkou kedy padne gól. Štvrtý gól padol po krásnej uličke keď J. Bľanda v tutovej šanci strelil loptu len do brvna a odrazenú Marián Gduľa nekompromisne napálil do brány. 4:3. V závere sa domáci pokúšali vysledok prikrášliť ale gól už nepadol. V slušne hranom zápase pred peknou diváckou návštevou keď zápas bol 2 krát prerušeny na doplnenie tekutín rozhodoval Dolhy.

Nadpis: Re: Komedianti 03.05.2009, 22:16 (x)
Na toto ani nebudem reagovať...na uražky a invektivy...neznižim sa k tomu...

Nadpis: Komedianti 03.05.2009, 22:08 (x)
Od:   jakub481 [IP:78.141.102.191]
2.Fc Bardejov je banda komediantov ktorych sa dotknete a uz placu ako male deti.Z nimi sa ani hrat neoplati to je skoda casu.

Nadpis: Futbal V. liga SZ 03.05.2009, 21:51 (x)
Od:   pablito [IP:62.168.87.6]
ZÁBORSKÉ -Š.DRAVCE 4 : 1

PLAVNICA - UZOVCE 0 : 0

RADATICE - PUŠOVCE 1 : 1