Nadpis: okr.súťaž žiaci sk.B 27.04.2009, 19:44 (x)

Nadpis: V.liga sk.SZ 27.04.2009, 19:43 (x)
SK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - Levoca

Nadpis: V.liga sk.SZ 27.04.2009, 19:38 (x)
Vys.Ruzbachy-Bard. Nová Ves 1:3 (1:2)

Hostom robil zo zaciatku velký problém zvyknut si na tvrdé hrbolaté ihrisko a predvadzat na nom svoju technickú kombinacnú hru.
Hostia uz v 12.minúte vystihli malú domov Rohalom a ten obysiel obráncu, brankára a loptu smerujúcu do prázdnej brány vykopol v poslednej chvíli stopér domácich na brankovej ciare.
Boli to vsak domáci, ktorí sa necakane ujali vedenia v 21.minúte Pulandom.
Bard. Nová Ves vsak pokracovala v nátlakovej hre a odmenou im boli goly v 30.minúte KURTYM (bol minútu na irisku po striedaní a skoroval) a v 32.minúte po centri a následnej hlavicke PRIBITNEHO,ktorími otocili skore. Po goloch nasledovali dalsie sance hosti, ktore bravurne chytal brankar domacich.
V 2.polcase hrali domaci s vetrom a so zapadajucim slnkom, ktore svietilo brankarovi hostí rovno do ocí a snazili sa to vyuzivat strelbou z dialky priamo na branu, ale brankar Jendrol sa nedal prekvapit.
Rozhodujúci úder domácim dal v 86.minúte kríznou strelou z priameho kopu SOTT nedal brankárovi ziadnu sancu a rozhodol o zaslúzenom vítazstve Bardejovskej Novej Vsi.

ZOSTAVA BNV: Jendrol- Valkucák, Pavúk, Gáll, Pagor(29.min.Kurty/75.min.Matta/), Stachura, Harbal M., Harbal R., Pribitny, Sott, Rohal (90.min. Dzupir)

Nadpis: dorast 27.04.2009, 17:19 (x)
Od:   lubosh [IP:85.237.226.41]
dorast: Marhan-šiba 2-0 polčas 0-0..goly: Fiľakovský,čorba ľ . domaci boli lepší len využili malo šancí :D..ale sme vyhralííííí D::D

Nadpis: CHYBA 27.04.2009, 12:52 (x)
Od:   Simonko [IP:85.237.226.41]
ZIACI SKUPINA A OM
Malcov : Hertnik 1:2

Nadpis: Zápas jari 26.04.2009, 23:20 (x)
Od:   Jozino [IP:85.237.14.130]
Porúbka - Javorina Malcov 2:1 (1:0). Na dobrom teréne sa hral nadpriemerný futbal. Hostia prišli s cieľom vyhrať. Zatlačili domácich pred bránu ale šancu si nevypracovali. Prvú vyloženú šancu mal domáci J. Sokol ktorého strelu hosťujúci brankár reflexívne vyrazil na brvno. Klúčovym pre vývoj zápasu sa stalo zranenie hráčov Malcova v 1. polčase M. Kaščaka a J. Lukača. Prvý gol padol po faule hosťujúceho brankára na J. Sokola, ktorý domáci hráč premenil. V druhom polčase nastúpili domáci 10- ti pre pravdepodobne neoprávneny štart hráča domáceho mužstva. Hostia vyrovnali po tečovanej strele hosťujúceho hráča, ktorého strela skončila lobom v bráne domácich. Zdalo sa ze hostia využijú prevahu ale opak sa stal pravdou. Po úniku po pravej strane a centri pred bránu si hostia dali vlastný gól. V záverečnom tlaku hostí si M. Billý vytvoril pár šancí, ktoré neriešil jednoducho strelou ale klučkou a tie nevyužil. Domáci celý zápas hrali nakopávane lopty na útočnikov. Hostia boli futbalovejší, domáci šťastnejší. Zápas rozhodoval L. Hegeduš. Chcem poďakovať domácemu kapitánovi J. Sokolovi za korektnú hru jeho mužstva a rozhodcovi za dobrý a objektívny výkon. PS: Hanbou nieje prehrať zápas, hanbou je postaviť hráča načierno!!! Znížť sa k tomu je pod úroveň ...

Nadpis: 2.trieda 26.04.2009, 22:28 (x)
Od:   ralph [IP:91.127.77.116]
Zborov B (Stebník):Hažlín 1:3 (0:2) góly hostí: 2 M.Kostolník , 1 R. Hric

Nadpis: DORAST 26.04.2009, 21:56 (x)
Od:   Dooddko [IP:85.237.226.41]
Marhaň - Šiba 2:0 (0:0) .... kvalitny super Šiba ukazal svoje schopnosti ale na Marhaň nestacil

Nadpis: 1.trieda 26.04.2009, 21:41 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
Marhan-Lopúchov 2:1
Stránok (286): 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 286