Nadpis: prestup hráča 11.04.2009, 22:35 (x)
Mňa len zaujíma ako to vlastne funguje s prestupmi hráčov do iného klubu. Mám problém, že materský klub ma nechce pustiť do iného klubu, možno by ma aj pustil, ale požaduje finančnú úhradu.
Ak som prišiel do klubu zadarmo, tak prečo by som potom nemohol odísť tiež zadarmo a v klube som proti svojej vôli?? Len preto, že ma nechcú pustiť, tak mám skončiť s futbalom? nie je to trošku choré?? Veď som nepodpisoval žiadnu zmluvu, som len registrovaný, takže by som mohol mať silnejšie práva, nie? Nedá sa s tým nič spraviť?? Som dorastenec...Ďakujem za akúkoľvek pomoc.

Nadpis: dorast 11.04.2009, 16:26 (x)
Od:   fildo90 [IP:217.119.127.155]
Dlhá Lúka -Zborov 2:1 (0:0)
V prvom polcase patrila hra domacemu muzstvu ktore vsak nedokazalo skorovat prvych 45min. V druhom polcase zacali opat aktivnejsie domaci ale v 50 minute zapas prerusil rozhodca pre krupy ktore padali asi 15 minut. Po tomto dazdi sa hra vyrovnala kedze domaci sa velmi tazko vyrovnavali so stojatou vodou. No prvy skorovali domaci vdaka Konecnemu ktory skoroval do odkrytej branky..Uz o 5 min Zborov vyrovnal z rohu a strelil aj dalsi gol ale z ofsajdu.. Po chybe hostujuceho brankara sa Dloholucania opat ujali vedenia 2:1 zasluhou Stachuru.Hostia hrali nervozne-coho dosledkom boli 2 cervene karty.

Nadpis: POZVANKA 10.04.2009, 12:09 (x)
Od:   Simonko [IP:85.237.226.41]
Hertnik - Bartosovce ZIACI 12.4.2009 13:30
Prva zapas sa skoncil 9:1 v prospech HERTNIKA!!!

Nadpis:  pripravny zapas starši žiaci 09.04.2009, 13:50 (x)
Od:   Tady [IP:213.151.240.188]
čas:10.00

Nadpis: pripravny zapas starši žiaci 09.04.2009, 10:00 (x)
OFK SIM Raslavice-Safi Prešov sa uskutočni v sobotu 11.4 v Raslaviciac čas ešte napišem

Nadpis: Vysledok 08.04.2009, 19:17 (x)
Siba - B.N.V 2:0

Nadpis: Re: II.trieda 07.04.2009, 22:13 (x)
Od:   spravca [IP:95.102.8.133]
Zareagujem na Váš príspevok ako administrátor tejto stránky a zároveň aj ako rozhodca spomínaného stretnutia. Myslím si, že dosť odvážne hodnotiť výkon rozhodcu z Vašej strany hoci mate na to právo. Od toho tam bol delegát ObFZ, aby hodnotil môj výkon. K spominaným situáciam: Keď ste rozohrávali priamy kop na konci prvého polčasu hneď po jeho rozohratí som ukončil 1.polčas nakoľko už prebiehala 47.minúta a nebol dôvod nastavovať viac ako 1 minútu. A to čo spomínate myslím ofsajdy a fauly? Treba najprv sa venovať hre ako hráči Malcova a nie len diskutovaniu a často prerušovať hru z dôvodu faulovania. Je pochopiteľne, že muštvo ktoré kondične nestíha na súpera sa bráni zubami nechtami, ale takého osočovanie voči mojej osobe je dosť ponižujúce z Vašej strany. Viem veľmi dobré kto ste. Ako admin si to dokážem zistiť. Neviem presne, ale asi ste boli aj kapitánom keď pozerám na Vašu fotku. Tak druhykrát prosím Vás zvážte čo chcete napísať do fóra a až tak to tu napíšte, lebo 90% z toho čo ste tu napísali je nezmysel čo Vám to potvrdí každý kto bol na tomto stretnutí. V nasledujúcich kolách Vám prajem pevne zdravie, veľa športového zdaru a dobrých rozhodcov "aby boli lepši ako ja a pri ktorých by ste vyhrávali!" A ešte na Vaše PS. Aj vy môžte ísť za rozhodcu a vyskúšať si aké to je jednoduché. Môžte sa dostaviť na ObFZ a môžte sa kľudne stať rozhodcom po splnení určitých podmienok.
S pozdravom Admin webstránky

Nadpis: II.trieda 07.04.2009, 21:09 (x)
Od:   Player2 [IP:78.99.155.84]
K zápasu Maľcov-Hertník:Je pravda,že Maľcov zaslužene zvíťazil a aj keď domáci boli lepším mužstvom,i keď ani hostia sa nenechali zahanbiť a snažili sa získať aspoň jeden bod, ale rozhodca im to nie veľmi chcel dovoliť.A práve týmto chcem zdôrazniť výkon rozhodcu Marka, ktorý v zápase jednoznačne sklamal,a nepískal rovnomerne pre obe strany.Ako môže rozhodca odpiskať priamy kop(aj tak jeden pre hosti) a hned po jeho rozohrati zaroveň odpískať aj koniec prvého polčasu,a tým hosťom zabrániť v hre?a to nieje všetko-vymyslene ofsajdy a fauly, to je čistý zámer rozhadať hráčov na ihrisku, a tým im pokaziť aj príjemný futbalový zážitok.... Tento rozhodca by sa mal hanbiť za svoj výkon....a to nieje prvýkrát čo tento rozhodca poskodil Hertníku...., ale aj tak domáci vyhrali zaslúžene....PS: rozhodcovia spamatajte sa a aj ked je to II.trieda tak by ste sa mali naučiť pískať spravodlivo!!!!!!!!!!

Nadpis: Re: Re: Re: 1.kolo 06.04.2009, 12:30 (x)
Od:   pravak [IP:217.119.127.169]
este by som doplnil k zapasu hertnik- malcov, ze na prve jarne kolo to bol celkom kvalitny zapas. aj ked domaci mali navrch cely zapas, hostia neboli len do poctu. musim vyzdvihnut vykon hostujuceho brankara, ktory predviedol zopar excelentnych zakrokov.

Nadpis: Re: Re: 1.kolo 06.04.2009, 00:45 (x)
Od:   delover [IP:195.168.102.152]