:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: Re: 1.kolo 06.04.2009, 00:44 (x)
Od:   delover [IP:195.168.102.152]
Ja by som len pripomenul, ze v prvom polcase za stavu 0:0 hostia nastrelili brno. No a prvy gol si "vsietil" hostujuci brankar,ked vytlacil strelu z troch metroch iba do tyce, odkial putovala do branky. A druhy gol by som nepovedal, ze padol po sanci domacich ale skor chybe hosti, ked hostujuci hrac nedokazal odkopnut loptu z patky a len " nabil" na druhy gol domacemu utocnikovi. Viete iny je pohlad, ked stojite pri satni ako ked ste na ihrisku.

Nadpis: :-)) 05.04.2009, 22:48 (x)
Od:   geri [IP:195.28.75.18]
no konečneeeeeeee

Nadpis: haloooooooooo 05.04.2009, 22:30 (x)
spravca Brano,šak už je dávno po zimnom spánku!!...vstávame!!!su tu ľudia dychtiaci po výsledkoch z našich krásnych okresných trávnikoch....a nevrav že si piskal ďaleko...:-))

Nadpis: 1.kolo 05.04.2009, 21:48 (x)
Od:   Jozino [IP:85.237.20.90]
Javorina Malcov - Hertnik 2:0 (0:0). Domaci nastupili s umyslom odcinit 2 (jedine) stratené body z jeseni po vysledku 0:0. V 1 polčase sa hral slaby futbal. Domaci nastupili bez najlepsieho strelca sutaze L. Gdulu a L. Pangraca. Aj ked supera zatlacili pred sestnastku, nedokazali si vytvorit tutovu sancu na strelenie golu.. Hostia len odkopavali a kuskovali hru, vpredu takmer nic nevymysleli. Po zmene stran nastupilo domace muzstvo s cielom strelit goly a to sa aj podarilo. Po rohovom kope a predlzeni lopty na zadnu tyc dal J. Bľanda veduci gol domacich. Domaci sa upokojili a hrali svoju hru. Sance prichadzali a jednu z nich M Billy vyuzil na strelenie druheho golu. Aj ked bol super zrely na viac golov, nepodarilo sa uz skorovat. Rozhodoval Marko.

Nadpis: Futbal 05.04.2009, 21:40 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
Malcov 2:0 Hertnik

Nadpis: V.liga sk.SZ 05.04.2009, 21:23 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.79.20]
ŠK Milénium 2000 Bard. Nová Ves - FK Rozvoj Pušovce 2:0 (1:0)
Domáci sa od začiatku pustili do dobíjania brány Pušoviec a už v 7. minúte po pase bol v šestnástke faulovaný F.Šott a z nariadého pokutového kopu otvoril skóre Bombík. Hostia mali v 13. minúte šancu vyrovnať no prestrelili domácu bránu. V 19.minúte F.Šott šiel sám na bránu a jeho lob sa na tvrdom teréne odrazil až nad bránu. Ďalšie šance a domáci ich mali dosť sa neskončili gólom.
V druhom polčase sa tlak na bránu hostí stupňoval, ale hostia bránili desiatimi hráčmi a vyrážali do nebezpečných protiútokov. Dve vyložené šance domáceho Stachuru v prvom prípade chytil brankár hostí Vaško a v druhom zastavila ľavá tyč. Kľud do radov Bard. Novej Vsi vniesol až v nastavenom čase gól Pribitného.
Zostavy:
Bard. N. Ves: Jendroľ, Valkučák, Bombík, Pavúk, Gáll, Stachura(Uhrín), M.Harbaľ, R.Harbaľ, Pribitný, F.Šott(Kurty), Rohaľ(Pagor)
Pušovce: Vaško, Oravec(M.Biroš), Tivadar, Pavlovič, Anderko, T.Surgent, Pavúk,M.Surgent(Seman), Migaš(Pažin), Stankovič, Sučko
Pred 300 divákmi rozhodoval Farkaš.

Nadpis: Zapas Muzov 2.tRIEDA 05.04.2009, 21:21 (x)
Zapas dospelich medzi Porubkou a Hervartovom vzisiel vitazne pre nas ked sme Hervartov zdolali 1:0 golom z 85.minuty ktoreho autorom bol Jozef Humenik ktory po nadhernej hlavicke prekonal hostujuceho brankara.Hostia sa na vyrovnanie uz nezmohli.Rozhodca Kundra

Nadpis: vysledok muži 05.04.2009, 19:36 (x)
Od:   kiko.jan [IP:78.99.77.145]
Porubka - Hervartov 1:0 (0:0)

Nadpis: Re: Zborov 3:0 Hažlín 05.04.2009, 18:10 (x)
Od:   crazy33331 [IP:78.99.167.48]
Ospravedlňujem sa výsledok bol 3:3

Nadpis: Zborov 3:0 Hažlín 05.04.2009, 18:07 (x)
Prve minúty dominovali domáci ale hostia sa ku konci polčasu spamätali a v priebehu 5 minút dali 2 góly (1 Erik Hudačin, 1 Ľuboš Kraus "crazy" ) nieskôr dali gôl na 1:2 ale hažlín rýchle odpovedal, a zvýšili na 1:3. Hažlín sa asi uspokojil a nechal Zborov vyrovnať... potom už len márne snahy Hažlína aby otočili všetky body na ich stranu... Zápas bol bez problémov rozhodcu a ani hráčov . crazy
Stránok (286): 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 286