Nadpis: Re: zeby chyba krasy? 10.11.2008, 15:58 (x)
Máte pravdu p. Gajdár. Ospravedlňujem sa. Chýbu som spravil ja ako admin. Zlé som to opísal od Komisie R a DZ. Správne to malo byť uvoľnenie činnosti od 24.10.2008. Opravím to aj v Úradných správach.

Nadpis: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vysledok 10.11.2008, 15:29 (x)

Nadpis: zeby chyba krasy? 10.11.2008, 15:28 (x)
Chcem sa spytat kompetentnych ako sa to moho stat, nahoda?
Alebo vlastna iniciativa pana Štalmacha?

Úradná správa č.: 5 zo dňa 14. októbra 2008
KR a DZ pozastavuje delegáciu do odvolania: M. Rejdovjanovi (rozhodca) a A. Štalmachovi (delegát).
KR a DZ č.6 04. 11. 2008

KR a DZ uvoľňuje činnosti rozhodcovi M. Rejdovjanovi a delegátovi A. Štalmachovi od 28.10.2008

Nesedi mi tam datum

Nadpis: Výsledky z druhej ruky 09.11.2008, 21:07 (x)

Góly: Ševcov V., Tulenko M.

Nadpis: Re: Re: Re: Re: Re: vysledok 09.11.2008, 21:03 (x)
Od:   KHALLE [IP:217.119.127.35]
No to si pis ze sa vratim , mala uz podrastla , zenu som uz skoro presvedcil , tak dufam ze to bude v poho. Teraz skusam schudnut tak uvidime. Ale chem sa vratit. Chyba mi to .

Nadpis: Re: Re: Re: Re: vysledok 09.11.2008, 20:31 (x)
Od:   kiko.jan [IP:84.47.80.24]
ale hej, sorry. Len som si neskoro uvedomil :)). až keď som odpísal. no ta dúfam, že na jar sa už k nám pridáš.

Nadpis: Re: Re: Re: vysledok 09.11.2008, 20:20 (x)
Jano , ved ja hram s Tebou , len teraz mam ,,reprezentacnu prestavku,, . Ty ma uz nepoznas ci co ?

Nadpis: II.trieda 09.11.2008, 19:45 (x)
Od:   Jozino [IP:85.237.14.197]
Chmeľová - Javorina Malcov 1:4 (0:2). Domáci hrači nastúpili s úmyslom odčiniť zdrvujúcu prehru 0:10 z 1. kola. V 1. polčase hostia mali viac z hry. Prvý gól zaznamenal najlepší strelec súťaže L. Gduľa strelou k pravej tyči. Aj druhý gól zaznamenal L. Gduľa keď sa vynikajúco uvoľnil v 16-ke a nekompromisnou strelou upravil na polčasových 0:2. V 2. polčase najlepšiemu domácemu hračovi povolili nervy a oslabil domáci celok. Tretí gól hostí strelil J. Bľanda, keď si spracoval krížnu prihrávku a lišiacky preloboval domáceho brankára. Štvrtý gól zaznamenal 5 min. pred koncom Ľ. Piter-Pangrác krásnou strelou spoza 16-ky a prerušil tak svoju sériu bez streleného gólu. Záver zápasu bol zbytočne nervózny z oboch stran aj keď o výsledku už bolo rozhodnuté. Domáci ešte stihli v závere upraviť z priameho kopu na 1:4. Hostia týmto víťazstvom si zabezpečili po jeseni 1. miesto a spolu s Porúbkou neohrozene idú za postupom do 1. triedy.

Nadpis: Re: Re: vysledok 09.11.2008, 19:24 (x)
no to vieš že sa dalo, len trebalo premeniť šance :)) ved jak stále. ale na druhej strane treba povedať, že aj domáci spálili niekoľko čistých príležitosti, resp. Marek vychytal. Takže remíza je spravodlivá. A vy ste ako hrali?
Stránok (286): 1 ... 233 [234] 235 236 237 ... 286