:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: V.liga sk.SZ 02.11.2008, 19:07 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.79.178]
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves-Plavnica 3:0 (0:0)

Domáci začali tento zápas od začiatku tlakom, ale znova sa im aj z vyložených šancí dlho nedarilo skorovať. V 16.minúte domáci Pribitný prestrelil zoči-voči brankárovi bránu. V 23.minúte mohol prísť trest, keď ztečovanú strelu hosťujúceho Kušníra zázračne zachránil Jendroľ.V 35.minúte za zbytočné rečnenie a druhú ŽK bol vylúčený hosťujúci Turlík. V 40.minúte v najväčšej šance domácich v 1.polčase Pribitný z pravej strany sám pred brankárom prekopol ležiaceho brankára a aj bránu.V druhom polčase domáci sa snažili vytvárať si šance, ale nervozita v rozohrávke a dobré bránenie hostí nedovoľovali si ich vytvárať. Túžba po víťazstve sa domácim začala napĺňať v 70.minúte, keď Džupír vyhral hlavičkový súboj pred šestnástkou, lopta sa dostala ku Pagorovi, ktorý rutinérky povedľa branára strelil vedúci gól domácich. V 73.minúte sa po centri najlepšie zorientoval v šestnástke Bombík a hlavou zvýšil vedenie domácich. Po tomto góle už hostia rezignovali a v 84.minúte krížnou strelou uzavrel gólový účet stretnutia Uhrín.

Bard.N.Ves : Jendroľ-Valkučák, Bombík, Antolík, Pavúk(Mihaľ), Uhrín, Peregrim(Džupír), Harbaľ R., Pribitný, Šott F., Pagor(Šott V.)

rozhodca: Harčar
naozaj dobrý výkon rozhodcu. cely zápas viedol s prehľadom.

Nadpis: výsledok 02.11.2008, 16:59 (x)
Od:   moravecm [IP:85.237.11.44]
Rokytov - Stebník 3:2 (1:1)

Nadpis: Lopuchov - Abrahamoc 02.11.2008, 16:52 (x)
Od:   milnov [IP:84.47.51.152]
Lopuchov - Abrahamovce 3 - 2 /1-1/
goly: Tkacik 2, Fedorcak - Kuchcik, Ondis

Nadpis: Bojovný futbal 02.11.2008, 16:43 (x)
Od:   Jozino [IP:85.237.21.215]
Busov Nižný Tvarožec - Javorina Malcov 2:3 (1:1) V N.Tvarožci sa hral bojovny futbal na tažkom teréne. V 1. polčase si domáci aj hostia vypracovali viac šancí, ktoré zostali nevyužité. Hostia sa ujali vedenia po peknej akcii po ľavej strane, keď J. Kačmár z blízka prestrelil brankára. Tesne pred prestávkou domáci vyrovnali, keď domáci útočník prešiel cez celú hostujúcu obranu. V 2. polčase hostia dali 2 góly po strelách M. Kaščaka a M. Billého. V závere sa domácim podarilo upraviť na 2:3. Podľa priebehu zápasu nebolo veľmi vidno tabuľkový rozdiel obidvoch súperov. Hostia boli futbalovejši, mali viac z hry ale strelecky sa trápia. Domáci sa konečne zišli v silnejšej zostave a na ihrisku to bolo aj vidieť v nasadení aj bojovnosti.
Stránok (286): 1 ... 236 [237] 238 239 240 ... 286