:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: Zaslúžena výhra 26.10.2008, 18:50 (x)
Od:   Jozino [IP:85.237.10.176]
JAVORINA MALCOV - KUROV 2:1 (0:0). Další derby zápas mal favorita v domácom mužstve. V 1. polčase domáci zatlačili svojho súpera, vypracovali si aj šance ale tie zostali nevyužité. Za zmienku stoja 2 priame kopy(M.Kaščák, J.Bľanda) ktoré opečiatkovali tyč hosťujúcej brany.V 30. min sa domáci celok oslabil, keď po 2 žltej karte musel von z hry domáci obranca. V 2 polčase domáci napriek oslabeniu zatlačili súpera pred ich 16-ku. Po rohovom kope nikym nekrytý J. Bľanda hlavou otvoril skóre zápasu. O pár minút neskôr L. Gduľa opäť hlavou zvýšil na 2:0. Domáci mali jasne navrch a ďalší priamy kop po strele J.Bľandu skončil na brvne. Hostia aj keď bojovali nevypracovali si takmer žiadnu šancu celý zápas, až v nadstavenom čase po samostatnom nájazde upravili výsledok na lichotivých 2:1.

Nadpis: Dnešné výsledky 26.10.2008, 18:02 (x)
Od:   markus [IP:213.151.251.127]
Máme nejaké výsledky?
Dajte prosím

Nadpis: Re: V.liga sk.SZ 26.10.2008, 17:44 (x)
Od:   faul [IP:91.127.163.70]
ak nie su 11-tky tazko sa vyhrava.

Nadpis: V.liga sk.SZ 26.10.2008, 17:38 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.79.233]
FK POPRAD"B" - ŠK Milénium 2000 Bard.Nová Ves 0:0

Dôležitý súboj druhého s prvým sa niesol v dobrom tempe.Obe mužstvá sa snažili vychádzať zo zabezpečenej obrany a vytvárať si šance po kombinačných akciách.Bolo jasné, že kto dá prvý gól tak v tomto zápase zvíťazí.Domácim hráčom pochytal hosťujúci brankár Jendroľ všetky príležitosti na strelenie gólu a keď už bol prekonaný zastúpil ho pri najväčšej šanci domácich obránca.
Hostia aj keď dali gól Pribitným, ktorý nebol uznaný (asistent rozhodcu neposúdil útok hostí ako "mŕtvy" ofsajd) a mali aj ďalšie šance, tak ani jedno mužstvo a prítomní diváci sa gólu nedočkali.
Zápas najlepšie útoku proti najlepšej obrane súťaže sa skončil nakoniec spravodlivou remízou.

zostava BNV: Jendroľ-Valkučák, Bombík, Antolík, Pavúk, Uhrín, Peregrim (Janík), Harbaľ R., Pagor, Šott F., Pribitný (Matta)

Nadpis: vysledok 26.10.2008, 16:53 (x)
Od:   gaborcik [IP:85.237.21.105]
Stebník - Vaniškovce 3:1

Nadpis: vysledok 26.10.2008, 16:42 (x)
Od:   kiko.jan [IP:78.99.184.80]
Hervartov - Hertnik 3:1

rozhodca: Rondzik

Strašne slabý až katastrofálny výkon rozhodcu.