:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: Derby 19.10.2008, 21:07 (x)
Od:   Jozino [IP:85.237.17.107]
Gerlachov B - JAVORINA MALCOV 1:3 (1:0). Zápas mal príchuť derby. Pred peknou navštevou hostia chceli potvrdiť povesť najlepšieho mužstva v tejto triede. Na nie veľmi kvalitnom ihrisku sa v 1. polčase domáci ujali vedenia po nedorozumení hosťujúcej obrany. V druhom polčase po preskúpení radov Malcov zvýšil aktivitu, zrýchlil hru a nedovolil aby sa zrodilo prekvapenie. Po góloch P.Gduľu, J. Kolegu a v závere najlepšieho strelca súťaže L. Gduľu si hostia odviezli 3 body.

Nadpis: V.liga sk.SZ 19.10.2008, 19:15 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.79.44]
ŠK Milénium 2000 Bard.Nová Ves - Družstevník Miklušovce 3:2(1:0)
Domáci už tretí zápas po sebe majú problémy s premieňaním gólových šancí a dostavajú lacné góly.To sa prejavilo aj v dnešnom zápase.
Domáci bez troch hráčov základnej zostavy si od začiatku vytvorili veľký tlak a šance, ale ani samostatný nájazd na brankára v 24.min. nevyužil F.Šott na vstrelenie gólu. V 41.min. center domácich zmenil rukou hráč hostí a nariadený pok.kop s prehľadom premenil Uhrín.
V 52.min. po jednom z mnohých rohových kopov F.Šotta sa dostal k hlavičke Valkučák a zvýšil náskok domácich na 2:0.V 63.min. bol po 2ŽK vylúčený hráč hostí, ale namiesto zvýšenia náskoku hostia o dve minúty znížili lacným gólom.
Domáci však vytvárali sústavne tlak na obranu hostí, ale gól sa im podarilo dať až 83.minúte, keď po faule na F.Šotta v šestnástke nariadený pok.kop premenil sám faulovaný.
Po góle domáci neprestávali útočiť, ale boli to znovu hostia, ktorí v nadstavenom čase znížili na 3:2.
Výsledok stretnutia nezodpovedá priebehu hry, ale teší aspoň víťazstvo.
Nasledujúci zápas odohrá Bard.Nová Ves na horúcej pôde Popradu "B", ktorý zrejme nastúpi s niekoľkými hráčmi A-čka, ktoré hrá svoj zápas v sobotu a Bard. Nová Ves v nedeľu 26.10.2008 o 10:30h.

Chmeľova - Hervartov 3:2 (0:1)

Domacim pomohla vymyslena jedenastka - ako po zapase priznali aj fanusikovia domacich.

Nadpis: Re: Re: Re: p. Olejar 19.10.2008, 18:16 (x)
Od:   milnov [IP:91.127.54.232]
inak dnes si gerlachov zasluzil remizu to priznavam, no asi v 20 min. nepochopitelne domaci stoper stiahol v sestnastke domaceho utocnika ktory postupoval sam na branu, samozrejme dostal cervenu a kopal sa pokutovy kop ktory bol premeneny. abrahamovce vyhrali so stastim to sa musi priznat. na druhej strane kto ho nema nevyhraje........

Nadpis: Re: Re: p. Olejar 19.10.2008, 18:12 (x)
priznam sa Kundra je takisto kapitola sama o sebe, ked v Koprivnici nadstavoval 10 minut aby domaci vyrovnali, ale Olejar ktoreho som povazoval za jedneho z najobjektivnejsich rozhodcov u mna klesol daleko na dno. po zapase z abrahamovcami dostal distanc nie rozhodca, ale delegat, tak naco ich vobec posielaju.

Nadpis: Re: p. Olejar 19.10.2008, 17:54 (x)
Od:   hudy [IP:217.119.127.230]