Nadpis: Slovan Dlhá Lúka 31.12.2011, 13:15 (x)
TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Vyšný Mirošov 7:1 /3:0/,

Nadpis: Vianočné želanie ! 24.12.2011, 12:01 (x)
Od:   futfan [IP:95.103.6.98]
OFK 2010 KURIMA želá všetkým fanúšikom okresného futbalu šťastné a veselé Vianoce a v Novom roku 2012 veľa úspechov a radosti s futbalu na ihriskách v celom okrese Bardejov !!!

Nadpis: 2.FC tretí na turnaji.... 12.12.2011, 11:02 (x)
Od:   geri [IP:188.167.37.34]
Dňa 10.12.2011 v telovcični SŠ ul.Ľ.Podjavorinskej – Prešov usporiadal futbalový klub Kométa Prešov IX. ročnik halového futbalového turnaja KOMÉTA – MIX – CUP.Turnaja sa zúčastnilo 5 družstiev a to ŠK Kométa Prešov, FK Tisinec, OŠK Spišský Štvrtok,TJ Slovan Nálepkovo a 2.FC Bardejov. Hralo sa systémom každý s každým ,jednotlivé zápasy mali veľmi dobrú úroveň,2.FC Bardejov prešiel turnajom s jedným víťazstvom,jednou remízou a dvoma prehrami,jednotlivé stretnutia sa skončili týmito výsledkami: Kométa – 2.FC 5:1, S.Štvrtok – Tisinec 4:3, Nálepkovo – Kométa 0:2, S.Štvrtok – 2.FC 7:7,Tisinec – Nálepkovo 2:3,Kométa – S.Štvrtok 1:2, 2.FC - Nálepkovo 7:3,Tisinec – Kométa 2:4, S.Štvrtok – Nálepkov 1:0, 2.FC – Tisinec 6:10. Poradie v turnaji: 1. S.Štvrtok 10 bodov, 2. Prešov 9 bodov,3.2.FC Bardejov 4 body,4. Tisinec 3 body , 5. Nálepkovo 3 body....Po turnaji sa všetci zišli na posedení,kde bolo slávnostne ukončenie turnaja,prebehlo vyhlásenie výsledkov a odovzdávanie cien jednotlivým družstvám a najlepšim jednotlivcom.Najlepším strelcom turnaja s 10 gólmi sa stal R.Pillár(2. FC).Domáci klub ocenil cenami aj hrajúceho trénera 2.FC Bardejov M.Lauka a ved. mužstva 2.FC Bardejov J.Gmittera.2.FC Bardejov reprezentovali pod vedením hrajúceho trénera M.Lauka:R.Želinský - D.Opitz,Š.Petrič,J.Drotarovský(1g),M.Stachura(3g),P.Vaľko(5g),A.Harbaľ(2g),R.Pillár(10g),ved. mužstva J.Gmitter a masér P.Suvandžiev.

Nadpis: - 20.11.2011, 17:39 (x)
Od:   Majo [IP:176.61.202.254]
dobre..dakujem

Nadpis: Re: :D 17.11.2011, 20:42 (x)
nenájdeš nikde. u žiakoch tabuľka strelcov nie je.

Nadpis: :D 17.11.2011, 20:12 (x)
Od:   Majo [IP:176.61.214.221]
neviete kde nájdem tabuľku strelcov žiakov ??

Nadpis: MR – východ (dospelí) 17. Kolo 09.11.2011, 20:08 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.110.28]
MR – východ (dospelí) 17. Kolo
------------------------------------------------------------------------------
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - FK Košice - Barca
>>>>13.11.2011 o 13:30 <<<>>>13.11.2011 o 13:30 <<<>>>
ŠTADIÓN V BAREJOVSKEJ NOVEJ VSI

Nadpis: 14. kolo II. triedy 07.11.2011, 19:45 (x)
Od:   snake999 [IP:87.197.49.249]
TJ Družstevník Stuľany - FC Poľnohospodár Hervartov - 2:3 (1:3)

V peknú novembrovú nedeľu sa odohrával posledný zápas jesennej časti v ktorom privítali Stuľany hráčov z Hervartova. Domáci sa chceli hosťom revanšovať za hanebnú prehru v ktorej porazil domáci Hervatov hosťov zo Stuľan vysoko 9:0 a to hneď v 1. kole.
Zápas začali lepšie domáci hráči a už v úvode zatlačili hostí do vlastnej šestnástky. Toto ťaženie domácich vyvrcholilo v 7. minúte, keď hosťujúci obranca surovo stiahol rukami prenikajúceho J. Košča na zem a rozhodca nekompromisne ukázal na biely bod. Toho sa ujal najlepší strelec domácich M. Matiáš. Ani tentoraz sa nemýlil a nedal gólmanovi Jaroslavovi Gambaľovi žiadnu šancu (1:0). Tento gól však paradoxne nabudil hostí a tí vyrovnali už v 13. minúte zásluhou J. Kmeca (1:1). Gól však platiť nemal, pretože strelec J. Kmec stál minimálne v metrovom ofsajde, no bohužiaľ to nepostrehol len HR Kundra . Zápas pokračoval vo veľmi nervóznom prevedení s častými no hlavne zbytočnými faulmi. V 40. minúte po centri s pravej strany potrestal chybu domácich obrancov hosťujúci útočník S. Vaňo, ktorý hlavou prekonal domáceho brankára R. Kačmára (1:2). Domáci sa z druhého gólu ešte ani nestihli spamätať a hosťom sa podaril dokonalý obrat, keď v 45. minúte sa opäť trafil J. Kmec, ktorý zužitkoval vynikajúci center od spoluhráča (1:3). Domáci si takýto 1. polčas určite nepredstavovali a do šatne odchádzali zo sklonenými hlavami.
Do druhého polčasu domáci vstupovali na ihrisko s jediným cieľom a ten bol minimálne bod. No hra tomu absolútne nezodpovedala a lopta sa držala najmä v strede hracej plochy. V záverečnej 20-minútovke začali domáci hrať vabank a hostia sa sústredili hlavne na bránenie a následné protiútoky, ktoré končili väčšinou na rukaviciach domáceho gólmana R. Kačmára. V 80. minúte však domáci I. Billý našiel peknou prihrávkou úplne voľného P. Hvišča a ten umiestnenou strelou k pravej žrdi prekonal brankára Jaroslava Gambaľa (2:3). Domáci pokračovali v útočnom ťažení aj naďalej, ale hostia im to kazili hlavne faulmi v strede ihriska. V 89. minúte fauloval hosťujúci Jozef Gambaľ domáceho V. Feča a po slovnej prestrelke inzultoval HR Kundru, za čo Gambaľ videl „iba” červenú kartu. Veď si len spomeňme ako dopadlo stretnutie TJ Čerhov Bartošovce - OcFK Marhaň. Po tomto incidente sa skóre už nezmenilo a domáci si pripísali tretiu prehru v rade.