:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: Re: Re: Re: strelci a karty 03.09.2008, 12:58 (x)
Od:   spravca [IP:217.118.100.120]
Najlepší strelec I. a II. triedy neviem či niečo dostane. Navrhnem to na ObFZ, ale neviem či to schvália. Dúfam, že áno.

Nadpis: Re: Re: strelci a karty 03.09.2008, 12:49 (x)
Od:   jozi01 [IP:87.197.30.217]
dakujem - infomtivny cize vytaz nic neostane .
a okrem zastucov v 5. lige by ste tam mohly dat aj tych vo vyssych sutaziach

Nadpis: Re: strelci a karty 02.09.2008, 13:52 (x)
Jozi tabuľka strelcov a register kariet už je, ale je iba aktualizovaný po 2. kole v I. triede a II. triede dospelých u dorastu a žiackých kategóriach to nebude. Najnovšia aktualizácia čiže po 4.kole by mala byť do konca týždňa.
Upozorňujem však, že register je len informatívny. V zmysle SP za evidenciu ŽK zodpovedá klub.

Nadpis: strelci a karty 02.09.2008, 13:35 (x)
Od:   jozi01 [IP:85.237.226.41]
odkaz pre spravcu : vies uz presne kedy zaradite tabulku strelcov a register Kariet lebo je to tam prazdne

Nadpis: Re: pre admina 01.09.2008, 12:35 (x)
Od:   spravca [IP:91.127.137.153]
Opravené.
Nahradil som to zápasom Porúbka - Bartošovce

Nadpis: pre admina 01.09.2008, 11:21 (x)
Od:   male pivo [IP:85.237.226.41]
našiel som chybu v tipovacej súťaže v 6. kole (13.9.2008) je v ponuke vybratý zápas Bartošovce-Hervartov ale podľa rozpisu sa tento zápas má odohrať v 5. kole

Nadpis: Re: oprava 01.09.2008, 10:06 (x)
Od:   spravca [IP:91.127.35.237]
Vďaka. Opravené. Výsledok som dostal od p. Vyskoča.

Nadpis: oprava 01.09.2008, 05:14 (x)
Od:   fero [IP:217.119.127.63]
Opravte prosím výsledok dorastu Kľušov : Beloveža. Zápas skončil 3 : 1, po polčase 2:1. Góly za domácich, Martin Šverha 2, Martin Viskup.

F.Š.

Nadpis: V.liga sk.SZ 31.08.2008, 22:59 (x)
Od:   monty7777777 [IP:217.119.127.236]
RADATICE - BARD. NOVÁ VES 0:1 (0:0) gól: Bombík (11m)

Hostia zvládli ďalší ťažký zápas u súpera a zaslúžene vyhrali. Domáci sa snažili a na kvalitnom teréne predviedli svoju technickú hru. V prvom polčase pozahadzovali hráči BNV svoje šance na strelenie gólu a pred koncom prvého polčasu na dvakrát nakopol z 5 metrov brankára Pagor. Gól nepadol ani v poslednej minúte 1.polčasu keď po centri z pravej strany skončila lopta na brvne.
Tlak hostí pokračoval aj v 2.polčase po viacerých šanciach sa dostali k slovu aj domáci a od 60 do 75 minúty vážnejšie ohrozovali bránu hostí, ktorá aj v 6.zápase ostala bez inkasovaného gólu.
Od 75 minúty hostia znova začali predvádzať svoju útočnú hru s množstvom šancí. V 76.min. v šestnástke domácich bol skopnutý Valkučák a po nariadenej jedenástke sa hostia ujali vedenia Bombíkom a do konca zápasu do už stav kontrolovali.

Nadpis: Odkaz pre Mareka 30.08.2008, 07:39 (x)
Od:   spravca [IP:78.99.97.185]
Marek hneď som ti na tu otázku odpovedal pozri sa do histórie.
A ak to nevieš stále tak to najdeš v úradných správach - Obsadenie R a DZ.
Stránok (286): 1 ... 257 258 259 [260] 261 ... 286