Nadpis: Re: 13. kolo II. triedy 03.11.2011, 09:19 (x)
Ospravedlňujem sa za zlé uvedenie karty. Hosťujúci hráč A. Ondkanin dostal ŽK nie ČK.
Ešte raz sa ospravedlňujem !!!

Nadpis: 13. kolo II. triedy 02.11.2011, 13:01 (x)
TJ Družstevník Stuľany - TJ Pokrok Porúbka - 1:3 (1:1)

V 13. kole II. triedy okresnej súťaže mužov zavítal líder tabuľky s Porúbky do herne trápiacich sa Stuľan. Hostia však domácich nepodcenili a už v úvode zatlačili domácich do vlastného pokutového územia, ale domáca obrana bola pozorná a všetky pokusy hostí odvracala. Ale v 25. minúte domáci nechali príliš veľa priestoru pre R. Antolíka, ktorý krížnou strelou spoza šestnástky preveril schopnosti domáceho gólmana R. Kačmára, ale ten loptu vyboxoval len pred seba a pohotový D. Pavluv otvoril skóre zápasu (0:1). Domáci takmer bleskovo odpovedali, keď po peknej akcii z 32. minúty prekonal hosťujúceho brankára M. Matiáš (1:1). Do prestávky už ani z jednej strany neprišla vyložená šanca a tak skóre ostalo nezmenené.
V 2. polčase hostia prekvapili domácich bleskovou akciou z 46. minúty, ktorú opäť zakončil výborne hrajúci D. Pavluv (1:2). Domáci sa po tejto facke už nevedeli dostať do zápasu a skúšali to len s nakopovanými loptami, ktoré hosťujúca obrana úspešne odvracala. Výborne hrajúci hosťujúci celok si v 67. minúte vypracoval peknú akciu, ktorú zakončil do ľavého horného rohu bránky kanonier hostí R. Antolík (1:3). Domáci brankár R. Kačmár nemal žiadnu šancu. V 75. minúte hosťujúci J. Kažimír prenikol do šestnástky, ale bol však nedovolene zastavený domácimi hráčmi. Píšťalka hlavného arbitra zápasu na radosť domácich ostala nemá. V 88. minúte bol vylúčený hosťujúci obranca A. Ondkanin za inzultovanie rozhodcu nadávkami, ktoré pokračovalo trápnym divadielkom zo strany hostí, ktorí už mali výhru vo vrecku a tak to všetko bolo úplne zbytočné. Po tomto incidente sa výsledok do konca zápasu už nezmenil. Domáci v tomto ročníku podľahli na vlastnom ihrisku po prvýkrát.

Zostavy:
TJ Družstevník Stuľany:
R. Kačmár - P. Matiáš (C) (od 89. min. P. Grega), D. Hvišč, P. Billý (od 80. min. T. Bakaľár), M. Jurečko (od 60. min. V. Fečo) - S. Gdovin, M. Matiáš, J. Košč, M. Fedor (od 85. min. P. Hvišč) - B. Černický, J. Gamec

TJ Pokrok Porúbka:
V. Packa (C) - A. Ondkanin, M. Sokol, S. Kijak, J. Goliáš - J. Čorba, J. Kažimír, S. Sokol, J. Sokol - R. Antolík (od 68. min J. Katušin), D. Pavluv

Pred 70 divákmi rozhodovali Mihaľ - Daňko

Nadpis: 13.kolo 1.triedy OM 30.10.2011, 19:55 (x)
Od:   futfan [IP:178.40.185.1]
OFK 2010 KURIMA - TJ ČERGOV HERTNÍK 1:2(0:1) - dorast

góly:D.Bača - M.Štefančin 2

OFK 2010 KURIMA - TJ HVIEZDA LOPÚCHOV 3:3(1:1)

góly:B.Katinger,R.Bača,M.Murcko - M.Šesták,L.Mikula,J.Petrík

Domáci nastúpili so 6.novými hráčmi oproti zápasu v Koprivnici proti veľmi silnému súperovi a zápas priniesol veľmi kvalitný futbal ,plný zvratov a pekných akcií,ktorý sa musel futbalovým fanúšikom páčiť.
Od úvodu sa hralo rýchlo,hráči boli v pohybe ,dobre si prihrávali a útok na jednej strane striedal útok na druhej.Domáci sa zastreľovali,no strely minuli bránku hostí.V 14.min. po dravom prieniku útočníka hostí L.Mikulu,ktorý prihávkou po zemi našiel spoluhráča na zadnej tyči,no ten z 5.metrov prekopol domácu bránku.Z protiútoku strela J.Hajduka len tesne minula ľavú tyč.
V 16.min. našiel centrom z ľavej strany J.Humeník B.Katingera a ten hlavičkou otvoril skóre 1:0.Po rohovom kope domácich sa vo veľkej šanci ocitol domáci M.Cubjak,no na päťke netrafil loptu,keď pred ním bola už len opustená bránka.Hostia odpovedali nebezpečným L.Mikulom,ktorého spätnú prihrávku voľný M.Šesták zasa prestrelil.V 33.min. už hostia vyrovnali,keď domáca obrana nedostúpila hráčov a M.Šesták z päťky tentoraz nedal brankárovi J.Goliášovi šancu 1:1.Strela M.Šestáka spoza 16-ky išla tesne vedľa a na druhej strane si J.Humeník pekne obhodil hráča ,ale jeho strela z 10.metrov išla tesne nad a tak sa do kabín po zaujímavom 1.polčase išlo za stavu 1:1.

Druhý polčas svojou kvalitou za prvým nezaostal a hostia sa v 55.min. ujali vedenia ,keď po rýchlej akcii a centri z pravej strany dokázal L.Mikula povesť kanoniera a prekonal J.Goliáša.
Domáci po preskupení vo svojich radoch sa snažili o vyrovnanie čo sa im aj v 66.min.podarilo,keď na kolmú prihrávku M.Olejára si pekne nabehol striedajúci R.Bača a nekompromisne skóroval 2:2.Už o dve minúty sa odhodlal k strele zdiaľky M.Murcko ,jeho strelu ešte pred brankárom tečoval obránca hostí a brankár
M.Novotný nemal šancu zasiahnuť 3:2.Domácim sa podaril dokonalý obrat v stretnutí no hostia v útoku boli stále nebezpeční .Hlavička domáceho J.Humeníka skončila nad,strelu M.Škvareka chytil brankár hostí a ďalšia od M.Olejára smerovala nad bránku.V 85.min.po strate lopty domácich sa hostia rýchlo dostali pred domácu bránku a šťastným gólom,keď lopta prešla pomedzi štyroch domácich hráčov,odrazila sa od stopéra k J.Petríkovi a ten vyrovnal na 3:3.Aj v záverečných minútach sa obe mužstvá snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu,no po záverečnom hvizde sa zápas skončil vzhľadom na predvedenú hru zaslúženou remízou.Hráči oboch mužstiev podali výborné výkony a duša futbalového fanúšika po takom zápase musela pookriať.
Domáci ani v 20.zápase v domácom prostredí po minuloročnom vstupe do súťaží nenašli na vlastnom ihrisku premožiteľa,ukázali,že keď sú aspoň trochu v optimálnej zostave vedia hrať pekný futbal a hostia zasa dokázali,že právom postúpili spolu s Kurimčanmi do 1.triedy a pre každého sú veľmi nebezpečným protivníkom.

zostavy:
OFK 2010 KURIMA: J.Goliáš - M.Hudáček,J.Zamborský,J.Randár(od 22.min.M.Škvarek),
M.Murcko -J.Hajduk - O.Podubinský,M.Olejár(od.85.min.P.Olejár)
J.Humeník - B.Katinger(od 65.min.S.Gmitter),M.Cubjak(od 54.
min.R.Bača)

TJ HVIEZDA LOPÚCHOV :M.Novotný -
M.Gdovin,J.Petrík,M.Daňko,P.Fedorčák,L.Straka(od 75.min.

Srdečne pozývame !!!

Nadpis: MR – východ (dospelí) 15. Kolo 30.10.2011, 18:11 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.110.212]
MR – východ (dospelí) 15. Kolo
--------------------------------------------------------------------------------------
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - MFK Slovan Giraltovce 3:1 (3:0)
Domáci začali tento zápas aktívne, ale z tlaku v prvej štvrťhodine viťažili iba sériu rohov a Knapov nepresný volej v 17.minúte. Hostia zodpovedne bránili a k nádejne vyzerajúcej šanci sa dostali až v 21.minúte, keď Uhrin z piatich metrov mieril nad. Z následného domáceho protiútoku uvoľnil Jančošek do uličky Pribitného a ten povedľa Štefánika rozburácal domáce tribúny po prvý krát. V 27.minúte Solaničovu vtipnú prihrávku na Jančošeka vystihol Štefánik.Hostia pohrozli v 36.minúte keď Kaňuch sám pred Kačmárom netrafil bránu.Ten istý hráč nastrelil o dve minúty z uhla iba bočnú sieť.V 40.minúte po najkrajšej akcii stretnutia na jeden dotyk putovala lopta po osi Macečko - Jančošek -Knap a posledne menovaný do odkrytej brány zvyšoval domáce vedenie.Hostia sa ani nestihli otriasť z gólu a už znova vyťahoval Štefánik lotu zo svojej siete, keď o dve minúty po druhom domácom zásahu Pribitný poslal do šance dorastenca Pavuka a ten svojím prvým gólom za mužov pridal tretí zásah a podškrtol domáci excelentný výkon v prvom polčase.Druhý polčas otvoril Pribitný v 46.minúte strelou z uhla tesne míňajúcou ľavú tyč. V 49.minúte Verčimák tesne minul a v 54.minúte takisto dopadol v šanci aj Jančošek po Pribitného priťuknutí.V 74.minute Kiseľovú jedovku z priameho kopu vytlačil Štefánik na tyč.Hostia sa nevzdávali a snažili sa zmenu stavu.V 83.minúte Havrila v päťke spálil tutovku, ale v 84.minúte už Verčimák z hranice šestnástky znížil. Domáci mali ešte šľubné šance na zveľadenie vedenia, ale Pribitný a ani Kiseľ
ich nepremenili.

Zostava BNV: Zostava : Kačmár - M. Kendra, Pavuk, Drozda, Solanič, Pribitný, Macečko (77.Stachura), Jančošek (69.Tkáč), Javorský, T. Kendra, Knap (60.Kiseľ).

Pred 250 divákmi rozhodoval Tabaka.

Nadpis: Dlhá Lúka-Gerlachov 30.10.2011, 17:04 (x)
Od:   miromirko [IP:178.40.9.30]
Rozhocu p.Židišina som považoval za najlepšieho rozhodcu okresnej súťaže ,ktorý vie odpískať zápas bez toho aby niekomu pomohol.Ale po dnešnom zápase v Dlhej Lúke neviem neviem.Ak dva zákroky v prvom polčase neboli na červenú kartu tak potom asi futbalu a futbalovým pravidlám nerozumiem.Potom by som poprosil delegáta zápasu/p.Vyskoča/ o zhodnotenie dvoch inkriminovaných momentov zápasu./určite vie o ktoré ide,ak nie rád mu napoviem/.Dlhá Lúka je asi posledné mužstvo ,ktoré potrebuje pomoc rozhodcov.

Nadpis: POZVÁNKA 28.10.2011, 13:57 (x)
Od:   geri [IP:95.103.87.23]
Týmto všetkých pozývame na 13.kolo I.triedy OM BJ vo futbale:

"""""""""" 2.FC BARDEJOV - TJ Pokrok ABRAHÁMOVCE """"""""""

nedeľa 30.10. 2011 o 10,30 hod na ihrisku v KĽUŠOVE!!!!

Nadpis: IV.liga sk.Šarišská 28.10.2011, 11:39 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.108.246]
‎::: >>> ::: POZVÁNKA ::: <<< ::::
----------------------------------------------------------------------
!!!!! S O B O T A !!!!! S O B O T A !!!! S O B O T A !!!!!!!
IV.Liga sk.Š (dorast) 13. Kolo 29.10.2011 o 11:00 hodine
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Družstevník Župčany

Nadpis: P O Z V Á N K A 28.10.2011, 11:36 (x)
MR – východ (dospelí) 15. Kolo 29.10.2011 o 14:00 hodine
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - MFK Slovan Giraltovce

Nadpis: Re: fanúšik futbalu, zápas TJ Strojár Kružlov 26.10.2011, 15:27 (x)
Od:   spravca [IP:217.118.100.120]
Tak asi preto k tomu dospel rozhodca, lebo na neho asi niekto "tlačil". Týmto myslím domácich aleho hosťujúcich funkcionárov. Určite sám by to nebol spravil. Ale ako hovoriš počkame do prešetrenia a uvídime. Ťažko sa vyjadrovať k tomu ak som tam nebol a niekoho obviňovať.

Nadpis: fanúšik futbalu, zápas TJ Strojár Kružlov "B" - TJ PD MIER Poliakovce 26.10.2011, 14:21 (x)
Od:   fofisko [IP:213.81.171.171]
Som fanúšik futbalu a je mi veľmi ľúto, že za svojím rozhodnutím rozhodcovia nestoja. Obdivujem prácu pánov rozhodcov, ktorí rozhodujú okresné súťaže, nakoľko viem, že to nemajú ľahké, avšak s poľutovaním musím konštatovať, že nájdu sa aj takí, ktorí za svojím rozhodnutím nestoja. A tu dávam na zreteľ tým, ktorí boli na futbalovom zápase dňa 16.10.2011 o 14.00 hod. v Kružlove, kde sa hral futbalový zápas medzi TJ Strojár Kružlov "B" - TJ PD MIER Poliakovce, ktorý napokon skončil 0:1. V tomto zápase padli dve červené karty (jedna na jednej strane a druhá na druhej strane), avšak ani jedna z týchto kariet nebola napísaná v zápise o stretnutí. Preto sa pýtam pána hlavného rozhodcu Dušana Majiroša, prečo do zápisu o stretnutí nenapísal predmetné karty, ktoré boli uložené hráčom v tomto stretnutí? Podľa mňa je to hrubé porušenie pravidiel futbalu a drzosť je ešte vtom, že hráč, ktorý dostal červenú kartu, nastúpi na ďalší zápas bez predsudkov a vykonáva opäť kapitána mužstva, pritom je si vedomý toho, že na tento zápas nastúpiť nemôže. Podľa môjho názoru je to veľmi nešportové správanie, a hrubé porušenie pravidiel futbalu a takýto kapitán by mal dostať zákaz na X zápasov. Ako som už skôr uviedol, vážim si rozhodcov, ktorí rozhodujú uvedené stretnutia, avšak neviem si vysvetliť, prečo si nestoja za svojim rozhodnutím, keď v zápase udelia červenú kartu, ktorú do zápisu nezapíšu a myslia si, že ľudia, ktorí chodia na zápas sú slepí a nevidia čo sa deje. Dúfam, že disciplinárna komisia rozhodne správne, a vinníkov potresce adekvátnym spôsobom, aby sa už takéto veci neopakovali.
Stránok (286): 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 286