Upozornenie: Nové príspevky sa zobrazia, až keď ich odsúhlasí administrátor stránky.

Nadpis: 12.kolo II. triedy 26.10.2011, 11:59 (x)
Od:   snake999 [IP:87.197.49.249]
TJ Dubinné - TJ Družstevník Stuľany - 4:0 (2:0)

Domáci z Dubinného privítali na svojom trávniku v 12. kole II. triedy hráčov Stuľan, ktorí pricestovali v neúplnej zostave. Zápasu prialo aj pekné slnečné počasie. Domáci na úvod vyvinuli na hostí tlak a už v 2. minúte vyšla domácim pekná akcia po ktorej prekvapil hosťujúcu obranu domáci útočník M. Jurko, ktorý to trafil presne k ľavej žrdi (1:0). Po tejto gólovej facke sa hostia na chvíľu prebrali,ale ich pokusy končili mimo brány, alebo ich bezpečne kryl domáci gólman J. Hvišč. V 30. minúte domáci vybojovali rohový kop, ktorý odvrátila hosťujúca obrana len k domácemu M. Hančovi, ktorý výborne našiel M. Jurka a ten sa zblízka nemýlil (2:0). Žiaľ Jurko bol v postavení mimo hry, ale to si na škodu hostí nevšimol len HR. Do prestávky sa už skóre nemenilo a aktéri oboch mužstiev odchádzali do šatní za stavu 2:0.
Druhý polčas začal takmer rovnako ako prvý, keď hostia opäť zaspali a domáci M. Jurko po sólovej akcii vsietil svoj tretí gól (3:0). V priebehu druhého polčasu sa hra prelínala z jednej strany na druhú, no brankári oboch mužstiev bolí pozorní. Ale 69. minúte domáci korunovali svoj výborný výkon štvrtým gólom zásluhou M. Kovalíka, ktorý sa po chybe hosťujúcej obrany nemýlil (4:0). Hostia sa do konca zápasu snažili aspoň o kozmetickú úpravu výsledku, ale domáci na čele s brankárom Hviščom boli proti a tak skóre ostalo nezmenené. Hráči oboch mužstiev prispeli k príkladnému, nekonfliktnému zápasu za čo im patrí veľká vďaka.

zostavy:
TJ Dubinné:
J. Hvišč - P. Mihalčin, J. Ševčak, P. Škriab, P. Bučko - F. Hanč, Michal Jurko, M. Hanč (C), R. Švirk - Marek Jurko, M. Kovalik

TJ Družstevník Stuľany:
R. Kačmár - P. Matiáš (C), D. Hvišč, P. Billý, J. Košč - S. Gdovin, M. Fedor, P. Hvišč - M. Matiáš, B. Černický, I. Billý (od 78. min P. Grega)

Pred 70 divákmi rozhodovali Majiroš - Miháľ

Nadpis: Re: Re: 12.kolo 1.trieda OM 25.10.2011, 22:52 (x)
Od:   futfan [IP:178.40.185.1]
Nechcel som reagovať Imro ,na Tvoj článok,ale ako je v názve tejto stránky - "Váš názor a reakcie " a nakoľko si myslím,že písať o našom okresnom futbale, aj vzhľadom na to koľko ľudí túto stránku navštevuje je potrebné a keď si slušnou formou názory vymeníme ,môže to byť aj pre ostatných zaujímavé.

Najprv by som chcel povedať ,že moje komentáre na tejto stránke sa snažím písať čo najobjektívnejšie a aj preto uvádzam strelcov gólov, zostavy a akcie oboch mužstiev na ihrisku ,no patriotizmus k nášmu klubu sa nedá úplne potlačiť a potom to môže vyznieť ,že vidím veci len z jednej strany.
Tak isto k výkonom rozhodcov sa nevyjadrujem.Sú to tiež len ľudia a majú to ťažké a nikdy názory na ich výkony nebudú jednoznačné ,lebo ak sa vyhrá sú dobrí ,ak nie ,tak ide všetka vina na vrub arbitrov.
Pri futbale ,aj keď len okresnom sú však emócie ,ktoré prežíva každý : - hráč,tréner,funkcionár,rozhodca,fanúšik a je len na každom jednotlivcovi ako ich dokáže skrotiť .
Zápasy v Koprivnici patria k tým emotívnejším pre každého súpera ktorý k Vám príde - neber to prosím Ťa v zlom zmysle slova ,lebo uznávam a oceňujem všetku snahu a robotu p.starostu,Teba a ostatných funkcionárov a aj hráčov,ktorí v tejto pre kluby veľmi ťažkej dobe futbal robíte.
Viem ,že v zápase proti nám ste mali veľmi mladé mužstvo a aj preto sa Vám asi nedarilo tak ako ste si predstavovali ale ja som s mužstvom ,ktoré som mal k dispozícii na tento zápas mohol zvoliť jedinú taktiku,ktorá sa nakoniec ukázala ako správna,aby sme neodišli s veľkým debaklom a herne smerom dopredu sme toho veľa neukázali.No po takom priebehu ma mrzí,že sme gól dostali po takejto jedenástke,ale je to vec pohľadu a názoru na celú situáciu.Ak by sme ho dostali po faule nášho brankára,čo som uviedol aj v svojom komentári ,nepoviem ani slovo. A ak by sme kopali aj my penaltu v 1.polčase (môj názor je,že sa mala pískať - Tvoj a rozhodcov,že nie)...ale akceptujem to a chcem tým len povedať,že každé mužstvo ,ktoré prehrá z 11-ky bude vždy trochu ukrivdené a ak by sa to stalo u nás ,takisto by ste sa cítili poškodení Vy.K žltej karte : z Tvojho pohľadu kde si stál si to nemohol dobre vidieť , ale P.Vytykač kopol nášho brankára do hlavy,keď bol na zemi a mal loptu pod kontrolou,no určite v tom nemal taký hráč ako on úmysel,čo som aj svojim hráčom vysvetlil,ale kožu na čele má náš brankár zodratú ešte dnes a neviem ako ho mohol náš obranca sotiť keď bol pred ním a kontroloval loptu ktorú chytal náš brankár.Ale sú to veci nepodstatné ,boli ste lepší ,vyhrali ste k čomu Vám blahoželám,no my sme siahali po bode ,ale vzhľadom k všetkým okolnostiam ho nemáme a trošku nás to mrzí.
No nič v jarnej časti prídete do Kurimy ,ja sa budem snažiť poskladať lepšie mužstvo a ukázať krajší futbal a v neposlednom rade aj vyhrať !
Ty si na záver napísal...ako to v skutočnosti bolo... ale to len z Tvojho pohľadu a boli tam aj nezainteresovaní ľudia,ktorí mali odlišný názor.
Takže Imro,ak som sa Vás v Koprivnici svojim komentárom nejako dotkol tak sa ospravedlňujem a prajem Vám pri futbale veľa zdaru,síl a elánu !!!

Nadpis: Teším sa na nedeľu. 25.10.2011, 18:50 (x)
Od:   blazej [IP:178.41.127.76]
Nedá mi aby som nezareagoval na článok p.fanúšika zo Zborova ktorý sa tak teší na nedeľňajší zápas z Hažlínom až nato že ten zápas pískajú Hažlínsky rozhodcovia ako to on nazval. p.Fanúšik neviem,kde si na to prišiel.ale ťažko niekoho nazvať Hažlínskym rozhodcom,keď ako R som pískal Hažlínu 2.domáce zápasy a obidva Hažlín doma prehral pritom keď som pískal v Zborove tak body ostali v domácej šatni keď to tak nazvem. Takže pre budúcnosť-najprv si treba overiť všetky údaje a skutočnosti a tak písať nezmysly.

p

Nadpis: Re: Teším sa na nedeľu 25.10.2011, 14:15 (x)
Od:   sunny [IP:195.28.82.39]
Každý má právo na vlastný názor, ale nedalo mi to a tak som si preklikal všetky nominačky rozhodcov a tiež zmeny v obsadení a vyšla mi takáto štatistika (jeseň 2011):
Hažlín:
B. Hegedus - 2x HR (6. kolo a 10 kolo)
M. Harčár - 1x AR (1. kolo)

Zborov:
B. Hegedus - 1x HR (9. kolo) a 1x AR (4. kolo)
M. Harčár - 2x HR (4. kolo, 10. kolo) s nedeľným zápasom to bude po 3x

Na základe tohto by som mohol povedať, že sú to "zborovsky" rozhodcovia, ale o to mi nejde.
A posledná vec naposledy ako HR rozhodoval zápas Hažlínu p. Harčár 26. 9. 2010.

S funkcionármi zo Zborova máme dobré vzťahy a myslím, že tak to bude aj po nedeľnajšom zápase. Nech o výsledku rozhodujú futbalisti a nie rozhodcovia. Aj keď o opaku sme sa už veľakrát presvedčili aj my a myslím, že v nedeľu v Marhani aj vy.

Nadpis: Teším sa na nedeľu 25.10.2011, 11:06 (x)
Od:   fanusikzborova [IP:87.197.103.144]
Teším sa na nedeľu, keď hráme 6 bodový zápas s Hažlínom. A kompetentní ľudia zo zväzu nám daju pískať rozhodcov, ktorí sú čisto hažlinsky.
( tým nechcem povedať, že su odtiaľ to bože chraň)

Veď o pánovi Harčarovi je to už dosť dlho znamé, a jeho asistent pán B. Hegeduš, chodí pískať do Hažlína skoro každý zápas. Som zvedavý či dokažu býť objektívny a preto sa oplatí prísť pozrieť na futbal.

Nadpis: Re: 12.kolo 1.trieda OM 25.10.2011, 10:42 (x)
Od:   predseda TJ [IP:85.237.226.44]
K zápasu Koprivnica - Kurima.
Myslím si , že po 48 hodinách od skončenia zápasu je hlava dostatočne vychladnutá na to, aby zhodnotila objektívne dianie na ihrisku. Tak ako hosťom aj nám chýbali dobrí hráči, ktorí pre chorobu alebo iné dôvody nemohli nastúpiť.Ako sa ukázalo na zápase, hostia prišli brániť s viacerými hráčmi, prehusťovali priestor pred svojou bránou a nakopávali lopty do predu čo sa im aj darilo.Hostia ma sklamali hlavne hrou v poli,lebo za celý zápas si vytvorili len jednu čistú šancu. Že domáci hrali akože,,zbrklo,, tak to bolo možno preto, že takýto štýl hry hostí im nevyhovoval, alebo aj preto, že je to mladé a neskúsené mužstvo, ktoré sa formuje.. ( okrem Paľa Vytykača , 10-ti hráči v poli mali vekový priemer 20 rokov!!!, s ním 22!.) Vekový priemer hráčov hostí bol cez 26 rokov, čo svedčí o tom , že je to skúsenejšie mužstvo.... ,.Apropo,že začiatok 2 polčasu mali domáci miernu prevahu???..myslím si , že hostí trocha viac (ako mierne) zatlačili na 20 minút pred ich bránu , no proti prehustenej obrane je veľmi ťažké niečo vymyslieť.. (aspoň pre domácich) ..a na stranu rozhodcu: napr. dal domácemu hráčovi ŽK za to, že bol sotený do brankára hostí, čo mal posúdiť opačne, lebo to mu potvrdil aj AR , no bolo to už po udelení ŽK!...a k faulu na hráča hostí len to, že bol súboj domáceho hráča s hráčom hostí v 16-ke pri autovej čiare, síce hráč hostí spadol,no na penaltu to zrejme nebolo... A faul brankára hostí na domáceho hráča bol jednoznačný, lebo bol vo vyloženej šanci sám pred opustenou bránou a len mal ,,doklepnúť,, loptu do siete, no brankár hostí ho potiahol za nohu, čím síce stratil stabilitu , no nespadol.. (asi je neskúsený!) a loptu už nedostihol!Jasná penalta a nič! A k odpískanej penalte len toľko, že bol rohový kop domácich, lopta smerovala na domáceho voľného hráča ,no toho zo zadu sotil hráč hostí, domáci hráč spadol a bolo zapískané!Hostia síce HR počastovali aj nejakými nadávkami, ale vzhľadom k tomu( že sa asi veľmi dobre všetci poznajú), mohli si to dovoliť! A nakoniec....... Píšem to, ako to v skutočnosti bolo.Domácich bolo 11 nie 12.!!!
Športu zdar!!!

Nadpis: MR – východ (dospelí) 14. Kolo 24.10.2011, 09:24 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.109.18]
MR – východ (dospelí) 14. Kolo
--------------------------------------------------------------------------
Sp. Podhradie - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 3:2 (2:0)
Hostia zohrali ďalší výborný zápas, ktorý im znova nepriniesol bodový efekt.Rozhodla o tom 92.minúta...Domáci začali strelecky efektívne keď v 10.minúte Pokrivčák nekrytý pred Kačmárom hlavou otvoril gólový účet. Hostia odpovedali o tri minúty, ale center T.Kendru stiahol Franko do náručia a o ďalšiu minútu Macečkov center "do ohňa" vyrazil pred Pribitným Franko. V 29.minúte Macečkov projektil skončil opäť vo Frankových rukaviciach. V 43.minúte naletel hlavný rozhodca na "film" domáceho útočníka a Matfiak z bieleho bodu nedal Kačmárovi šancu.V druhom polčase hostia zrýchlili hru a Macečkové centre do pokutového územia znamenali problém pre domácu obranu.Hostia sa dočkali v 67.minúte, keď Pribitný unikol po pravej strane a jeho spätnú prihrávku zužitkoval Jančošek. V 71.minúte Macečko tesne minul po Gállovej prihrávke. V 82.minúte bol pri zakončení do prázdnej brány v pokutovom území faulovaný Jančošek a sám faulovaný z pokutového kopu zariadil vyrovnanie.V 89. a 90.minúte nemal Macečko šťastie pri zakončení. V 92.minúte sa hosťom rozplynul bodový zisk, keď Matfiaková strela prešla v spleti hráčov až do Kačmárovej brány. Ani Pribitného možnosť na vyrovnanie v posledných sekundách sa neskončila gólom.

Zostava : Kačmár - M. Kendra, Pavúk (66. Drozda), Solanič, Gáll, Pribitný, Macečko, Jančošek, Javorský, T. Kendra, Kiseľ (56. Knap)

Pred 300 divákmi rozhodoval Mati.

V nasledujúcom 15.kole privítajú hráči Bard.Novej Vsi na domácom trávniku v SOBOTU!!! 29.10.2011 o 14.00 hodine Giraltovce.

Nadpis: 12.kolo 1.trieda OM 23.10.2011, 19:46 (x)
Od:   futfan [IP:95.103.185.125]
- dorast :FC Poľnohospodár HERVARTOV - OFK 2010 KURIMA 1:2
góly:E.Keda - D.Bača,J.Paľa

Chlapci z Kurimy dosiahli historické prvé víťazstvo vonku v tejto súťaži !

- dospelí : TJ Družstevník KOPRIVNICA - OFK 2010 KURIMA 1:0

Hostia ,ktorých trápia zranenia a neúčasť viacerých hráčov kvôli pracovným povinnostiam pricestovali s malou dušičkou a so silne kombinovanou zostavou a svoju taktiku postavili na zabezpečenej obrane a zhusťovaní priestoru pred šestnástkou.
Vývoj zápasu však ukázal,že dnešný zápas domácich nezastihol v dobrej forme a od úvodných minút sa hral vyrovnaný futbal. V prvej šanci sa ocitli domáci ,ale brankár hostí M.Kyjovský ukázal dobrý postreh a strelu zblízka reflexívne vyrazil na roh.Hostia vpredu boli málo nebezpeční ,no v 31.min.bol v 16-ke domácich faulovaný J.Knapčík,ale rozhodca posúdil tento zákrok ako čistý.Domáci boli v koncovke nepresní a obrana hostí pracovala spoľahlivo.So strelou hosťujúceho M.Murcka z veľkej vzdialenosti ,ktorá mierila do ľavého horného rohu si hravo poradil brankár domácich M.Korčák.Futbal to bol len priemerný a hlavne od domácich hráčov sa očakávalo viac.

V druhom polčase vzali taktovku do rúk domáci hráči a mali miernu prevahu ,no hostia umnou taktikou odolávali a tak sa o zmenu skóre postaral rozhodca zápasu,ktorý po rohovom kope domácich videl faul v 16- hostí a prísne nariadenú jedenástku J.Kočiš v 66.min.premenil.Hostia ostali trochu rozladení a tak domáci mali vpredu viac priestoru ,no svojou zbrklosťou a nepresnosťami sa do ďalších šancí nedostali.Hostia v závere hrali vabank so snahou o vyrovnanie,no proti 12 domácim to nebolo ľahké a stále hrozilo,že domáci sa rýchlymi protiútokmi dostanú do otvorenej obrany hostí ,čo sa im aj podarilo a hosťujúci brankár po jednom protiútoku rukou zasiahol prenikajúceho útočníka domácich,ale v tomto prípade to penalta nebola...V úplnom závere sa hostia dostali do dvoch dobrých príležitostí no O.Podubinský po svojom prieniku z ľavej strany namiesto prihrávky sa snažil z uhla zakončiť a lopta prešla pozdĺž bránky domácich a J.Knapčík strelu z 12 metrov namieril len do stredu domácej bránky.K rohovým kopom sa hostia nedostali,lebo by to bolo asi veľké nebezpečenstvo pre domácich a tak si po záverečnom hvizde domáci aj rozhodca vydýchli a tri body ostali v Koprivnici .

pred 150 divákmi rozhodovali :M.Harčár - J.Rondzik,Jak.Segiňák

zostavy:
KOPRIVNICA : M.Korčák - M.Grega,M.Staško,G.Varga,M.Uhľár,O.Mikula,J.Kočiš,J.Čverha,P.Župa,M.Želasko,P.Vytykač
striedali:D.Štefan,J.Hajda

OFK 2010 KURIMA : M.Kyjovský - S.Gmitter,J.Hajduk,J.Zamborský,J.Kuziak - M.Murcko -
O.Podubinský,J.Humeník,T.Knapčík - M.Randár,J.Knapčík
striedal:R.Fida

*****************************************************
V 13.kole 30.10.2011 Vás pozývame :

- dorast o 11:45 OFK 2010 KURIMA - TJ ČERGOV HERTNíK
- dospelí o 14:00 OFK 2010 KURIMA - TJ HVIEZDA LOPÚCHOV

Nadpis: 4. liga sarisska 23.10.2011, 10:26 (x)
Od:   jefi [IP:91.127.11.234]
pecovska nova ves - bardejovska nova ves 3:10

Nadpis: Re: 11. kolo II. triedy 19.10.2011, 18:40 (x)
Ešte dodám že sa odohrávalo stretnutie medzi TJ Družstevník Stuľany a ŠK Fričkovce !
Stránok (286): 1 ... 26 27 28 [29] 30 ... 286