:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: 11. kolo II. triedy 19.10.2011, 11:55 (x)
Od:   snake999 [IP:87.197.49.249]
Za pekného jesenného, hoci chladného počasia sa stretli mužstvá z druhej polovice tabuľky. V nervóznom zápase začali lepšie domáci hráči, keď od úvodu vyvinuli tlak na bránku hosťujúcich hráčov, ale strely domácich končili zväčša mimo brány, alebo ich kryl hosťujúci brankár Poloniy. No v 37. minúte vyšla domácim pekná akcia, po ktorej B. Černický umiestnil loptu k pravej žrdi hostí (1:0). Do prestávky sa už nič mimoriadné nestalo.
V druhom polčase sa už hral iný futbal, hlavne zo strany hostí, ktorí po prestávke boli živší, behavejší, viac sa dostávali do šancí, ale domáca obrana pracovala spoľahlivo. V 73. minúte zahrával kapitán domácich P. Matiaš priamy kop z 30-tich metrov a na čudovanie sa všetkých prítomných na ihrisku, aj mimo neho, skončila lopta v sieti brankára Poloniyho (2:0). Hostia sa nevzdali a v 85. minúte vybojovali rohový kop, po ktorom takmer padol gól, ale domáci brankár Kačmár vytiahol fantastický zákrok a podržal svojich spoluhráčov. Po rohovom kope domácich v 90. minúte sa hostia dostali do protiútoku, ktorý by možno aj skončil gólom, ale všetko vyriešil domáci obranca Jurečko. Ten stiahol hosťujucého hráča na zem začo videl od rozhodcu červenú kartu. Zápas napokon skončil 2:0.

zostavy:
TJ Družstevník Stuľany:
R.Kačmár - P.Matiaš (C), D. Hvišč, P. Billý, M. Jurečko - S. Gdovin, J. Gamec, P.Hvišč (od 60.min T. Bakaľár) - M. Matiaš, B. Černický, I. Billý (od 85.min P. Grega)

Pred 70 divákmi rozhodovali Goliáš - Daňko.

Nadpis: 11.kolo 1.triedy OM vo futbale 16.10.2011, 20:39 (x)
Od:   futfan [IP:95.103.185.125]
- dorast : OFK 2010 KURIMA - ŠŠK Hažlín 3:2(1:1)
góly OFK:S.Goliáš,D.Bača,T.Tvardzik

- dospelí :OFK 2010 KURIMA - ŠŠK Hažlín 2:1(2:0)
góly:M.Cubjak,J.Humeník - M.Kostolník(z pok.kopu)

V úvode len konštatovanie ,že futbalovou úrovňou bol lepší predzápas dorastencov ako zápas dospelých...

V zápase dospelých ,za krásneho jesenného počasia privítal nováčik súťaže v zostave s niekoľkými staršími hráčmi,hostí bojujúcich o záchranu v súťaži a treba povedať,že to bol úrovňou najslabší domáci zápas v tejto sezóne.V zbytočne nervóznom zápase domáci už v 7.min. J.Humeníkom nastrelili ľavú tyč bránky hostí ,na druhej strane si s dvoma strelami zdiaľky s istotou poradil domáci brankár M.Kyjovský.Mladí hráči z Hažlína boli pohyblivejší ,no obrana domácich pracovala s istotou a v 18.min. sa ujali vedenia,keď M.Cubjak preloboval brankára hostí a lopta sa od brvna odrazila za bránkovú čiaru 1:0.V 22.min. si pekne na center nabehol J.Humeník a hlavičkou zvýšil vednie domácich 2:0.Samostatný únik O.Podubinského zlikvidoval brankár hostí M.Ragan,strely domácich J.Hajduka ,M.Murcka , E.Bartoša a M.Škvareka minuli bránku ,hostia boli vpredu málo nebezpeční a tak sa polčasový výsledok nemenil.

Aj druhý polčas bol plný súbojov,nepresností a nervozity,z čoho vyplynul aj prísny pokutový kop,ktorý hosťujúci M.Kostolník premenil a znížil na 1:2.Domáci odpovedali superšancou J.Humeníka ,ktorý však vo výhodnej pozícii namiesto zakončenia prihrával M.Cubjakovi a ten z 5.m prestrelil opustenú bránku hostí,keď navyše bol v postavení mimo hry.Na druhej strane reflexívnym zákrokom na bránkovej čiare zlikvidoval gólovú strelu M.Kyjovský.Aj v ďalšej šanci domácich sa ocitol J.Humeník, ale jeho strela placírkou letela tesne nad.Hra bola rozkúskovaná množstvom faulov a nebol to dobrý futbal.
K nervóznej atmosfére prispeli aj fanúškovia z Hažlína,ktorí svojimi vulgárnymi pokrikmi znepríjemnili futbal a tak počasím pekná nedeľa ,futbalovo pekná nebola.
Tri body ostali v Kurime ,čo nás teší ,ale na tento zápas treba čím skôr zabudnúť a ukázať v nasledujúcich zápasoch z ťažkými súpermi krajší futbal.

zostavy:
OFK 2010 KURIMA :M.Kyjovský - S.Gmitter,B.Katinger,
J.Zamborský,M.Murcko - E.Bartoš(od 46.min.M.Randár,od 88.min.P.Lipták) - J.Humeník,J.Hajduk,O.Podubinský (od 80.min.
J.Kuziak) - M.Cubjak,M.Škvarek

ŠŠK Hažlín :M.Ragan - M.Gavelek,M.Olah,J.Skošník,J.Grohoľ -
J.Gavelek,A.Leškanič,M.Kostolník - D.Paľa(od 63.min. M.Demjanovič),Ľ.Kraus (od 54.min.P.Soroka),M.Storinský

pred 150 divákmi rozhodovali :F.Kundra - T.Koščuško,B.Marko

Nadpis: MR – východ (dospelí) 13. Kolo 16.10.2011, 18:17 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.109.80]
MR – východ (dospelí) 13. Kolo

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - 1.HFC Humenné 1:0 (1:0)

Za slnečného jesenného počasia sa hral kvalitný futbal. Hostia 8 kôl nenašli premožiteľa a aj v tomto zápase dokázali, že patria medzi mužstvá z čela súťaže.Ešte nekompletní domáci v tomto zápase podali taktiež kvalitný výkon a bojovnosťou dokázali, že patria na predné priečky tabuľky. Obe mužstvá v tomto zápase vychádzali zo zabezpečených obrán a rozhodujúce bude kto vstrelí prvý gól.V 13.minúte Jančošekovú strelu zrazila domáca obrana a o štyri minúty Kiseľova delovka nemala presnosť. Na druhej strane po Ljubarského priťuknutí Ondica v šanci neprekvapil Kačmára.V 28.minúte Voroňák po zrazenej lopte netrafil bránu a takisto dopadol aj Pavol Šuľák v šanci. V 32.minúte Gáll vysunul do uličky Jančošeka a ten ponad vybiehajúceho Pillára otvoril skóre.V 41.minúte Pavol Šuľák nastrelil vybiehajúceho Tomáša Kendru a následná Voroňáková dorážka bola nepresná. V druhom polčase kombinačne lepší hostia vrhli všetky sily do vyrovnania. v 50.minúte strieľaný Ljubarského center Kačmár vyboxoval a štyri minúty nato Voroňák z uhla preloboval brankára aj bránu. V 58.minúte striedajúci Sima mieril iba do Kačmárových nôh.V 71.minúte na druhej strane Kendra z diaľky nemal presnosť. 82.minúta mohla po vystihnutej malej domov znamenať druhý domáci gól, ale Jančošekovi chýbalo šťastie v súboji s výbehuvším Pillárom.Hostia sa všemocne snažili o vyrovnanie, ale nepresnosťou a dobre fungujúcou domácou obranou sa im to už do záverečného hvizdu rozhodcu nepodarilo.

Zostava BNV: Kačmár - Solanič, M.Kendra, Pavuk, Pribitný (89.Harbaľ), T.Kendra, Pagor, Gáll, Macečko (75.Stachura), Jančošek, Kiseľ (86.Zápotoka).

Srdečne pozývame !!!

Nadpis: dorast IV.lia sk.Š 16.10.2011, 11:00 (x)
IV. Liga Š (dorast) 11. Kolo

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Družstevník Čirč 9:0 (3:0)
Góly BNV: Tkáč 4, Iľko , Šoltýs, Murcko, Zápotoka, Česla

Pred 30 divákmi rozhodoval Sendek.

Nadpis: POZVÁNKA 15.10.2011, 11:21 (x)
Od:   geri [IP:85.216.251.127]
Týmto pozývame všetkých priaznivcov futbalu a 2.FC Bardejov na 10.kolo OM I.triedy vo futbale

""""""""""::::::::: 2. FC BARDEJOV - TJ LOPUCHOV ::::::::""""""""""

dňa 16.10.2011 (nedeľa) o 10,30 hod na ihrisku v KĽUŠOVE!!!!

Nadpis: 10.kolo 1.triedy OM 09.10.2011, 20:53 (x)
- dorast :TJ BUSOV GABOLTOV - OFK 2010 KURIMA 4:0(2:0)

-dospelí :OcFK MARHAŇ - OFK 2010 KURIMA 3:1(3:0)

góly:Mucha 2,Eštok - O.Podubinský

Rómom sa cez víkend proti Kurime darilo,keď v sobotu nám títo hráči dali 3 góly a v nedeľu 2,ale to je len taká perlička z týchto dvoch zápasov.

V zápase dospelých v nedeľu sa hralo na ihrisku v Marhani "topľanské derby",v ktorom domáci potrebovali body ako soľ a keď hostia povzbudení minulotýždňovým výborným výkonom a vysokou výhrou nad Smilnom im nechceli nič darovať zadarmo,tak sa očakával tuhý boj ,čo sa v zápase aj potvrdilo,aj keď futbal to bol len priemerný .Domáci z úvodného tlaku vyťažili len 3 strely mimo priestoru bránky a hostia sa postupne osmeľovali ,no ich najväčšiu šancu v 1.polčase J.Uhrín nepremenil.Bol to veľký boj o každú loptu ,hra sa prelievala z jednej strany na druhú ,no do vyložených šancí sa ani jedno mužstvo nedostalo.Pre hostí boli zlomové momenty keď sa im už v 18.min.zranil stopér J.Randár a v 33.min.stredný záložník M.Olejár ,hostí to trochu rozhodilo ,čo domáci dokonale využili a v priebehu 6.min v závere 1.polčasu dokázali streliť 3 góly a tým rozhodli o osude zápasu.Najprv v 38.min.sa po prihrávke od J.Ivana pri nedôraznom bránení hostí presadil Š.Mucha,v 40.min.rozhodca odpískal nepriamy voľný kop za nešportové správanie a Eštok takmer z polovice ihriska nachytal brankára hostí,ktorý mohol loptu pustiť do brány a hostia by mali odkop od brány,no lopty sa dotkol a tak gól platil a v 44.min. sa druhýkrát presadil Š.Mucha ,ktorý ostal sám na hranici 16-ky a peknou strelou zvýšil vedenie domácich na 3:0.
Do 2.polčasu išli hostia s odhodlaním na skorigovanie nepriaznivého stavu a plne ovládli hru,tlačili sa pred bránku a prichádzali šance,ktoré však trestuhodne zahadzovali.Najmä J.Humeník nemal svoj deň a z troch veľkých šancí sa mu nepodarilo ani raz skórovať.V.73.min. po centri z ľavej strany hlavičkou znížil O.Podubinský . Strely hosťujúcich hráčov J.Humeníka,P.Olejára,M.Škvareka a R.Baču mierili vedľa a keď v 85.min.nepremenil svoj samostatný nájazd J.Uhrín bolo jasné , že body ostanú doma.Domáci z dvoch šancí dali 3 góly,hostia zo šiestich len jeden , ale nehrá sa na šance ,ale na góly a tak vyhralo nie lepšie , ale šťastnejšie mužstvo a tým boli dnes domáci.Výkony hostí na domácom ihrisku a vonku sú dosť rozdielne aj vzhľadom na časté vynútené zmeny v zostave,ale s týmto problémom sa v tejto súťaži trápi asi viac mužstiev,ale aj v Marhani hostia ukázali,že futbal hrať vedia a len smolné zranenia a nepresná koncovka ich pripravila o lepší výsledok.

V tvrdom ,ale férovom zápase pred asi 150 divákmi rozhodovali Berecký - Havrila

zostava OFK 2010 KURIMA :S.Gmitter - R.Bača,J.Randár(od 22.min.M.Škvarek),J.Zamborský,M.Murcko - B.Katinger -
O.Podubinský,M.Olejár(od 43.min.P.Olejár ,od 78.min J.Knapčík)
J.Humeník - J.Uhrín,M.Cubjak(od 63.min.J.Kuziak)

Uviedol by som aj zostavu domácich ,ale kopírovací papier,ktorí domáci použili na zápis o stretnutí pamätá asi minuloročné záplavy a ani jedno meno sa nedá prečítať,tak sa hráčom ospravedlňujem.

*****************************************************

V nedeľu 16.10.2011 Vás pozývame na zápasy 11.kola 1.tr. OM
o 11:45 OFK 2010 KURIMA - ŠŠK HAŽLÍN - dorastenci
o 14:00 OFK 2010 KURIMA - ŠŠK HAŽLÍN - dospelí

Nadpis:  Majstrovský zápas 10.kola 2.triedy 06.10.2011, 09:11 (x)
Od:   palo99 [IP:212.5.192.136]
Tj PD Mier Poliakovce - Tj Družstevník Kobyly

Dátum: 9.10.2011
Čas: 14:30 hod
Miesto: Ihrisko Poliakovce

Srdečne pozývame!!!!!!!!!!!!!!

Nadpis: 9.kolo 1.triedy OM 02.10.2011, 21:09 (x)
Od:   futfan [IP:91.127.16.108]
dorast : OFK 2010 KURIMA - TJ VERCHOVINA SMILNO 1:1(0:0)
góly:P.Skonc - Š.Mariančík

dospelí : OFK 2010 KURIMA - TJ VERCHOVINA SMILNO 5:1(3:0)

góly:J.HUMENÍK 2,O.PODUBINSKÝ 2,J.MIKULA - T.MICHALČIN

V Kurime očakávali futbaloví fanúšikovia v oboch zápasoch ťažkého súpera,čo sa aj potvrdilo ,no tak dorastenci a hlavne muži všetkých prítomných milo prekvapili svojimi výkonmi a získali 4 body , s ktorými sa veľmi nepočítalo.

Napriek veľkému úsiliu a celotýždňovom polievaní sa hral futbal na tvrdom a hrboľatom teréne,no svojou kvalitou patril k tomu lepšiemu , čo sa v Kurime za posledné dva roky odohralo.
Domáci nastúpili oproti zápasu v Kružľove so 4.novými hráčmi,čo sa ich hre pozitívne prejavilo.
Od úvodu sa hral behavý futbal a domáci sa už v 4.min.dostali do prvej šance,no J.Humeník zakončoval len slabo do brankára hostí.Tak isto aj J.Mikula sa nedokázal presadiť , na druhej strane hlavička M.Podlesného sa odrazila od brvna domácej bránky a pekná strela z 20.metrov lízala ľavý "vinkel".Postupne domáci dostávali hostí pod tlak, tým odišiel stred zálohy,po krídlach im rýchli domáci záložníci J.Humeník a O.Podubinský robili veľké problémy a prichádzali šance domácich.V 23.min.rýchlonohý O.Podubinský si z pravej strany pekne nabehol a prudkou krížnou strelou otvoril skóre 1:0.Po ďalších nepremenených príležitostiach domáci predviedli okulahodiacu akciu a na pekný center z pravej strany si nabehol J.Humeník a hlavičkou do protipohybu brankára zvýšil na 2:0. Domáci zo svojho tlaku vyťažili aj tretí gól,ktorý padol z pokutového kopu za faul na prenikajúceho J.Hajduka a zaznamenal ho opäť J.Humeník.Za 7.min.domáci dali 3 góly,čo sa len tak nevidí.Hostia ostali po takomto priebehu otrasení a domáci boli dokonca 1.polčasu pánmi na ihrisku,predvádzali pekný útočný futbal a bavili seba aj prítomných divákov.

Do 2.polčasu nastúpili hostia plní odhodlania o zmenu výsledku,domáci trochu poľavili,ale futbal mal svoju kvalitu a stále sa bolo na čo pozerať.V 63.min.hostia znížili ,keď po priamom kope z pravej strany domáci brankár M.Kyjovský bol málo dôrazný a hosťujúci T.Michalčin ho prehlavičkoval 3:1.
Domáci už nezvládali tempo ,ktoré mali v 1.polčase a tak hostia mali loptu častejšie na svojich kopačkách no v útoku boli málo dôrazní a domáci ich za to tvrdo trestali.V 71.min.zahrával striedajúci S.Gmitter priamy kop z polovice ihriska , na jeho dlhú loptu si ideálne nabehol J.Mikula a konečne prelomil streleckú smolu 4:1.Týmto gólom domáci súpera zlomili a pridali aj 5.gól ktorý zaznamenal oslávenec v domácom drese O.Podubinský a svojim druhým gólom stanovil výsledok zápasu na 5:1.
Prišli ešte ďalšie šance na oboch stranách,no skóre sa už nezmenilo a domáci po veľmi dobrom výkone zdolali obávaného súpera a potvrdili domácu neporaziteľnosť.

zostavy:
OFK 2010 KURIMA : M.Kyjovský - M.Hudaček(od.67.min.S.Gmitter),J.Randár,J.Zamborský,