Nadpis: 8.kolo 1.trieda OM 27.09.2011, 12:43 (x)
góly:J.Žatkovič 2,T.Repka,M.Minčák,M.Knapčík,A.Chlebovský

- dorast: TJ BELOVEŽA - OFK 2010 KURIMA 4:0(1:0)
góly:M.Kostura 2,B.Bialončík,J.Džupír

- dospelí : TJ STROJÁR KRUŽĽOV - OFK 2010 KURIMA 2:0(0:0)
góly:S.Balužinský,S.Janík (z pok.kopu)

V slušne hranom stretnutí boli domáci lepším mužstvom,mali loptu viac vo svojej moci, no v 1.polčase sa gólovo nepresadili,keď hosťom chýbalo viac hráčov a preto sa zamerali na pozorné bránenie a na rýchle protiútoky a ak už niečo prešlo za obranu,v bránke mali pozorného S.Gmittera,ktorí v 1.polčase hostí viackrát podržal.
Domácim vyšiel vstup do 2.polčasu a v 48.min. sa ujali vedenia gólom S.Balužinského,ktorý preloboval brankára hostí.Domáci mali aj naďalej územnú prevahu ,no poisťovací gól prišiel až v 73.min.,keď v rohu 16-ky nedovolene zastavil domáceho hráča J.Mikula a S.Janík pokutový kop strelou do stredu bránky premenil.Hostia boli vpredu málo nebezpeční, domáci tak s istotou výsledok udržali a mohli sa tešiť z troch bodov,ktoré im po zásluhe patria.

TJ Strojár Kružľov :P.Bľanda - M.Tipul,P.Kantor,M.Billý,P.Sagan,M.Gmiter,P.Gurský,J.Michalko,
S.Balužinský,S,Janík,V.Balužinský
striedali:M.Potocký,M.Kantor

OFK 2010 Kurima :S.Gmitter -
T.Knapčík,J.Randár,J.Zamborský,M.Murcko, -J.Mikula - J.Humeník,M.Olejár,O.Podubinský, - J.Knapčík,P.Olejár
striedali:O.Varhoľ,J.Podubinský,J.Kuziak

pred 150 divákmi rozhodovali :G.Bartko - J.Rondzík

Nadpis: MR Východ 10.kolo 26.09.2011, 08:37 (x)
Od:   monty7777777 [IP:193.193.170.254]
FK Svit - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 2:1 (2:0)

V zápase dvoch rozdielných polčasov domáci začali od úvodu zápasu náporom a v 9. a následne v 12.minúte ratoval hosťujúcu svätyňu vynikajúci Kačmár.V 16.minúte po Kiseľovej prihrávke mal Knap vyloženú šancu no Marušák bol proti a strelu vytlačil na roh. V 24.minúte po domácej delovke z 20 metrov zazvonilo brvno hosťujúcej brány.V 33.minúte sa pri rohovom kope najlepšie zorientoval Tropp a hlavou otvoril skóre. V 36.minúte v ofsajdovej situlácii sa dvaja domáci hráči rútili na Kačmára a Lesný dostal domácich do dvojgólového vedenia. V 39.minúte Kiseľ zo štandartnej situlácie mieril iba do náručia brankára.

Druhý polčas patril jednoznačne hosťom, ktorí v 48.minúte ani na 3-krát nedokázali skórovať do Marušákovej brány.V 51.minúte po rohu Pagor hlavou poslal loptu nad. O minútu Solaničovú jedovku z 25 metov Marušák vyrazil. Solanič mal šancu na zníženie aj v 58.minúte, ale mieril nad. O ďalšie dve minúty Pagor z diaľky skúšal domáceho gólmana.Hostia sa dočkali gólu v 69.minúte a Kiseľovú štandartnú situláciu zužitkoval na zníženie stavu hlavou Stachura. V ďalšom priebehu mali hostia ďalšie možnosti na vyrovnanie, ale to sa im už nepodarilo.

Zostava BARD. N. VES: Kačmár - Kendra, Pavuk, Pagor, Gáll, Pribitný, Macečko (64. Stachura), Jančošek, Knap (46. Solanič), Drozda, Kiseľ.

Pred 300 divákmi rozhodoval Kačenga.

V nasledujúcom zápase 2.10.2011 o 14:30 hodine privíta Bard.Nová Ves na svojom štadióne mužstvo Svidníka.

Nadpis: TJPoliakovce-Stuľany 25.09.2011, 21:38 (x)
Od:   blazej [IP:95.102.199.60]
Týmto príspevkom chcem poďakovať ako hlavný rozhodca tohto stretnutia obom mužstvám za veľmi korektnú , čistú hru.A aby takýchto bez problémových zápasov bolo čo najviac v našej okresnej súťaži.

Nadpis: dorast IV.liga sk.Š 25.09.2011, 18:17 (x)
Od:   monty7777777 [IP:217.119.127.241]
IV. Liga Š (dorast) 8. Kolo: AŠZ Torysa - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová 0:5 (0:3)

Góly : TKÁČ 2, ZÁPOTOKA 2, MURCKO

Ani v 8 zápase nestratili dorastenci ani bod... Zodpovedným výkonom všetkých hosťujúcich hráčov na hracej ploche nedali domácim hráčom žiadnu šancu na lepší výsledok.

Nadpis: Výsledok-.8.kola-2.triedy-Muži 25.09.2011, 18:12 (x)
Od:   palo99 [IP:78.98.198.236]
Tj Družstevník Kobyly- Tj Dujava Chmeľová- 3:2 /2:1/

Nadpis:  Zápas 8.kola- 2.triedy- Muži 24.09.2011, 12:35 (x)

Od:   JAGA [IP:91.127.35.214]
Chcem sa opýtať zodpovednej osoby, ktorá deleguje na zápasy delegátov zväzu, podľa akého kľuča to robia na 2. triedu, keďže na každý domáci zápas Hervartova doteraz bol pridelený delegát a pre istotu ešte aj k dorastencom. Po obsadení 1.triedy na 2. triedu ostane tých delgátov len jeden resp. dvaja, nechápem tomu že stále los alebo neviem aký postup určí delegáciu na naše zápasy.
Ďakujem za odpoveď

Nadpis: Re: Re: Oprava 20.09.2011, 15:42 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.45]
Všimli sme si to až neskôr a tým pádom sme už nemohli nič s tým urobiť.

Nadpis: Re: Oprava 20.09.2011, 15:19 (x)
Od:   spravca [IP:217.118.100.120]
Strelec gólu bude uvedený ako je to uvedené v zápise. Ak je zápis podpísaný oboma kapitánmi tak to znamená, že s tým súhlasili.

Nadpis: Oprava 20.09.2011, 15:17 (x)
V zápise zápasu Hertník - Porúbka je nesprávne uvedený strelec 2 gólu Porúbky. Správne má byť D.Pavluv a nie Švec-Mihaľ ako to tam bolo napísané.
Stránok (286): 1 ... 29 30 31 [32] 33 ... 286