Nadpis: 6.kolo 1.trieda OM - dospelí 11.09.2011, 21:40 (x)
Od:   futfan [IP:95.102.243.201]
TJ MAGURA ZBOROV - OFK 2010 KURIMA 4:3(3:0)

góly:M.Lukáč 2,K.Mihalovič,vlastný - R.Bača,J.Humeník,M.Olejár

Za krásneho počasia,na výbornom ihrisku boli od úvodu lepší domáci,vnútili súperovi svoj štýl hry,boli rýchlejší,presnejší a
zaskočili svojou hrou hostí,ktorí sa herne trápia a v 1.polčase bol ich výkon podpriemerný.Už v 2. min.sa presadil v 16-ke domáci útočník,no jeho strelu k pravej tyči vytlačil brankár hostí S.Gmitter na roh.V 11.min.otvoril skóre M.Lukáč,ktorý presne namieril k ľavej tyči z 20.metrov 1:0.Domáci mali neustálu prevahu, hostia nevedeli kam skôr skočiť a v 17.min.si dali vlastný gól,keď J.Randár zblokoval strelu domácich do protipohybu brankára 2:0.V 28.min.už bolo 3:0,keď K.Mihalovič mal v 16-ke veľa priestoru,položil si aj stopéra hostí a poľahky zvýšil vedenie domácich.Hostia nestačili tempu domácich a tak výsledok zodpovedal dianiu na ihrisku.
Do 2.polčasu nastúpili hostia ako vymenení a úvodných 5.min.sa hralo na domácej polovici,v 49.min.mal veľkú príležitosť J.Humeník,ale preloboval nielen domáceho brankára ,ale aj opustenú bránku. V čase najväčšieho tlaku hostí vyrobil hosťujúci obranca M.Hudaček hrubú chybu,prihral domácemu M.Lukáčovi rovno na nohu a pre neho už nebol problém zvýšiť na 4:0.Hneď po výkope sa do rýchleho protiútoku dostali hostia,domáci obrancovia nechali otvorenú cestu pre R.Baču a ten znížil na 4:1.Potom sa hra vyrovnala, no v 65.min.vylúčil rozhodca hosťom po 2.ŽK J.Mikulu,ktorý dohrával súboj s brankárom a tak sa do hry zase dostali domáci a hostia odolávali len s problémami a viacerými zákrokmi ich podržal brankár S.Gmitter.Hostia sa do útoku dostávali ojedinele,no napriek tomu v 75.min.znížil J.Humeník,ktorý sa predral cez stred obrany a okolo brankára skóroval.Ukázalo sa ,že v 2.polčase bola domáca obrana zraniteľná,no hostia s 9.hráčmi v poli sa dopredu dostávali len veľmi ťažko.V 85.min.uzavrel skóre
M.Olejár strelou z priameho kopu z polovice ihriska,ktorá krásne zaplachtila do ľavého horného rohu domácej bránky 4:3.Hosťom na vyrovnanie neostali sily a domáci si výhru plne zaslúžili.
Len mi neide do hlavy,že ten istý brankár,ktorý chytal v sobotu za dorast a v nedeľu za dospelých sa tak podobá na obidvoch registr.preukazoch,na jednom je J.Sliva a na druhom M.Michalčin,ale hostia podpísali,že konfrontácia je v poriadku,tak
sa s tým nedá nič robiť,alebo sa mýlim a dúfam,že som touto vetou domácich neurazil a uvidíme ako to bude v jari v Kurime.

TJ Magura ZBOROV : M.Michalčin - P.Litecký,R.Rybár,P.Bukovský,P.Geffert - M.Korba,M.Geffert,
K.Mihalovič,P.Gutter(od 89.min.D.Minčák), - M.Lukáč,B.Balaščák

OFK 2010 KURIMA : S.Gmitter - T.Knapčík,J.Randár,M.Hudaček
(od 67.min.O.Podubinský),M.Murcko, - M.Cubjak(od 74.min.P.Olejár),M.Olejár,J.Humeník,R.Bača, - J.Mikula,J.Uhrín

pred 120 divákmi rozhodovali :G.Bartko - J.Kundrát

Nadpis: vysledky 5. ligy skupina -šariska 11.09.2011, 20:26 (x)
Uzovce-Šiba 1:1

Nadpis: 6.kolo 1.trieda OM 10.09.2011, 19:35 (x)
žiaci :TJ BUSOV GABOLTOV - OFK 2010 KURIMA 1:6(0:4)
góly OFK:T.Repka 4,K.Gmitter,J.Žatkovič

dorast:TJ MAGURA ZBOROV - OFK 2010 KURIMA 2:1(1:0)
gól OFK:S.Podubinský

Nadpis: ... 10.09.2011, 10:36 (x)
Od:   safri [IP:85.237.226.45]
Dorast - IV. liga Šarišská 5.kolo: Plavnica - Fintice 1:1

Nadpis: Majstrovský zápas 2.triedy- Muži 06.09.2011, 15:10 (x)

Góly za hostí: Valenta 2, Pavlišák

Nadpis: Majstrovstvá regiónu VsFZ - MUŽI 7.kolo 04.09.2011, 22:41 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.110.127]
Majstrovstvá regiónu východ 7.kolo

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - MŠK Tesla Stropkov 0:0

Za horúceho slnečného počasia sa hral medzišestnástkový futbal. Mužstvá sa viac sústredili na obranu ako na útočenie. Šance sa rodili sporadicky.Obom mužstvám chýbalo viac futbalovej kreativity a presnosti v prihrávkach . Už v 1.minúte Kiseľov roh nadvihol hlavou Pagor, ale lopta tesne minila brvno. V 8.minúte Macečkov pretiahnutý roh na zadnú tyč a následnú Pagorovú hlavičku z dvoch metrov zachytil pripravený Hažer. V 10.minúte mali hostia šancu na otvorenie skóre, keď Čepovú delovku zastavilo brvno Jendroľovej brány. V 17.minúte Tomáš Kendra z diaľky skúšal pozornosť pripraveného Hažera. V 29.minúte Macečkov center na zadnú tyč usmernil mimo Jančošek. V 36.minúte Macečko vyzvrtal Motyku a následné zakončenie z uhla smerovalo nad. V 52.minúte sa Macečko vybral z vlastnej polovice po ľavej strane a na jeho prízemný center z hranice šestnástky bol na zadnej tyči prikrátky Kiseľ. V 61.minúte sa preštrikoval Tomáš Kendra až do šestnástky a jeho prudkú strelu po zemi k bližšej tyči Hažer zneškodnil. O tri minúty Bilas delovkou neprekvapil Jendroľa. V 76.minúte Solanič z hranice šestnástky pálil do stredu brány pripraveného Hažer. O ďalšie dve minúty Vachaľovú strelu ztečoval na roh Miroslav Kendra. V ďalšom priebehu zápasu sa pokusy Špaka v 81.minúte zo štandartnej situlácie ako aj o štyri minúty hlavička Medveca skončili mimo domácej brány. A záver zápasu obstaral Miroslav Kendra zo štandartnej situlácie strelou nad. Diváci márne čakali na gól a tak sa zápas skončil spravodlivou remízou.

Zostava Bard.Nová Ves : Jendroľ - T.Kendra (70.Počurek), M.Kendra, Javorský, Pagor, Knap, Kiseľ (65.Solanič), Gáll, Macečko (58.Stachura), Jančošek, Drozda.

Pred 400 divákmi rozhodovali Kováčová - Kohl, Pika.

Nasledujúci zápas 8.kola zohrajú hráči Bard.Novej Vsi 11.9.2011 o 15:30 hodine v Snine.

Nadpis: Bohatý futbalový víkend v Kurime ! 04.09.2011, 20:27 (x)
sobota:OFK 2010 KURIMA - 2.FC BARDEJOV/KOBYLY 13:0 5.kolo - 1.trieda OM žiakov
góly:Marek Minčák 5,Timotej Repka 3,Rastislav Podubinský 2,
Jakub Žatkovič 2,Pavol Minčák

nedeľa:OFK 2010 KURIMA - TJ Družstevník OSIKOV 4:1(2:1)
5.KOLO - 1.trieda OM dorastencov
góly OFK:Daniel Bača 2,Slavomír Podubinský,Benjamín Bezeg

OFK 2010 KURIMA - TJ Družstevník OSIKOV 3:2(0:1)
5.KOLO - 1.trieda OM dospelých

góly OFK : Michal Olejár 2,Marián Škvarek

V 5.kole privítal ambiciózny nováčik súťaže skúsený celok z Osikova a v prvom polčase to boli hostia,ktorí udávali tempo hry,dobre kombinovali a nervózni domáci za súperom herne zaostávali.Už v úvodnej desaťminútovke si hostia vypracovali dve veľké príležitosti no obe brankár domácich Marek Kyjovský zlikvidoval.V 17.min. sa už hostia ujali vedenia po krídelnej akcii z pravej strany,keď sa predral popri bránkovej čiare Jozef Kozák
a s pomocou domáceho obrancu sa lopta dostala za bránkovú čiaru 0:1.Po góle sa osmelili aj domáci ,no hosťujúca obrana pracovala spoľahlivo a do väčších príležitostí domácich nepustila.
Bol to hlavne tvrdý boj o každý kúsok ihriska,kde futbalová krása ostala bokom.
Nástup do 2.polčasu vyšiel domácim,ktorý začali prevyšovať hostí,zrýchlili hru,spresnili prihrávky a vyhrávali viac osobných súbojov a už v 47.min.po priamom kope z pravej strany sa presnou hlavičkou presadil Michal Olejár a vyrovnal na 1:1.V 52.min. sa domáci dostali do vedenia,keď priamy kop z ľavej strany presne zatočil pod žrď Marián Škvarek 2:1.Domáci sa dostali aj do ďalších šancí,no ani Jozef Humeník,ani Jaroslav Uhrín nedokázali brankára hostí prekonať a tak z ojedinelého protiútoku centrovaná lopta vypadla domácemu brankárovi z rúk a strelu Jozefa Kozáka vykopával domáci obranca len do siete a hostia vyrovnali 2:2.Ďalší priamy kop domácich Marián Škvarek opäť pekne zatočil no lopta tesne minula bránku hostí.V 67.min.sa znovu tešili domáci,keď obrana hostí zaspala a na dlhú loptu kolmo na bránku si krásne nabehol Michal Olejár ,pred brankárom hostí hlavičkou lízol loptu a tá skončila v sieti 3:2.
V 78.min.mohol zvýšiť vedenie domácich Peter Olejár ,no jeho zdravá strela spoza 16-ky skončila tesne nad bránkou.Hostia sa ešte dvakrát dostali do prečíslenia ,no domáca obrana si poradila a strelu hostí tesne pred koncom domáci brankár Marek Kyjovský na dvakrát chytil a tak sa domáci môžu tešiť z ďalších troch bodov,ktoré si hlavne za hru v 2.polčase zaslúžili.
Ukázali ,že sú silným mužstvom,dokázali zabojovať a zdravo sa o výsledok pobiť a že táto partia chlapcov má svoj charakter a myslím si,že sú prínosom pre túto súťaž.Hostia si za svoj výkon prehrať nezaslúžili,ale domáci dali o gól viac a tak tri body ostali v Kurime.
Výsledkami potešili našich priaznivcov aj žiaci a dorastenci a
v troch zápasoch futbalového víkendu v Kurime sme videli 23 gólov,čo sa len tak nevidí a máme z toho veľkú radosť.

pred 250 divákmi rozhodovali R.Vizvári - J.Rondzík

Nadpis: P O Z V Á N K A 03.09.2011, 20:20 (x)

Srdečne pozývame !!!!!

Nadpis: IV.liga Š (dorast) 03.09.2011, 20:14 (x)
IV.liga sk.Š (DORAST)
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ ŠM Dulová Ves 10:0 (3:0)

Góly 15´, 27´, 53´IĽKO, 80´, 86´ČESLA, 71´, 89´PAVUK, 40´GMITTER, 66´MURCKO, 85´PAGAČ

V zápase dvoch tabuľkových susedov predviedli domáci hosťom "kolotoč" s desiatimi gólmi a nebyť zázračných zákrokov hosťujúceho brankára a nepresnosti pri zakončení domácich hráčov mohlo byť domáce víťazstvo aj vyššie.

Zostava: Mihaľ - Volčko, Matta K., Zapotoka, Matta M., Šoltýs (52.Česla), Pavuk, Murcko, Gmitter (64.Hanč), Iľko (6.Pagáč), Tkáč (74.Hlaď)