Nadpis: dorast iv.liga sarisska 03.09.2011, 19:28 (x)
SK Milenium 2000 Bardejovska nova ves - TJ SM Dulova ves

10:0

Nadpis: POZVÁNKA 03.09.2011, 09:24 (x)
Od:   geri [IP:95.103.177.128]
Pozývame všetkých priaznivcov 2.FC Bardejov a fanúšikov futbalu na 5. kolo OM I.triedy do KĽUŠOVA dňa 4.9.2011 o 10,30 hod na zápas """""""""" 2.FC BARDEJOV - BARTOŠOVCE """"""""""""

Nadpis: 4.ročník fut.turnaja MR-ST 02.09.2011, 14:57 (x)
Od:   blazej [IP:95.103.110.156]
V Poliakovciach dňa 1.9.2011 sa konal futbalový turnaj Mikro-Regionu StrednáTopľa s účasťou 11mužstiev.Pri slávnostnom otvorení turnaja okrem súťažiacich boli prítomný aj starostovia obci a predseda MR-ST ing. František Olah. Hráči boli rozdelený do troch skupín. Výsledky A-sk.Poliakovce-Hrabovec 3:0 Kurima-Komárov 3:1Hrabovec-Komárov 5:1 Poliakovce-Kurima 0:0 Komárov-Poliakovce 0:0 Hrabovec-Kurima 1:4 Výťaz skup. KURIMA B-sk.Porúbka-Andrejova 3:2 Cernina-Kučín 0:0 Andrejova-Kučín 4:2 Porúbka-Cernina 1:0 Andrejova-Cernina 1:2 Kučín-Porúbka 1:1 Výťaz skup. PORUBKA C-sk.Hažlín-Dubinne 1:0 Nemcovce-Hažlín 0:1 Dubinne-Nemcovce 0:2 Výťaz skup. HAŽLIN Finálové výsledky Porubka-Hažlín 3:1 Hažlín-Kurima 3:0 Kurima-Porúbka 0:3 Výťazom turnaja sa stala Porúbka 2.miesto Hažlín 3.miesto Kurima Boli vyhodnotený aj najlepší strelec Guľa-Porúbka najlepší hráč Rumun-Andrejova a najlepší brankár Bilčak-Hažlín Stretnutia rozhodovali J. Mihaľ,B.Hegeduš,M.Harčar Po skončení turnaja bol odovzdaný pohár pre výťaza. Diplomy a vecné ceny obdržali mužstva na prvých troch miestach z rúk poslanca za VúC a starostu obce Nemcovce p.Paľu ktorý na záver poďakoval všetkým učastnikom turnaja.

Nadpis: Re: Zápas 5.kola-2.tiedy-Muži 30.08.2011, 20:45 (x)
Od:   spravca [IP:188.167.43.59]
Link je nefunkčný.

Nadpis: Zápas 5.kola-2.tiedy-Muži 30.08.2011, 15:40 (x)
Od:   palo99 [IP:212.5.192.136]
Tj Odboj Kurov- Tj Družstevník Kobyly
Dátum: 4.9.2011
Čas: 15:30
Miesto: Ihrisko Kurov

Srdečnč pozývame!!!!!!! Srdečne pozývame!!!!

Srdečne pozývam všetkých fanúšikov Kobyl na túto stránku!!!!!!

Nadpis: Majstrovský zápas 4.kolo - 1.trieda dorastenci 29.08.2011, 14:08 (x)
Od:   Hanak [IP:178.40.190.179]
TJ Verchodina Smilno - FC Poľnohospodár Hervartov (N) - 3:2
Pardon za chybu !

Nadpis: Výsledok-4.kola-2.triedy-Muži 29.08.2011, 09:04 (x)
Od:   palo99 [IP:178.40.190.179]
Tj Družstevník Kobyly- Tj Strojár Kružľov B- 0:0

V peknom slnečnom počasí sa hral na obydvoch stranách pekný utočný futbal v ktorom si hned v 5.minute domáci vytvorili gólovu šancu ktorú ale nedokázali využiť. V 15.minúte hostia nepremenili jedenástku a to domácich nakoplo a do konca prvého polčasu hostí už k ničomu nepustili ale zase ani domáci nedokázali využiť svoje gólove šance.V druhom polčase celý čas bušili do hostí ale všetko skončilo na vybornom brankárovy hostí a tak sa tento zápas skončil remýzou ktorú si hostia nezaslúžili.Chcel by som som ešte pochváliť vynikajúci výkon postraného rozhodcu keby boli všetci taký tak by to bolo bezproblémove.

Nadpis: Majstrovský zápas 4.kolo - 1.trieda dorastenci 28.08.2011, 22:57 (x)
TJ Verchodina Smilno - FC Poľnohospodár Hervartov (N) - 2:3

Góly hostí - 15. 65. Gmitter
Žlté karty - 6. Mikluščák , 20. M. Haríň , 80. Guttek

Zápas bol vyrovnaný, v prvom polčase padli iba 2 góly a to za hostí pekný gól v 15. min. a druhý gól dali domáci a to im dopomohol čiarový rozhodca keď ukázal ruku v šestnástke (ktorá vôbec nemala byť) a domáci kopali penaltu, ktorú brankár chytil ale na dorážku už bol krátky. 2. polčas bol vyrovnaný domáci tlačili a podarilo sa im dať na 2:1 no hostia par minút na to dorovnali výsledok na 2:2. No domáci stále tlačili a so šťastím sa im podarilo dať tretí gól a to rozhodlo.

Nadpis: 4.kolo 1.trieda OM - dospelí 28.08.2011, 21:50 (x)
Od:   futfan [IP:95.102.243.201]
TJ POKROK ABRAHÁMOVCE - OFK 2010 KURIMA 2:2(0:2)

góly:M.Kuchcík,M.Novotný - M.Škvarek,J.Humeník

V zápase dvoch rozdielnych polčasov futbal nemal vysokú úroveň a v 1.polčase boli lepším mužstvom hostia,ktorý dali dva góly,viaceré šance zahodili a napriek tomu,že im chýbalo viacero hráčov mohli vyhrávať aj vyšším rozdielom.Domáci sa snažili dostať dopredu nakopávanými loptami,no koncovka im nevychádzala,navyše v 18.min.nepremenili pok.kop,ktorý brankár hostí S.Gmitter chytil.Hostia sa ujali vedenia v 11.min.keď M.Škvarek strelou z priameho kopu prekvapil domáceho brankára a na 2:0 zvyšoval v 15.min.J.Humeník,ktorý sa dostal za obranu a z uhla prestrelil brankára.
2.polčas patril domácim,ktorí zatlačili hostí a mali loptu častejšie vo svojej moci.V.65.min.znížil domáci M.Kuchcík po peknej individuálnej akcii na 1:2 a v 80.min.vyrovnával M.Novotný,keď si nabehol na dlhú loptu z pravej strany a hlavou skóroval.
Hostia sa dopredu dostávali len sporadicky a domáci z množstva priamych a rohových kopov viac gólov nevyťažili a tak sa body spravodlivo rozdelili.

striedal:B.Hegeduš

pred 60 divákmi rozhodovali:J.Segiňák st.- J.Segiňák ml.

Nadpis: V.liga sk.Š 28.08.2011, 20:45 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.108.87]
TJ Beloveža - TJ Busov Gaboltov 1:0 (0:0)

Bardejovské okresné derby V.ligy Šarišskej skupiny sa hralo za slnečného počasia na tvdrom teréne. Domáci začali úvodnú štvťhodinu tlakom a hlavne rohy zahrávané hrajúcim trénerom Krochtom hrozili gólom, ale hosťujúca obrana bola pozorná. Iba v 13.minúte po Krochtovom rohu Tej hlavičkoval iba do Geciho. V 19.minúte Pavol Javorský skúšal pozornosť Tomečka z 30 metrov, ale ten bol pozorný. O minútu už domáci diváci jasali, keď Krochta hlavou vsietil gól, ale zastávka asistenta rozhodcu zastavila domácu radosť. V 30.minúte Kočiš zle trafil skákavú loptu v šanci. V 35.minúte Krochta ideálne vysunul Mateja a ten krížnou strelou ohrozil hosťujúcu bránu no Geci bol opäť na svojom mieste. O päť minút Krochta napálil z priameho kopu pod brvno, ale opäť Geci podržal hostí.V nadstavenom čase prvého polčasu Bomba iba pohladil brvno. Hostia v 57.minúte Pavlom Javorským to skúšali z diaľky no strela tesne minula bránu.Ten istý hráč v 60.minúte zas zabránil vykopnutím lopty smerujúcej do brány vstreleniu gólu Kyjakovi.V 70.minúte Krochtová delovka pristála na ruke gaboltovského obráncu a hlavný rozhodca ukázal na biely bod a Ščastný sa nemýlil a otvoril skóre. V 74.minúte Čekan vtipne pätičkou poslal do šance Mateja, ale Geci jeho tutovku k bližšej tyči vyrazil reflexívne nohou.V 77.minúte Krochta krížnou strelou opečiatkoval pravú Geciho tyč.Hostia sa pokúšali o vyrovnanie, ale domáci umnou hrou si už víťazstvo udržali.

ZOSTAVY:

Beloveža: Tomeček - Hanek, Čekan, Soroka ( 46.Kyjak), Šťastný, Krochta, Tiš, Tej (85.Čegiň), Kunst, Hudák, Matej.

Gaboltov: Geci - Šoltýs, Javorský Peter, Ščešňák, Bomba, Kažimír, Javorský Daniel,Kočiš (82.Benka), Šarovec (72.Gaľan), Javorský Pavol, Slimák.