:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: POZVÁNKA 20.08.2011, 08:36 (x)
Od:   geri [IP:95.103.177.128]
Pozývame všetkých priaznivcov futbalu na 3. kolo OM I.trieda muži do KĽUŠOVA v nedeľu 21.8.2011 o 10,30 hod na zápas

"""" 2.FC BARDEJOV - OSIKOV """"

Nadpis: Majstrovský zápas 3.kola-2.triedy Muži 18.08.2011, 11:01 (x)
Od:   palo99 [IP:212.5.192.136]
Tj Čergov Hertník- Tj Družstevník Kobyly
Dátum: 21.8.2011
Čas: 16:00 hod
Miesto: Ihrisko Hertník

Srdečne pozývame!!!!!!!! Srdečne pozývame!!!!!!!!!

Nadpis: 1.trieda , 3.kolo DORAST 18.08.2011, 10:41 (x)
Od:   Hanak [IP:178.40.32.173]
FC Poľnohospodár Hervartov - Tj Beloveža
Dňa: 21.8.2011
Čas: 12:45
Ihrisko v Hervartove !
Srdečne pozývame :) .

Nadpis: ODKAZ pre hráčov 2.FC Bardejov 17.08.2011, 12:04 (x)
Nedeľňajší zápas t.j. 21.8.2011 sa hrá rano o 10,30 hod!!!!...tak ako každy naš domaci zapas....čiže dopoludnia!!..

Nadpis: rada 16.08.2011, 16:20 (x)
Od:   futfan [IP:95.102.169.81]
Chcel,by som poradiť futbalovým klubom,kde zohnať tabuľky na striedanie.Najlacnejšie mechanické tabuľky na striedanie som našiel na www.falconsport.sk - s poštovným na dobierku nás to vyšlo na 30,20€ a objednával som to v utorok a v piatok to bolo na pošte.
Berte to prosím ako dobre mienenú radu,nie som v nijakom vzťahu s touto firmou a viem,že to vyžadujú delegáti pred zápasmi,tak verím,že som tým niekomu pomohol.
Ak ich niekto kúpil lacnejšie,nech to zverejní,aby pomohol ostatným.

Nadpis: Re: Kobyly-Hervartov 16.08.2011, 10:46 (x)
Vy ste na futbale ani neboli a mudrujete.Pán ktorý ma 64 rokov asi tažko zapíska zápas.Po ihrisku sa treba pohybovať a nie stáť v stredovom kruhu.A čo sa týka alkoholu sa svami rozprávať nebudem lebo aj tak máme každý svoju pravdu.A keď chcete niečo nabudúce komentovať tak si najskor pozistujte všetko okolo zápasu aj od domácich aj hostí a skúste trochu porozmýšlať nad tým čo sem napíšete!!!!!!!!

Nadpis: Kobyly-Hervartov 15.08.2011, 18:55 (x)
Od:   blazej [IP:178.41.159.73]
Bol by som rád,keby sa takých ako si ty ktorým sú pravidla futbalu vždy jasne len po kritickej stránke - odporúčam v tvojom veku sa prihlásiť na ObFZ-Bardejov( za rozhodcu) a tak by zápasy v okresných súťažiach nemuseli rozhodovať podľa teba ty vekovo stropový rozhodcovia. A ešte k tomu tvojmu f..úkaňju. Keby sa dalo fúkať pred zápasom Xhráčom tak niekoľko zápasov by sa vôbec neodohralo.A na záver by som chcel podotknuť,že viac rozhodcov chodi na zápasy autom
ako fanúšikov z výčapu...

Nadpis: Majsrtrovstvá regiónu - Východ 4.kolo 15.08.2011, 14:13 (x)
Od:   monty7777777 [IP:193.193.170.254]
V. Šariš – Bard. N. Ves 0:2 (0:1)

Nováčik majstrovstiev regiónu východ ukázal v tomto zápase, že dokáže zabodovať aj na súperových ihriskách. Od začiatku bol v tomto zápase lepším mužstvom a mal okrem vsietených gólov aj ďalšie šance na zveľadenie gólového skóre. Už v úvodných minútach sa zastreľoval Kiseľ, ale jeho ďalekonosná strela z 2.minúty nemala presnosť. V 20.minúte znova Kiseľovi pri strele však chýbali iba centimetre, aby rozjasal hošťujúcu lavičku a fanúšikov. To sa podarilo v 30.minúte, kedy Macečko potiahol loptu po ľavej strane, spätnou prihrávkou našiel Gálla a ten krížnou strelou dostal hostí do vedenia.V 36.minúte priamy kop Solaniča našiel Jančošeka, ale ten minul.V 40.minúte sľubná hlavička Pagora smerovala iba nad bránu.V 55. a 59.minúte mal sľubné šance Solanič, ale Babjak domácich podržal.V 67.minúte Jančošek krížnou strelou už Babjaka prekonal a dostal hostí do dvojgólového vedenia.V 70.minúte domáci Adam minul Jendroľovú bránu. V 74.minúte zmaril Babjak "tutovku" Pagorovi, ktorý si vymenil loptu s Kiseľom a sám pred domácim bránkárom ho iba nastrelil. V 77.minúte Tomáš Kendra po gállovom centri mieril iba do tyče.

BARDEJOVSKÁ NOVÁ VES: Jendroľ – Pribitný, Palša (46. T. Kendra), Javorský, M. Kendra, Kiseľ, Solanič (72. Knap), Gáll, Macečko (81. Stachura), Pagor, Jančošek.

Pred 100 divákmi rozhodoval Maliňák.

V nedeľu 21.82011 v 5.kole o 16.00 hod privíta Bard.Nová Ves na svojom ihrisku mužstvo V.Opátského.

Nadpis: 2.kolo 1.tr. OM - dospelí 14.08.2011, 22:42 (x)
OFK 2010 KURIMA - 2.FC BARDEJOV 4:0(2:0)

góly:J.Humeník,J.Uhrín,P.Tarnovský,M.Cubjak

V Kurime na "kermešovskú "nedeľu za krásneho počasia,pred veľkou diváckou kulisou privítal mladý domáci celok skúsených futbalistov 2.FC Bardejov a hral sa na pomery najvyššej okresnej súťaže celkom kvalitný futbal.Domáci boli pohyblivejší a hostia ukázali,že aj keď sú vekovo starší,z futbalovej abecedy toho stále ovládajú dosť a tak sa bolo na čo pozerať.Domáci sa snažili rýchlymi prihrávkami dostať za obranu hostí,čo sa im aj čiastočne darilo a hostia boli nebezpeční hlavne pri priamych a rohových kopoch,no domáca obrana stála na pevných nohách a súperovi vpredu toho veľa nedovolila.Domáci sa ujali vedenia v 32.min.,keď po krídelnej akcii doklepol loptu do siete J.Humeník.
V 44.min.zvýšil na 2:0 J.Uhrín,ktorý dostal krásnu prihrávku do behu,prešprintoval obranu hostí a povedľa brankára zakončil svoj brejk.
Začiatok 2.polčasu bol v domácej réžii,no postupne sa hostia usadili na domácej polovici,keď zahrávali viacero priamych kopov a mali aj jednu väčšiu príležitosť na skórovanie,no po rohovom kope ukázal svoj postreh domáci brankár M.Kyjovský a strelu vytlačil vedľa pravej žrde.Tretí gól domácich zaznamenal strelou z 10 metrov P.Tarnovský v 72.min.,ktorý si dal pekný darček k dnešným 18.narodeninám.V 80.min.zavŕšil skóre zápasu M.Cubjak ďalšou strelou z vnútra 16-ky na 4:0.Výsledok možno nezodpovedá priebehu a je pre hostí krutý,ale domáci v dnešnom zápase boli efektívny a hlavne vpredu nebezpečnejší a tak si pripísali prvé 3 body v 1.triede a prispeli k peknej nedeli v Kurime.

V úvodných kolách zabrali všetky tri naše kolektívy a neprehrali ani jeden zápas,čo je pre nás veľkou vzpruhou a už sa tešíme na budúcu nedeľu,keď nás čakajú ťažké zápasy v Dlhej Lúke.

Pred 350 divákmi rozhodovali :J.Olejár a T.Koščuško

Nadpis: 2.kolo 1.tr.OM dorast 14.08.2011, 22:05 (x)
OFK 2010 KURIMA - OŠK KĽUŠOV 3:1(1:0)
góly Kurimy:L.Rigo,P.Stronček,G.Balušinský(z pok.kopu)

zostava Kurimy:J.Goliáš - Peter Skonc,F.Žatkovič,P.Mihálik,J.Lukáč-
S.Podubinský,Pavol Skonc,B.Bezeg,P.Stronček - L.Rigo,D.Bača
-striedali(T.Tvardzik,G.Balušinský,J.Paľa,)

Chlapci OFK 2010 KURIMA dosiahli prvé historické víťazstvo dorastencov v novodobej klubovej histórii nad zdatným súperom.
Stránok (286): 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 286