Nadpis: Výsledok-2.kola-2.triedy-Muži 14.08.2011, 20:44 (x)
Od:   palo99 [IP:178.40.32.173]
Tj Dúbrava Kobyly-Hervartov- 4:2 /1:1/
Góly za domácich: Valenta 2, Novák 2

Hneď v siedmej minúte sa domáci ujali vedenia po krásnej hlavičke Valentu vedenia.Potom domáci polavili a hostia v 38.minute vyrovnali.Po prestávke sa obydve mužstva hladali a až v samom závere domáci zapli a nastrielali hostom tri góly.Hostia už len korigovali.Chcel by som ešte upozorniť na katastrofálny výkon hlavného a postraného rozhodcu ktory ten futbal domácim a hosťom len znechutil.asi by mali kompetentný porozmýšlať či by nemal byť vekový strop a či by nemali dávať rozhodcom fúkať!!!!!!!!Je to HANBA Slovenského futbalu!!!!!!!!!!

Nadpis: Majstrovský zápas 2.kola 2.triedy 13.08.2011, 12:44 (x)
Tj Dúbrava Kobyly- Hervartov
Čas: 16:30
Dátum: 14.8.2011
Miesto: Ihrisko Kobyly

Srdečne pozýva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nadpis: Podme sa bit po ihriskach a nie hrat futbal! 09.08.2011, 22:38 (x)
Od:   Josse [IP:91.127.24.2]
Tymto prispevkom reagujem na rozhodnutie DK Trestá sa hráč FK Gerlachov Peter Soták, r.p.800830 zastavením činnosti na 2 stretnutia N od 9.8.2011, podľa P1/6/1a. FK zaplatí poplatok 3,32 € za prejednanie priestupku.
Je mi z tohto rozhodnutia na smiech(pardon za vyraz) ale hrac ktory bez priciny po prasknuti nervou udrie protihraca a dostane dvojazapasovy distanc???? KDE TO VLASTNE SPEJEME? CHceme na ihriskach hrat futbal alebo sa bit??? Je to krasny vzor pre mladez ktora moze odkukat tieto "karate" tahy a bit sa po ihriskach! Udretie hraca pocas prerusenia na ihrisku a 2 zapasy to uprimne lutujem ze som sa mu nepostavil tvarom v tvar. Ved CO? Dva zapasy su aj tak nic!!! Za takéto udretie rozhodcu by dostal minimálne pol roka a ďalšie finančné a disciplinárne tresty pre klub. Hrac je potom v role fackovacieho panaka!Cize Vas odkaz pre nas hracov je NEDAJ SA A UDIERAJ KOLKO VLADZES ved dostanes iba dva zapasy ;) dakujem za uverejnenie tohto clanku kedze tu neboli spomenute ziadne mena.

Nadpis: Pozvánka. 09.08.2011, 21:13 (x)
Od:   futfan [IP:95.102.169.81]
Pozývame všetkých priaznivcov dobrého futbalu na zápasy 2.kola 1.triedy na "kermešovskú nedeľu" 14.8.2011 do Kurimy !!!

OFK 2010 KURIMA - 2.FC BARDEJOV o 16:30 - dospelí

OFK 2010 KURIMA - OŠK KĽUŠOV o 14:15 - dorast

Nadpis: IV.liga Š (dorast) 08.08.2011, 20:36 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.109.94]
Marhaň - BNV 1:4 (1:0)

::: Góly BNV: PAVUK 3, IĽKO :::

Nadpis: Majstrovstvá regiónu VsFZ - MUŽI 08.08.2011, 20:32 (x)

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Družstevník Nižný Hrušov 4:0 (1:0)

Domáci začali tlakom už od úvodu zápasu, ale v 4. a následne o dve minúty neskôr Jančošek v gólových šanciach zaváhal. V 7.minúte Kiseľ z 25metrov "zazvonil" na brvno Klamárovi. V 20.minúte Macečko poslal z ľavej strany center na zadnú tyč a Jančošek hlavou už rozburácal domáce tribúny. V 25.minúte opäť Jančošek tiahol sám na Klamára, ale váhal so zakončením až kým sa s loptou zamotal. O minútu hosťujúci Palko mieril z hranice šestnástky tesne nad.V 34.minúte Kiseľ zo štandartnej situlácie opečiatkoval pravú tyč. V 54.minúte skúšal Jendroľovú pozornosť Komjatý. 57.minúta znamenala druhý úspech domácich.Solaničov jemný lob do pokutového územia sklepol Pagor hlavou a Macečko volejom povedľa Klamára roztrepotal sieť.V ďalšom priebehu strely Jančoška, Gálla a Knapa zo stredných vzdialeností hasil zákrokmi Klamár. A hosťujúci Palko mieril v 66.minúte nad domácu bránu. V 72.minúte domáci už vyhrávali rozdielom triedy. Knap vtipne poslal uličkou Pagora a ten strelou po zemi k ľavej tyči nedal Klamárovi šancu.V 88.minúte poslal center do šestnástky tam zabojoval Palša a uzavrel štvorgólový zápasový účet.Zaujímavosťou je možno aj to, že všeci strelci gólov v tomto zápase skórovali aj v prvom zápase...

Zostava B.N.V: Jendroľ - Palša, Kendra, Javorský, Pagor (75. Harbaľ) – Pribitný, Kiseľ, Gáll, Macečko (57. Stachura) – Jančošek, Solanič (67. Knap)

Pred 400 divákmi rozhodoval Alexa.

Nadpis: 1.kolo 1.trtieda OM dospelí 07.08.2011, 23:05 (x)
Od:   futfan [IP:95.102.173.249]
Iskra Gerlachov - OFK 2010 Kurima 1:1(1:1)
góly:S.Ševcov - J.Humeník

Po 10 rokoch nastúpila Kurima,ako nováčik súťaže na zápas najvyššej okresnej súťaže a ukázala,že do tejto súťaže patrí.
Úvod síce patril domácim,keď hostia prišli s priveľkým rešpektom a už v 5.min mali domáci dobrú príležitosť na skórovanie,no lopta ostala domácim útočníkom pod nohami a obrana hostí nebezpečenstvo odvrátila.V 12.min.po priamom kope z ľavej strany,hosťujúci hráč podvihol hlavou loptu na vzdialenejšiu tyč,kde boli dvaja domáci hráči a S.Ševcov dotlačil loptu do bránky 1:0.Aj hostia postupne ukázali,čo chcú hrať a v 15.min. po rýchlej akcii si J Humeník urobil priestor a prízemnou strelou spoza 16-ky vyrovnal na 1:1.Na druhej strane strela domácich opečiatkovala brvno hosťujúcej bránky.Hra sa prelievala z jednej strany na druhú a "každý chvíľku,ťahal pílku".
V horúcom počasí sa hral behavý futbal a hráči oboch mužstiev ukázali veľa zo svojho umenia aj keď domáci boli hlavne v útoku nebezpečnejší no brankára hostí(chytal hráč z poľa) viac nedokázali prekonať.
Aj úvod ll.polčasu bol vcelku vyrovnaný,no zhruba po hodine hry domáci zatlačili súpera na ich polovicu,no dať gól im nebolo súdené,čím znervózneli,čoho vyústením bolo udretie hosťujúceho hráča domácim P.Sotákom do tváre pred rohovým kopom,za čo bol domáci hráč správne vylúčený a značne tým svoje mužstvo oslabil.Hostia pohrozili dvoma strelami z diaľky,keď prvú domáci brankár vytlačil na roh a druhá skončila na pravej tyči domácej bránky.Aby sa sily na ihrisku vyrovnali,tak si pán rozhoca všimol,že hosťujúci hráč má na ruke obrúčku a tak ho po druhej žltej za nešportové správanie vylúčil.Mimochodom ďalší traja hráči na strane hostí a aj domáci ženatí hráči mali na rukách tento znak vernosti,no to asi nebolo podstatné.
Domáci spálili ďalšie príležitosti a hostia ich za to mohli potrestať,keď v 90.min. domáci brankár dvakrát čaroval, no aj na druhej strane domáci útočník v obrovskej šanci prestrelil bránku a tak sa zápas skončil remízou 1:1,čo je vzhľadom na priebeh,asi spravodlivý výsledok.

pred 100 divákmi rozhodovali J.Macek - D.Havrila

Nadpis: 1.kolo 1.trieda OM dorastu 07.08.2011, 22:22 (x)
Iskra Gerlachov - OFK 2010 KURIMA 0:0
V dobrom zápase mali odidve mužstvá viacero príležitostí na strelenie gólu ,no nikomu sa to nepodarilo a tak je remíza zaslúženým rezultátom.

Nadpis: Kurima-Dl.Luka 1tr. žiaci 07.08.2011, 10:54 (x)
Od:   blazej [IP:178.41.36.92]
Kurima-Dl.Luka 7:1 (2:1) Goly: 2 A.Repka R.Podubinsky T.Repka Ś.Źatkovič M.Minčak V.Bezegová 30divakov Rozhodca.B.Hegeduš

Nadpis: Majstrovstvá regiónu VsFZ - MUŽI 06.08.2011, 17:32 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.109.236]
MAJSTROVSTVÁ REGIÓNU VsFZ (MUŽI)(3. Kolo)