Nadpis: Prípravný zápas dorastu 02.08.2011, 22:25 (x)

Nadpis: Výsledok prípravný zápas 02.08.2011, 22:17 (x)
Od:   palo99 [IP:178.40.193.6]
Tj Dúbrava Kobyly - Tj Poľana Šiba - 4:3 ( Polčas 3:0 )
Góly za domácich: Valenta 2, Lacek, Novák
V odvete pred majstrovským zápasom hrali domáci krásny a rýchly futbal z vynikajúcim bránením čo hostí úplne zaskočilo a preto sa to skončilo takým výsledkom.

Nadpis: Re: odmeny 02.08.2011, 15:57 (x)
Od:   spravca [IP:217.118.100.120]
Emil neviem o aké odmeny ide. Napíš konkrétne.

Nadpis: odmeny 02.08.2011, 15:54 (x)
Od:   futfan [IP:78.98.18.79]
Rád by som vedel kedy budú vyplatené odmeny za sezónu 2010/2011.

Nadpis: Zmena Miesta 02.08.2011, 14:20 (x)
Zápas Tj Poľana Šiba- Tj Dúbrava Kobyly sa bude hrať na ihrisku v Kobyloch o 17:30 hod.

Srdečne pozývame

Nadpis: Prípravný zápas-Muži 02.08.2011, 12:00 (x)
Tj Poľana Šiba- Tj Dúbrava Kobyly
Dátum: Dnes 2.8. 2011
Čas: 17:30 hod
Miesto: Ihrisko Šiba

Srdečne pozývame!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nadpis: Re: Otázka 01.08.2011, 20:09 (x)
Od:   spravca [IP:188.167.43.59]
dnes.

Nadpis: Otázka 01.08.2011, 19:22 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
Admin kedy bude nahodené obsadenie rozhodcov a delegátov na 1.kolo?? ďakujem

Nadpis: Majstrovstvá regiónu Východ 01.08.2011, 07:48 (x)
Od:   monty7777777 [IP:193.193.170.254]
MAJSTROVSTVÁ REGIÓNU VÝCHOD (MUŽI)

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - MFK Zemplín Michalovce "B" 4:0 (2:0)

Nováčik Majstrovstiev regiónu Východ sa v stretnutí dvoch technických mužstiev vytiahol a dosiahol vysoké víťazstvo.Domáci začali od úvodu tlakom a už v 4.minúte Macečkovi sklzla lopta vo vyloženej šanci. V 8.minúte po rýchlom brejku Ďuďa naservíroval loptu Forgáčovi a ten dopadol rovnako ako Macečko.V 12.minúte sa už skóre na svetelnej tabuli menilo.Macečko s presnosťou hodinára uličkou vysunul kanoniéra Jančošeka. Ten sa drzo pohral so stopérom hostí a aj brankárom a rutinérsky otvoril gólový účet stretnutia.O päť minút pridali domáci druhý gól.Kiseľ nacentroval loptu do šestnástky, Pribitný zabojoval v súboji o loptu a Macečko pohotovou prízemnou krížnou strelou rozvlnil Brédovú sieť.O minútu mali hostia možnosť kopať pokutový kop po faule Kačmára na na Forgáča, ale Kačmár jedenástku Mihoka zázračne vyrazil.Hostia hrali od 27.minúty v oslabení, keď hosťujúci Ceesay bez lopty zo zadu skopol Kiseľa a odporúčal sa predčasne pod sprchy.No hostia sa aj tak sa nevzdávali, ale nepresnými finálnymi prihrávkami sa sami oberali o zníženie domáceho vedenia. V 31.minúte Macečkov center usmernil Kiseľ hlavou pod brvno, ale Bréda bravúrne vytlačil nad. V 47.minúte Macečkov roh na zadnú tyč a následná hlavička Palšu pod brvno znamenala trojgólové domáce vedenie.V 56.minúte pálil z 25metrov Tokár tesne nad.V 60.minúte Kendrov center z pravej strany a hlavička Jančošeka minula Brédovú ľavú tyč.V 84.minúte Ďuďa ani z piatich metrov netrafil prázdnu domácu bránu. V 88.minúte po biliarde domácich zas netrafil prázdnu bránu Kurty. V 89.minúte bol striedajúci Pagor na ihrisku iba šesť minút a naservírovanú loptu kapitánom domácich Pribitného hlavou premenil na štvrtý gól.

Zostava BNV: Kačmár - Palša, Kendra, Javorský, Stachura (83´Pagor), Pribitný, Kiseľ, Gáll, Macečko (77´Kurty), Jančošek, Solanič (63´Knap).

Pred 500 divákmi rozhodovali Zvolánek - Tabaka, Baksay.

V stredu cestujú hráči Bard.Novej vsi na zápas II.kola do Barce a v III.kole v nedeľu 7.8.2011 o 16:30 hodine privítajú súpera z Nižného Hrušova.

Stránok (286): 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 286