:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: Majstrovstvá regiónu VsFZ - MUŽI 03.07.2011, 10:37 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.109.32]
Neoficiálne vylosovanie zápasov ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves (MUŽI) ročník 2011/2012:
XV.KOLO :BNV - Giraltovce >30.10.2011<

Nadpis: Memorial Lajčiaka v Starej Lubovni 27.06.2011, 10:24 (x)
Od:   geri [IP:178.41.73.80]
Dňa 26.6.2011 sa 2.FC Bardejov zúčastnil na 13. ročníku Memoriálu Lajčiaka Old Boys 35 v Starej Ľubovni,kde sa hralo na futbalovom štadióne za pekného,aj keď veterného počasia. 2.FC Bardejov obsadil tretie miesto za víťazným Popradom a druhou Starou Ľubovňou.2.FC reprezentovali: R.Želinský-Drotarovský,Čisarík,Lauko,Špyrla,Petrič,Krochta,Bochin,Harňák,Tarcala st.,Tarcala ml.,Vilím,Opitz,Petko,Dutko a Gmitter. Góly za 2.FC strelili Vilím 5 a Krochta 2.

Nadpis: Poďakovanie! 21.06.2011, 23:23 (x)
Od:   futfan [IP:178.40.17.176]
Ďakujem všetkým :Hráčom,funkcionárom,sponzorom za podporu a vzornú reprezentáciu Kurimského futbalu vo futbalovom ročníku 2010/2011 !Bol to jeden z najúspešnejších rokov v histórii(dospelí - víťaz 2.triedy a postup do 1.triedy,žiaci 2.miesto v 1.triede OM)
a Kurima je opäť na mape označená ako futbalová obec!
Poďakovať by som chcel aj súperom,rozhodcom a pánom z ObFZ Bardejov.
Tešíme sa na ďalšie stretnutia v novej sezóne 2011/2012 !!!

Nadpis: 30.kolo 2.trieda OM - dospelí 20.06.2011, 00:37 (x)
LOPÚCHOV - KURIMA 3:2(2:1)
góly:O.Artim,M.Salamon,L.Mikula - M.Murcko,O.Podubinský

V poslednom kole sa stretli dve z najlepších družstiev v súťaži a keďže domácim išlo v tomto zápase o 2.priečku v tabuľke a postup do 1.triedy a aj vzhľadom k pozápasovým okolnostiam z jesenného zápasu v Kurime,čakal sa súboj na ostrie noža,čo sa aj potvrdilo.
Od úvodu sa na ihrisku riadne iskrilo a domáci prehnane tvrdými zákrokmi ukázali kto je doma,no nervozita im viac zväzovala nohy a boli to hostia,ktorí boli v útoku nebezpečnejší a z môjho pohľadu futbalovejší.Futbal to však bol vcelku pekný a do šancí sa dostávali obe mužstvá.Domácim chýbal pokoj v koncovke a akcie hostí strážil hlavne veľmi aktívny asistent rozhodcu,ktorý hasil rýchle protiútoky hostí a ofsajdom končili aj kopy z 5-ky od brány hostí(?!).Napriek tomu sa hostia ujali vedenia v 20.min. keď sa presadil M.Murcko jednoduchou strelou špicom k ľavej tyči domácej bránky.Gól domácich trochu rozhodil a hostí posmelil a hralo sa v dobrom tempe ,no zakončenie nebolo silnou stránkou ani jedného z mužstiev.Až pred koncom prvého polčasu sa presadili aj domáci hráči po dvoch hrubých chybách v obrane hostí gólmi O.Artima a M.Salamona v 41. a 43. min. a otočili skóre v prospech Lopúchova.
Tieto góly domácich upokojili a v druhom polčase boli lepším mužstvom,mali častejšie loptu na svojich kopačkách a aj celková atmosféra bola pokojnejšia.V 75.min.domáci L.Mikula strelou z priameho kopu,ktorý brankár hostí trochu podcenil zvýšil na 3:1 a domáci si mysleli,že tri body majú v suchu,no hostia ukázali,že nie nadarmo skončili prví v tabuľke a znížili v 82.min.po peknej akcii O.Podubinským.To domácich trochu vystrašilo a hostia neboli ďaleko od vyrovnania a najmä druhá šanca O.Podubinského,ktorý sám pred bránkou z 5-tich metrov nastrelil žrď domácej bránky,volala po góle.A keď ani ďalšie dve-tri šance hostí,ani dve na domácej strane neskončili gólom,skončil zápas víťazstvom domácich,ktorí sa môžu radovať z postupu.Možno by zápasu za predvedené výkony viac svedčala remíza,ale domáci dali o gól viac a tak im k víťazstvu a postupu blahoželáme !Aj pre hosťov to bol poučný zápas a asi tak budú vyzerať vonku aj zápasy v 1.triede a na to sa treba pripraviť .
Lopúchovčania ukázali,že futbal hrať vedia a zaslúžia si hrať o súťaž vyššie,hostia tak isto,domáci usporiadatelia svoju úlohu zvládli,emócie po zápase opadli a tak sa mužstvá rozišli podaním rúk a želaním ďalších športových úspechov a tak by to malo byť po každom zápase na našich ihriskách.

zostava Kurimy:M.Kyjovský - S.Gmitter,J.Randár,J.Zamborský
(od 46.min.J.Kuziak),J.Hajduk - R.Bača,M.Olejár,J.Humeník,O.Podubinský -J.Goliáš(od 73.min.
P.Olejár),M.Murcko
tr.E.Gmitter

Pred 100 divákmi rozhodovali F.Kundra - J.Kačmár,A.Gambaľ

Nadpis: IV.liga sk.SEVER - MUŽI 19.06.2011, 22:21 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.110.169]
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Družstevník Breznica 8:1 (4:0)

Zaverečný zápas víťaza IV.ligy skupiny sever sa niesol v slávnostnom duchu, ale domáci hráči chceli predviesť v piatkový večer hrou prečo sú postupujúcim mužstvom do vyššej súťaže. Hostia mnohokrát v tomto zápase nevedeli kde skôr skočiť pri okulahodiacich akciách domáci na jeden dotyk. Už v 3.minúte Jančošek v nájazde na brankára Mulíka zvolil blafák, ale zachránil hosťujúci obranca na brankovej čiare.Po rýchlej akcii už o minútu na dvakrát otvoril skóre Pribitný.V 7.minúte po biliardovej akcii zvyšoval Pagor na dvojgólové vedenie. V 23.minúte si prudký center Kendru zrazil hosťujúci obranca do brány. V 36.minúte opečiatkovali hostia z priamého kopu brvno domácej brány. V 43.minúte po faule v šestnástke sa k exekúcii pokutového kopu postavil najlepší strelec IV.ligy skupiny Sever Jančošek a svojím 30.gólom uzavrel strelecký účet prvého polčasu.

V prestávke predseda VsFZ pán Havrila odovzdal pohár domácim dorastencom pre víťaza V.ligy sk.SZ.

Druhý polčas domáci pokračovali v tlaku a v 71.minúte ani na štyrikrát nedokázali dopraviť loptu do Mulíkovej brány. V 73.minúte padli ďalšie dva domáce góly ako cez kopirák, keď v oboch prípadoch z pravej strany presne odcentroval Pribitný a taktiež v oboch situláciach hlavou zakončoval Pagor. A to o ďalšie dve miúty nedal šancu Mulíkovi s chuťou hrajúci Kurty a pridal siedmy domáci zásah. V 78.minúte hostia zaznamenali čestný úspech Zakovičom a skóre zápasu symbolicky uzavrel svojím 31.gólom v sezóne Jančošek.

Po záverečnom hvizde rozhodcu sa odovzdávaním pohára pre víťaza IV.ligy skupiny Sever z rúk predsedu VsFZ p.Havrilu začala spontánna oslava postupu.

Zostava BNV: Kačmár (Lukáč) - Solanič, Kendra, Javorský, Harbaľ, Pribitný, Kiseľ (58´Kurty), Gáll, Macečko (54´Stachura), Jančošek, Pagor.

Pred 300 divákmi rozhodoval Nagy.

Nadpis: IV.liga sk.SEVER - MUŽI 17.06.2011, 11:51 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.110.29]
V poslednom kole privíta víťaz IV.ligy
--------------------------------------------------------------------
>>>v PIATOK 17.6.2011 o 17:30 <<<<
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Družstevník Breznica
Pred zápasom im bude odovzdaný pohár pre víťaza.

Zároveň bude pre divákov pripravená bohatá tombola.

Srdečne pozývame!

Nadpis: OPRAVA 15.06.2011, 07:49 (x)
Týmto sa chcem ospravedlniť p. Hanuščákovi Martinovi,aj celému družstvu a vedeniu GERLACHOVA,že som v komentári z nedeľňajšieho zápasu 2.FC BARDEJOV-GERLACHOV uviedol nesprávneho strelca ich gólu. Gól vsietil spomínaný Hanuščák a nie Soták ako je v komentári....omyl vznikol nedopatrením,je mi to ľúto.....

Nadpis: Re: požičane treba vratit 14.06.2011, 11:45 (x)
Od:   futfan [IP:178.40.112.53]
Lopúchovský fanklub sa predstavil v plnej "kráse " aj v Kurime a myslím si,že futbalisti Lopúchova,patriaci medzi najlepších v súťaži,sa zaobídu aj bez takých fanúšikov a nenechajú si pokaziť dobrý futbal,aby to nebol,ako píšeš,posledný zápas Tvojho mužstva...
Neviem čím sa vyhrážaš,ale keď Ti neide o futbal,tak zostaň sedieť doma,alebo si daj niečo na ukľudnenie.
Dúfam,že si Tvoje vyhrážky prečítajú aj kompetentní a podľa toho budú konať.
Je tam nominovaný skúsený rozhodca zo susednej dediny (?!)a ostáva veriť,že bude objektívny a všetko si ustráži!
My ideme hrať futbal,ktorým bavíme seba aj našich fanúšikov!!!

Nadpis: Re: požičane treba vratit 13.06.2011, 22:11 (x)
Od:   blazej [IP:178.40.231.200]
Podľa mňa si ubožiačik keď už týždeň do predu vypisuješ vyhrážky.

Nadpis: Re: spravca 13.06.2011, 20:40 (x)
Od:   spravca [IP:188.167.37.137]