Braňo kedy daš na stranku (obsadenie rozhodcov ) čau.

Nadpis: požičane treba vratit 13.06.2011, 19:07 (x)
Od:   migas82 [IP:85.237.226.41]
fanklub lopuchova sa tesi na posledný zapas svojho muzstva, proti lidrovy z Kurimi. Ake pozic take vrat!!!

Nadpis: Víťaž tipovacej súťaže - kontakt 12.06.2011, 23:53 (x)
Od:   spravca [IP:188.167.37.137]
Poprosil by som víťaza tipovacej súťaže s nickom: Matuš Hudak o zaslanie kontaktných údajov do mailu: admin@obfzbardejov.sk

Zaslať: meno a priezvisko a telefonický kontakt.

Nadpis: 29.kolo 2.tr.OM - dospelí 12.06.2011, 22:19 (x)
Od:   futfan [IP:178.40.231.192]
KURIMA - STUĽANY 6:0(4:0)
góly:J.Uhrín 2,M.Murcko 2,J.Humeník,R.Bača

Rozlúčke s domácim publikom predchádzala slávnosť odovzdávania
pohára za prvenstvo v súťaži.Najprv člen výkonného výboru ObFZ J.Hajduk spolu so sekretárom ObFZ Ľ.Vyskočom odovzdali domácemu kapitánovi J.Randárovi krásny pohár pre víťaza 2.tr.OM v sezóne 2010/2011 a tak pokračovali oslavy v podobe krásneho futbalu,ktorý predvádzali najmä domáci hráči.Už v 2.min sa dostal k lopte s chuťou hrajúci J.Uhrín a krížnou strelou otvoril skóre zápasu 1:0.V 12.min. sa presadil aj druhý domáci útočník M.Murcko a konečne prelomil streleckú smolu s posledných zápasov 2:0.Ten istý hráč zvyšoval aj na 3:0 v 24.min.Domáci hostí takmer k ničomu nepustili,hrali si svoju hru a zabávali prítomných divákov.V 44.min. prenikol stredom obrany J.Humeník a nekompromisne zvýšil na 4:0.
Aj v druhom polčase to boli domáci,ktorí už v 48.min.zvýšili na 5:0 gólom R.Baču.Postupne mali domáci ďalšie príležitosti,no všetko sa premeniť nedá a jedinú šancu hostí kryl brankár domácich J.Goliáš.Po postupnom prestriedaní v domácich radoch,keď dostali šancu aj ostatní hráči,ktorí hrávajú menej prišiel už iba jeden gól v sieti hostí,ktorý zaznamenal J.Uhrín.Ďalšie príležitosti už domáci nepremenili a tak sa stretnutie skončilo 6:0 k čomu im za výkon v zápase aj v celej sezóne zablahoželal aj starosta obce J.Bartoš .
Po zápase sa znovu oslavovalo šampanským a cigánskou muzikou a chlapci sa dôstojne rozlúčili so svojimi fanúšikmi !

zostava Kurimy:J.Goliáš(od 75.min.M.Kyjovský) - J.Hajduk,J.Randár,J.Zamborský,J.Kuziak - P.Tarnovský(od 56.min.O.Podubinský),M.Olejár,J.Humeník,R.Bača(od 49.min.P.Olejár)- M.Murcko,J.Uhrín(od 75.min.P.Lipták)
tr.E.Gmitter

pred 150 divákmi rozhodovali J.Rondzík - B.Fotta

Nadpis: (MUŽI) IV.liga sk. SEVER 12.06.2011, 22:05 (x)
Od:   monty7777777 [IP:178.40.33.76]
FO AJAX Pakostov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 0:6 (0:2)
Líder po minulotýždňovom zlom výkone a následnom "umývaní hláv" v kabíne odčinil v tomto zápase zodpovedným výkonom tak v obrane ako aj v útoku svoje minulozápasové zakolísanie.Od začiatku sa pustili do bojovných domácich s vervou a už v 13.minúte Šimcova jedovka z 30 metrov zazvonila na brvne domáceho brankára Gombitu. V 22.minúte opäť Gombita nohami zachránil pred kanonierom Jančošekom. V 31.minute v rozmedzí dvoch minút hostia dvakrát gólovo udreli, keď najrv po centri Macečka krížnou strelou po zemi a o minútu po vyrazenej Šimcovej strele Gombitom hlavou bol v oboch prípadoch úspešný kanonier Jančošek. V 48.minúte krížnou strelou z hranice šestnástky zvyšoval na trojgólý rozdiel Solanič.V ďalšom priebehu mal Jančošek ďalšie tutovky,ale v prvom prípade tesne minul bránu a v druhom prípade lopta z jeho hlavy skončila na brvne.V 68.minúte po centri Macečka a nádhernom Pagorovom voleji zachránil Gombita v domácej bráne.V 70.minúte potiahol loptu po pravej strane Počurek, spätnou prihrávkou našiel Jančošeka a ten pridal svoj tretí gól v zápase a štvrtý hostí.V 82.minúte po rohu Macečka hlavou pridal Jančošek piaty gól a svoj päťgólový strelecký apetít dovršil v 89.minúte, keď po úniku striedajúceho Pribitného a následnej krížnej prihrávke sa pohral aj s brankárom a rutinérsky uzavrel poltuctovú gólovú nádielku domácim.

Zostava BNV: Kačmár - Suchanič, Rančík, Kendra, Pagor (70´Pribitný), Šimco (62´Gáll), Javorský, Macečko (74´Solanič), Jančošek, Stachura(46´Solanič), Počurek.

Pred 200 divákmi rozhodoval Alexa.

V poslednom kole privíta víťaz IV.ligy
---------------------------------------------------------------
>>>v PIATOK 17.6.2011 o 17:30 <<<<
na svojom trávniku v Bardejovskej Novej Vsi mužstvo Breznice.
Pred zápasom im bude odovzdaný pohár pre víťaza.

Zároveň bude pre divákov pripravená bohatá tombola.

Srdečne pozývame!

Nadpis: POZVÁNKA 10.06.2011, 20:40 (x)
Od:   geri [IP:85.216.251.165]
POZOR ZMENA!!!
Nedelňajši futbalový zápas I.triedy OM vo futbale

"""""""""" 2.FC BARDEJOV - GERLACHOV """""""""""""

sa uskutoční v nedeľu 12.6.2011 v Rokytove o 17,00 hod!!!!

( NIE o 10,30 hod,ako býva zvykom u domácich zápasoch 2.FC )

Nadpis: zmena názvu 06.06.2011, 22:56 (x)
Od:   futfan [IP:178.41.253.189]
Podľa úradnej správy SFZ č.46 zo dňa 4.6.2011 je zaregistrovaná zmena názvu TJ Družstevník Kurima na OFK 2010 KURIMA.(samozrejme od novej sezóny 2011/2012)

Nadpis: 28.kolo 2.tr.OM -dospelí 05.06.2011, 22:24 (x)
Od:   futfan [IP:178.40.14.151]
PORÚBKA - KURIMA 0:2(0:0)
Góly:J.Uhrín,M.Olejár
"Duše odsúdencov sa vzbúrili a Tí,ktorým nik neveril to dokázali"!
Po tomto víťazstve je KURIMA istým víťazom 2.triedy okr.majstrovstiev vo futbale dospelých!!!!
.................................................................................................
Od úvodnej minúty prevzali hostia taktovku hry do svojich rúk a pustili sa do dobýjania domácej bránky.Oslabení domáci sa v podstate len bránili,no hostia boli v útoku málo nebezpeční a svoje akcie zakončovali väčšinou strelami vedľa z nepripravených pozícií,dvakrát sa prezentoval dobrými zákrokmi domáci brankár V.Packa,alebo domáca obrana nedala priestor na dokončenie útočných akcií hostí,ktorí boli zbytočne nervózni a nehrali to,čo si predstavovali.Preto sa 1. polčas inak ako bezgólovou remízou nemohol skončiť.
V 2.polčase hostia ešte vystupňovali svoj tlak a na domácu bránku sa valil útok za útokom,len škoda zakončenia,ktoré končilo nepresnými strelami a ani po rohových kopoch sa lopta nie a nie dostať do bránky.Bolo však len otázkou času,kedy padne gól,ktorý prišiel v 72.min.,keď sa strela J.Hajduka odrazila k striedajúcemu J.Uhrínovi,ten nešpekuloval a špicom prekonal domáceho brankára 0:1.Domáci mali len jednu šancu,no krížnu strelu z 10 metrov z uhla J.Goliáš vyrazil.Hostia aj naďalej držali opraty zápasu vo svojich rukách no druhý gól padol až v 88.min.,keď hosťom vyšla jediná strela z diaľky v celom zápase,ktorá však stála zato a M.Olejár z 20 metrov vymietol pavučinu v pravom hornom rohu Packovej bránky 0:2. Domáci v situácii,v akej sa momentálne nachádzajú neboli schopní výsledok skorigovať a tak po záverečnom hvizde rozhodcu,mohli prepuknúť oslavy hostí z víťazstva v zápase aj v celej súťaži naplno a v Kurime to bude "dlouhá noc"!
zostava Kurimy:J.Goliáš - S.Gmitter (od 60.min.J.Uhrín),
J.Randár,J.Zamborský,J.Goliáš - O.Podubinský(od 89.min.J.Kuziak),M.Olejár,J.Humeník,R.Bača(od 75.min.
P.Tarnovský)-M.Murcko,M.Cubjak

pred asi 200 divákmi rozhodovali J.Segiňák st. -J.Segiňák ml.

To,čomu pred začiatkom sezóny neverili ani najväčší optimisti,sa stalo skutočnosťou a Kurimčania sú hneď v prvom roku svojho účinkovania v súťaži,po dlhej nečinnosti,víťazmi 2.triedy okresných majstrovstiev! Chlapci na ihrisku dokázali,že litre potu v tréningoch,či nabehané kilometre v zápasoch neboli zbytočné a postupne sa vytvorila výborná "partia",ktorej sa síce nie vždy darilo a prišli aj problémy,ktoré v týchto súťažiach stretnú každé mužstvo,keď niekedy je problém poskládať 11 schopných hráčov,no vždy sa to dalo do správnych koľají a nakoniec je z toho,po rokoch veľký úspech Kurimského futbalu.
Chlapci na ihrisku to dokázali a či z toho bude aj postup,alebo ako to bude fungovať ďalej,je už na funkcionároch,sponzoroch a ostatných kompetentných.
Ja chcem chlapcom za výkony na ihrisku poďakovať a zaželať veľa úspechov aj naďalej !

Nadpis: DORAST 03.06.2011, 22:23 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
Koprivnica - Smilno 1:1 (0:0)

Gól za domácich: J.Kažimír

Na piatkovú predohrávku 24.kola pricestovalo do Koprivnice 3.mužstvo tabuľky zo Smilna.Hralo sa vo veľmi vysokom tempe ku ktorému prispeli aktéri oboch tímov.Prvých 15 minút bolo takých oťukávacich ale potom prebrali iniciatívu na svoje kopačky domáci hráči a strelami hlavne spoza šestnástky ohrozovali brankára hostí ktorý to však všetko z prehľadom kryl.Hostia sa snažili hrať nakopávanými loptami dopredu na svojich útočníkov ktorí si však v prvom polčase nevypracovali nejakú vážnejšiu šancu na ohrozenie domáceho gólmana J.Kažimíra.Prvá vážnejšia šanca prišla v 35.minúte keď prenikajúceho P.Jaržabka fauloval v šestnástke hosťujúci obranca, rozhodca nezaváhal a ukázal na pokutový kop.Ten si postavil domáci J.Čverha lenže brankár hostí mu smer lopty vystihol a penaltu mu zneškodnil.Tento moment domácich hráčov trocha zaskočil a naopak hostí vyburcoval a čoraz viac sa tlačili do domácej šestnástky ale bez gólového efektu.Do kabín sa tak odchádzalo za bezgólového stavu 0:0.V druhom polčase sa hra pritvrdila pribúdali ostrejšie zákroky pretože hostia chceli jasne zvíťaziť.Domáci sa však nevzdali, úpenlivo bojovali a verili tak v svoju šancu streliť úvodný gól a otvoriť tak skóre duelu.Skúšali to strelami aj z diaľky ale tie brankárovi hostí problémy nenarobili.Hostia však tiež hrali výborne, dobre bránili a dočkali sa gólu ako prví.Po nakopnutej lopte dopredu si dvaja domáci hráči neporozumeli hráč hostí poslal peknú plachtiacu strelu ktorú nádherne umiestnil pod brvno 0:1.Bolo to 5 minút pred koncom a zdalo že že je už rozohodnuté a domáci sa na nič nezmôžu.Ale opak bol pravdou.V 93.minúte zahrávali Koprivničania rohový kop, na ktorý prakticky išli všetci hráči dokonca aj brankár J.Kažimír.A práve on hlavičkou vyrovnal a zabezpečil tým domácim bod ktorý si za dnešný predvedený výkon zaslúžili.Bol to vynikajúci zápas z oboch strán a všetci sa zhodli na tom že deľba bodov je spravodlivá.

Zostava domácich: J.Kažimír - J.Čverha,M.Staško,A.Mikula,G.Varga - P.Grega,D,Pavluv,P.Jaržabek,M.Remeta - N.Kolesár(od 85.min D.Šesták),V.Grega

Pred 20 divákmi rozhodovali T.Goliáš,B.Hegedüš.

Nadpis: Re: 2. trieda OM Kurima vs. Hertník 03.06.2011, 12:09 (x)
Od:   Josse [IP:178.41.221.44]
www.facebook.com/video/video.php?v=1767199351118&ref=notif¬if_t=video_processed dufam ze toto uz pojde ak nie tak na facebooku funguje Kurima pod nazvom skupiny OFK 2010 Kurima staci sa stat členom :)
Stránok (286): 1 ... 41 42 43 [44] 45 ... 286