:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: 2. trieda OM Kurima vs. Hertník 03.06.2011, 11:56 (x)
Od:   Josse [IP:178.41.221.44]
Kto si chce pozrieť zostrih zo zápasu nech sa páči stačí kliknúť. (dúfam že to bude fungovať)Dávam do pozornosti posledný gól, ktorý hostia striktne odmietali pre udajný ofsajd (tu to uvidíte,že nebol) ;)

Nadpis: GRATULÁCIA 03.06.2011, 09:07 (x)
Od:   geri [IP:178.41.73.80]
FK 2.FC BARDEJOV blahoželá FK BELOVEŽA k víťazstvu v OM vo futbale v I.triede ročníka 2010/2011 a želá futbalistom Beloveži veľa športových úspechov v ich účinkovaniach vo vyšších súťažiach. Ešte raz......GRATULUJEME!!!!!!!!!!!!!!!

Nadpis: Makovický pohár 01.06.2011, 20:56 (x)
Od:   Šivec [IP:178.40.73.69]
Dňa 1. 6. 2011 poobede sa uskutočníl už VI. ročník Makovického turnaja. Za účasti stalých 4 celkov žiakov Dlhá Lúka, Kružlov, Hažlín a Zborov.

Z prveho semifináloveho stretnutia medzi Dlhou Lukou a Kružlovom do finále postupilo mužstvo Dl. Luky.
Druhým finalistom sa stal celok Hažlína, ktorý dokazal postupiť cez mužstvo Zborova a to výsledkom 2:1.

Zápas o celkové 3. miesto s prehľadom zvládli hráči Zborova, ktorí dokazali poraziť súpera z Kružľova výsledkom 4:2.

Finále bolo o poznanie vyrovnanejšie, kde v riadnom hracom čase bol vysledok zápasu 1:1, pričom na pokutové kopy výhralo družstvo Dlhej Lúky a to výsledkom 5:3. Smutným hrdinom tohto zápasu, bol Jozef Sova, ktorý nedokazal zoči voči súperovmu brankarovi vsietiť gól z minimálne 4 šancí, napriek jeho obrovskej snahe.

Zároveň bol výhlasený najlepším hráčom turnaja, cenu mu odovzdal súčastný tréner Partizana Bardejov a rodák z Dlhej Luky p. Komanický. Najlepším brankárom turnaja sa stal brankár usporiadateľského družstva, Dlhej Luky, ktorému cenu odovzdal, byvalý vynikajúci brankár Artmedie p. Čobej.

Celkové poradie turnaja 1. Dl. Luka 2. Hažlín 3. Zborov 4. Kružľov

Hažlín reprezentovali títo hráči: Daňko, Luč, Šimiček, Chodorčuk, Vaško, Sova Jak., Sova Joz., Marcin, Furmanek, Jantek, Maťa L., Lukaček M., Jazudek

Chcel by som sa aj touto cestou poďakovať organizátorom. Už teraz sa teším na budúci rok.

Nadpis: (MUŽI) IV.liga sk. SEVER 29.05.2011, 23:05 (x)
Od:   monty7777777 [IP:178.40.33.76]
Sokol Ľubotice - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 0:1 (0:1)

Zápas najlepších mužstiev súťaže priniesol taktický futbal s tesným bránením a šance sa rodili po chybičkách.v 17.minúte Kiseľ vyslal projektil, ale brankár domácich s námahou vytlačil.V 26.minúte po akcii hostí na jeden dotyk sa dostal do šance Kendra a brankár domácich Figeľ znova zachránil.O tri minúty Macečko vystihol prihrávku brankárovi domácich v šestnástke obišiel ho a aj napriek tomu , že ho Figeľ zasiahol rukami pokračoval v akcii a loptu smerujúcu do braný vykopli zastupívší domáci obráncovia.33.minúta bola ako sa neskôr ukázalo pre hostí postupová. Rýchlik Pribitný unikol po pravej strane, zacentroval na zadnú tyč a Jančošek hlavou vymietol pavučinku v šibenici domáceho brankára.V 40.minúte Kačmár vygumoval samostaný nájazd domáceho Lukošíka.O tri minúty mali hostia možnosť zvýšiť vedenie Solanič z 25 metrov vyslal jedovku no Figeľ vytlačil.A o minútu Pagor kolmicou vyslal do úniku Jančošeka a ten minul bránu.V 65.minúte domáci nebezpečne vystrelili, ale Kačmár bol pozorný a vytlačil na roh.V 76.minúte pálil Solanič spoza šestnástky Figeľ vyrazil pred Pribitného, no ten lposlal loptu hlavou nad.O tri minúty mali hostia ďalšiu tutovku. To Počurek vystrelil z 18 metrov Figeľ vyrazil a Pribitný sam pred prázdnou bránou rotovanú loptu netrafil.Po záverečnom hvizde rozhodcu zavládla veľká oslava postupu do budúcoročnej štvrtej ligy.Hráči Milénia v tričkách víťaza IV.Ligy sk.Sever s gejzírmi šampanského a s fantastickými fanúšikmi, ktorí majú taktiež podiel na zaslúženom postupe spustili oslavy postupu.

Zostava BNV: Kačmár - Kendra, Pribitný, Harbaľ, Palša , Javorský, Kiseľ(34´Pagor), Solanič, Gáll, Jančošek(82´Stachura), Macečko(56´Počurek)

Pred 500 divákmi rozhodoval Molitoris.

Nadpis: 27.kolo ll.tr.OM -dospelí 29.05.2011, 22:27 (x)
Od:   futfan [IP:91.127.95.196]
KURIMA - HERTNÍK 7:2(3:0)
góly:J.Humeník 4,M.Cubjak 2,O.Podubinský - D.Kapec,J.Bogdan

Vedúci celok súťaže privítal doma mužstvo z dolnej polovice tabuľky a od úvodu sa do súpera zahrýzol a predvádzal okulahodiaci futbal.
Už v 4.min.po krídelnej akcii J.Hajduka dorážal loptu P.Olejár,no tá trafila pravú tyč hosťujúcej bránky.Hostia začali sympaticky a po rýchlych protiútokoch sa dostávali k prečísleniam domácej obrany,no väčšie šance mali domáci,ktorí po krátkych narážačkách,alebo po krídelných akciách neustále ohrozovali bránku súpera a postupne svoju snahu korunovali gólmi,ktoré postupne zaznamenali v 13.min.M.Cubjak,v 24.min.J.Humeník,ktorý využil odkrytú ľavú stranu obrany,pekne si nabehol a nedal brankárovi žiadnu šancu a opäť M.Cubjak v 34.min.hlavičkou,keď ostal osamotený pred bránkou hostí.Ďalšie šance domáci pozahadzovali a bolo ich nemálo.Dá sa povedať,že každá akcia domácich "smrdela" gólom a futbal ich bavil,takže hostia boli pod neustálym tlakom.
Aj po prestávke prebrali domáci hráči iniciatívu a boli lepším mužstvom,čoho výsledkom boli v 49. a v 51.góly J.Humeníka.
V 57.min.domáci M.Cubjak nepremenil jedenástku za ruku hosťujúceho hráča v 16-ke,ktorú brankár hostí vyrazil.Ďalší gól
pridali domáci v 62.min. po závare v päťke hostí,keď po niekoľkých pokusoch skóroval O.Podubinský.V 65.min.,keď domáci trochu poľavili hostia znížili krásnou strelou spoza 16-ky
do ľavého vinkla domácej bránky D.Kapcom.Potom to bol festival zahodených šancí domácich,no všetko nevyjde ani lepším mužstvám,ako sú Kurimčania a tak prišiel druhý gól v sieti domácich,keď sa presadil J.Bogdan asi najlepší hráč hostí v tomto zápase.Domáci ešte v 90.min.upravili na 7:2 štvrtým gólom strelecky disponovaného J.Humeníka.
Bol to pekný zápas,v ktorom hostia podali sympatický výkon,no horeli v obrane a domáci ,ktorí chceli hrať,chceli behať chceli seba aj prítomných divákov zabávať futbalom si víťazstvo plne zaslúžili a patrí im za takýto výkon pochvala.Najmä R.Bača a M.Murcko,ktorí aj keď gól nedali,toho veľa nabehali a zásobovali svojich spoluhráčov množstvom nádherných prihrávok,či dnes 4-gólový J.Humeník,ale aj celé mužstvo za jeden kolektívny,oduševnený a obetavý výkon.
zostava Kurimy:J.Goliáš(od 75.min.M.Kyjovský)- S.Gmitter(od 70.min.J.Kuziak),J.Randár,M.Hudaček,J.Hajduk-P.Olejár(od 65.min.O.Podubinský),M.Olejár,J.Humeník,R.Bača - M.Murcko,M.Cubjak
tr.E.Gmitter

Pred 150 divákmi rozhodovali:T.Goliáš - M.Daňko

Nadpis: V.liga sk.SZ - dorast 28.05.2011, 19:03 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.110.199]
DORAST:::V.liga sk. SZ ::: TJ Družstevník Župčany - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová 2:4 :::Góly BNV: GOLEC 2, PAVUK ,ŠOLTYS :::

Nadpis: 12.kolo 1.trieda - žiaci 28.05.2011, 13:48 (x)
Od:   futfan [IP:91.127.93.95]
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Kurima 0:2(0:0)
góly:F.Palko,T.Rigo

Nadpis: Re: ll.liga 27.05.2011, 19:59 (x)
Od:   spravca [IP:188.167.37.137]