Nadpis: DORAST 26.05.2011, 22:18 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
Osikov - Koprivnica 0:3 (0:2)

Góly:Staško,P.Grega,Remeta

Na veľmi dobre pripravené ihrisko zavítal hosťujúci celok ktorý sa posilnil o hrajúcich dorastnecov v A-mužstve z jednoznačným cieľom zvíťaziť.To začali napĺnať hneď od začiatku zápasu keď domáceho brankára zasypali kopou striel bohužiaľ bez gólovej odozvy.Domáci sa 1.polčas prakticky len bránili a hosťujúceho brankára J.Kažimíra ktorý zaskočil za zraneného M.Jaržabka ohrozovali len sporadicky.Hostia to stále neúnavne skúšali ale neujali sa sľubné strely V.Gregu,Pavluva,P.Gregu či hlavička N.Kolesára.Ale nakoniec domáci brankár predsa len inkasoval keď spoza 16-tky napriahol M.Staško a umiestnenou strelou k tyči otvoril skóre zápasu.Koprivničania pridali do prestávky ešte jeden gól keď P.Grega z priameho kopu nachytal na hruškách domáceho gólmana a slabou prízemnou strelou ho prekonal.Do kabín sa tak odchádzalo za stavu 0:2.Druhý polčas sa tiež prakticky hral len na jednu bránu a to na tú domácu.Kanonáda hostí pokračovala aj po prestávke ale stále chýbala iskra v podobe ďalších gólov.Domáci tak ešte stále živili šancu na dobrý výsledok lenže z takým bezzubým hraním asi ťažko mohli pomýšľať na dobrý výsledok.Asi 20 minút pred koncom trafil po centri V.Gregu striedajúci P.Hvišč do brvna a neskôr po ňom Pavluv z hranice šestnástky mieril tesne nad brvno.Hostia si za svoju aktivitu predsa len gól zaslúžili a ten aj prišiel keď po krásnom centri druhého striedajúceho hráča R.Michalova nádhernou hlavičkou sa prezentoval M.Remeta a stanovil tým výsledok na konečných 0:3.Domáci mohli byť radi že nedostali ešte väčší gólový prídel.V poli síce nehrali zle ale futbal sa hrá na góly a oni dnes bohužiaľ nezaznamenali ani jeden.Hostia si tak z Osikova viezli povinné ale dá sa tak povedať vydreté víťazstvo.

Zostava hostí:J.Kažimír-J.Čverha,A.Mikula,M.Staško,P.Grega-M.Remeta,D.Pavluv,P.Jaržabek,D.Štefani-V.Grega,N.Kolesár

striedali:P.Hvišč,R.Michalov

Pred asi 10 divákmi rozhodoval Segiňák st.

Nadpis: Zápas V.ligy Muži 25.05.2011, 12:40 (x)
Od:   palo99 [IP:212.5.192.136]
ŠIBA-MAĽCOV
KEDY: 29.5.2011
ČAS: 17:00 hod
Srdečne Vás pozývame na tento derby zápas dvoch mužstiev z Bardejovského okresu.Pridte si trochu zakryčať!!!!!!!!!!

Nadpis: Pozvánka. 25.05.2011, 11:44 (x)
Od:   futfan [IP:91.127.93.95]
Pozývame všetkých chlapcov narodených po 1.1.1993 a mladších,ktorí dovŕšia vek 14 rokov,do novovytvoreného družstva dorastencov OFK 2010 KURIMA,na tréningy pod vedením trénerov
D.Molčana a V.Palšu(obaja hráči Partizána Bardejov),ktoré sú vždy v utorok a vo štvrtok o 18 00 hod.na ihrisku v Kurime !
Takže chlapci z blízkeho aj vzdialenejšieho okolia,ktorí chcete napredovať vo futbale,príďte medzi nás.
Ponúkame dobré podmienky na prípravu a kvalitných trénerov a my požadujeme len chuť trénovať a ukázať že Vás futbal baví!

Nadpis: Pozvánka. 25.05.2011, 11:35 (x)
Pozývame všetkých futbalových fanúšikov na zápas 27.kola
ll.triedy OM vo futbale dospelých na zápas :
KURIMA - HERTNÍK
v nedeľu 29.5.2011 o 17 00 hod. na obecnom štadióne
"ve verbine" !

Nadpis: Re: Re: Re: Re: .. 24.05.2011, 21:47 (x)
Od:   spravca [IP:188.167.37.137]
Pán Randár veď sa len vyjadrite.

Nadpis: Re: Re: Re: .. 24.05.2011, 21:36 (x)
Od:   juzeppe88 [IP:95.103.90.206]
komediu robil hlavne starší pán pomedzný ked hosťom neuznal regulerny gol keď zamával mrtvy ofsajd,a naopak domácim zopár ofsajdov pustil a k vášmu výkonu sa tiež nevyjadrujem,lebo to nemá zmysel

Nadpis: Re: Re: .. 24.05.2011, 20:20 (x)
Kľudne môžeš napísať na adresu hlavného rozhodcu. Neviem či vieš o tom, ale bol som to ja. Napiš čo si myslíš. A hlavne chcel by som vedieť, že aka komédia to bola a sranda. Možno pre hráčov Smilna.

Nadpis: Re: .. 24.05.2011, 20:10 (x)
Od:   Gunners [IP:95.102.225.205]
Dobrý podvečer, som nezainteresovaný k tomu zápasu, ale musím potvrdit slová užívateľa "nemameno" o tom ako hlavný rozhodca vypustil z úst tie slová, že musel udržat výsledok, lebo bol som toho svedkom. Viem že nie su kvalitný rozhodcovia a musia rozhodovať aj tí čo rozhodovali v Hažlíne a to nie len u dorastu ale aj u A mužstva, tam to bolo ešte vacšia komedia a sranda.Pán hlavný Marko,neviem čo napísať na jeho adresu, asi radšej nič lebo je škoda slov.V neposlednom rade chcem podoknúť na delegátov zápasu, aby začali niečo robiť, veď sú za to platení a nie za zatváranie si očí. na Zápase I. triedy som bol po dlhom čase a asi už aj dlho nepojdem!!!