:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: dorast 23.05.2011, 08:16 (x)
Od:   nemam meno [IP:178.40.173.230]
hažlin-smilno 3:2 zasluhou rozhodcovskej dvojice siginak st,seginak ml. smilno viedlo 0:1 a bolo lepsim muzstvom lebo hažlinčania hrali iba 10-ti v poli ale tak prisiel k nim "hrac" pan seginak st. ktory zacal z futbalu robit divadlo ktore sa zacalo vymyslenou 11-kou ktora urcite nemala byt a ak by aj mala byt tak on ju ani vydiet nemohol lebo stal na opacnej polovicke ihriska .... jeho pohyb bol v stredovom kruhu ani krok dalej ..... za stavu 3:2 v 94min malo smilno vyhodu priameho kopu na 16-ke ... hrac smilna vystrelil priamo na branu a lopta sa odrazila k volnemu hracovi ktory mal volnu branu pred sebou ale pan seginak opat vydel ofsajd .... a po zapase sa prizna ze musel udrzat vysledok ... tak naco chodime na ten futbal ked mozme chodit aj do divadla a zazitok mame taky isty .... za zverejnenie tohto prispevku vopred dakujem

Nadpis: žiaci -1.trieda 22.05.2011, 22:40 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.110.211]
OŠK Kľušov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 0:3 (0:1)

Nadpis: V.liga sk.SZ - dorast 22.05.2011, 22:39 (x)
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves- Dulova Ves 8:1

Góly BNV: PAVUK 2, MATTA K. 2, GOLEC 2, SNAK, VOLČKO

Nadpis: IV.liga sk.SEVER - MUŽI 22.05.2011, 22:39 (x)
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - FK 05 Levoča 9:0 (5:0)

Domáci si v dnešnom zápasu spravili z hosťujúcej brány strelnicu a prekrásnymi kombinačnými akciami pripravili hosťom debakel.Už v 3.minúte Pribitný vybojoval stratenú loptu a Macečko sa mu za jeho bojovnosť odvďačil gólom.V 10.minúte sa skóre opäť menilo keď sa pred brankárom najlepšie zorientoval Jančošek a nekompromisne zakončil.V 17.minúte Macečko v nájazde obišiel brankára a upravil do prázdnej brány na trojgólové vedenie.V 21.minúte Kiseľov priamy kop z ľavej strany smerujúci na bránu skončil v sieti keď domáci útočníci pred brankárom pohybom pomýlili Liptáka. V 40.minúte stratil obránca hostí loptu, rýchlonohý Pribitný unikol a naservíroval loptu Macečkovi, ktorý mal pred sebou prázdu bránu a pridal piaty gól. 65.minúta priniesla ďalšiu zmenu skóre keď Macečko unikol, posunul loptu na zadnú tyč a Kiseľ pohodlne pridal šiety gól.O dve minúty sa znova menilo skóre keď loptu za obranu do priestoru dostal Macečko, obišiel Liptáka a lopta sa zatrepotala v sieti po siedmy raz. V 75.minúte vymietol ľavú šibenicu z 25 metrov Kiseľ a ten istý hráč v 84.minúte pomedzi nohy brankára uzavrel deväťgólový účet zápasu. Od dvojciferného výsledku hostí zachránil brankár Lipták keď zneškodnil ďalšie tri samostatné nájazdy domáci hráčov a raz zazvonila lopta na brvne.
Na budúcu nedeľu cestujú hráči Bardejovskej Novej Vsi na zápas do Ľubotíc.

Zostava BNV: Kačmár - Kendra, Pribitný, Harbaľ, Palša (65´Počurek), Javorský (74´Suchanič), Kiseľ, Solanič, Gáll, Jančošek(55´Stachura), Macečko.

Pred 200 divákmi rozhodoval Bochnovič.

Nadpis: 26.kolo 2.tr. OM - dospelí 22.05.2011, 22:22 (x)
Od:   futfan [IP:178.40.213.6]
Nižný Tvarožec - Kurima 2:1(0:0)
góly:vlastný(J.Goliáš),Lišivka(z 11-ky) -R.Bača
V 26.kole sa v Nižnom Tvarožci predstavil vedúci celok súťaže,na ktorého sa domáci dobre pripravili a využívali znalosť malého ihriska,keď sa dlhými nakopávanými loptami snažili dostať na dostrel hosťujúcej bránky,alebo za obranu súpera.Hostia to skúšali kombináciami v strede ihriska,útočníci vyťahovali obrancov do stredu ihriska a nabiehajúci krajní záložníci po krídlach boli častejšie pred domácou bránkou.Prvú väčšiu šancu si vypracovali hostia keď sa v pokutovom území dostal k lopte M.Murcko,no pod tlakom obrancov asi zo 7 metrov
zakončil len do stredu bránky,kde stál pozorný brankár domácich R.Sališ.Aj ďalšiu šancu domácich M.Murckovi zmaril domáci brankár,keď vystihol jeho snahu o prehlavičkovanie.Na druhej strane hlavička domáceho hráča skončila tesne nad a únik po krídle J.Kohúta zmaril brankár hostí J.Goliáš.Potom to bola viac prekopávaná brankárov,jeden druhému a pokusy o streľbu alebo prieniky do 16-ky,si obrancovia a brankári postrážili,alebo lopty končili odkopmi od bránky a autami.Za zmienku ešte stojí,nastrelenie do ramena hosťujúceho obráncu na hranici 16-ky,čo veľmi popudilo domácich divákov,ktorí si žiadali pok.kop,no tento moment ešte rozhodca ustál a tak sa šlo do šatní za stavu 0:0.V druhom polčase sa hostia domácim prispôsobili a tak isto dlhými loptami sa snažili dostať za domácu obranu,mali loptu častejšie vo svojej moci,no vpredu toho veľa nevymysleli a tak to využili domáci,keď po súboji o loptu rozhodca odpískal,podľa mňa dosť alibisticky priamy kop asi z 20 metrov,po ktorom hosťujúcemu brankárovi vypadla lopta z rúk a v snahe o jej vykopnutie si ju vrazil do vlastnej brány 1:0.Na ihrisko sa vkradalo čoraz viac emócií,čo hre neprospelo.Hostia mali sériu rohových kopov,ktoré však domáci,niekedy aj so šťastím odvrátili.Nebol to pekný futbal,prihrávky oboch mužstiev často končili za postrannou čiarou,v strede ihriska bolo málo miesta a tak sa oba celky snažili,čo najjednoduchšie dostať loptu do súperovej šestnástky,no výsledný gólový efekt to ani na jednej strane neprinieslo.V 81.min.sa domáci hráč, po rýchlom protiútoku,po pravej strane snažil dostať loptu pred brankára hostí nastrelil ruku hosťujúceho obráncu v rohu 16-ky,čo pozorný rozhodca zo stredu ihriska posúdil ako pokutový kop,ktorý domáci M.Lišivka s prehľadom premenil 2:0.Odpoveď hostí prišla neskoro,keď v 86 min.R.Bača zakončil svoj prienik krížnou strelou a znížil na 1:2,no na viac už nezostal čas a tak sa domáci mohli tešiť z víťazstva.Nevyhral lepší,ale možno šťastnejší,no futbal sa na možno nehrá,vyhrá ten,kto dá viac gólov a to boli dnes domáci a tak im k víťazstvu športovo blahoželáme a my musíme bojovať ďalej.Dnes nebolo súdené Kurimčanom vyhrať,nebolo trošku šťastia,ani výkony viacerých neboli optimálne ,v útočnej fáze sme prepadli,ale myslím,že sme zanechali v Tvarožci dobrý dojem za slušnú hru a týmto výsledkom sa čelo tabuľky trochu vyrovnáva a súťaž naberá na dramatičnosti.Teraz je to viac o psychyke,no len v ťažkých zápasoch sa dá veľa naučiť a hlavne z chýb sa poučiť.

zostava Kurimy:J.Goliáš - R.Bača,J.Randár,J.Zamborský,S.Gmitter - O.Podubinský,J.Humeník,M.Olejár,P.Tarnovský - M.Murcko,M.Cubjak

Pred 80 divákmi rozhodoval M.Harčár

Nadpis: Re: 25.kolo ll.trieda OM-dospelí 17.05.2011, 12:50 (x)
Od:   futfan [IP:95.102.242.69]
Zabudol som napísať,že sa jedná o zápas
TJ Družstevník Kurima - TJ Dujava Chmeľová 2:0(1:0)
góly:J.Humeník,R.Bača

Nadpis: 25.kolo ll.trieda OM-dospelí 15.05.2011, 22:20 (x)
V zápase,v ktorom sa stretli prvé a tretie mužstvo tabuľky to bol výborný futbal v podaní oboch tímov a svojou úrovňou spĺňalo aj tie najvyššie kritéria tejto súťaže.Za stáleho dažďa sa už v 2. min.dostával po rýchlom protiútoku do brejku J.Humeník,no brankár hostí P.Sčesný mu včasným vybehnutím šancu zneškodnil.Skúsenejší hostia ukazovali,že vedia čo s loptou a peknými kombináciami sa dostávali na dostrel domácej bránky.Domáci v ničom za súperom nezaostávali a tak sa na takýto futbal dalo pozerať a aj hŕstka uzimených fanúšikov si prišla na svoje.Domáci boli v útoku nebezpečnejší a hlavne rýchlejší a tak viac práce mal hosťujúci brankár.V 25.min. po krásnej uličke od M.Olejára sa k zakončeniu dostal J.Humeník a strelou do protiľahlého rohu nedal brankárovi šancu a otvoril skóre zápasu 1:0.Na druhej strane v 32.min sa po centri z ľavej strany ocitol hosťujúci hráč sám na päťke domácich ,no jeho hlavička skončila len na brvne domácej bránky.Do ďalších šancí sa domáci dostávali hlavne po ľavej strane,kde s chuťou hrajúci R.Bača dostával hosťujúcu obranu do úzkych.Keď sa gólovo nepresadili domáci ani strelami z diaľky,ani po rohových kopoch a akcie hostí končili na pozornej domácej obrane išlo za do kabín za stavu 1:0.
Aj v druhom polčase to bol behavý futbal,hra nechýbala myšlienka a viac šancí si vypracovali domáci,no gól prišiel až v 70.min.keď sa krížnou bombou k vzdialenejšej tyči presadil R.Bača,ktorý si za svoj výkon zaslúžil streliť gól- 2:0.Z ďalších príležitostí si gól pýtala najmä hlavička J.Humeníka po rohovom kope,no jeho koníček skončil tesne vedľa pravej tyče hosťujúcej bránky a ďalšie príležitosti zneškodnil výborný brankár hostí P.Sčesný.Keďže protiútoky hostí zachytávala s prehľadom domáca obrana stav zápasu sa už nezmenil a Kurimčania si pripísali ďalšie tri dôležité body k vytúženému postupu.Hostí treba pochváliť za výborný výkon,ale aj za korektný prístup vrámci fair-play,ktorí sa v tejto súťaži len tak nevidí.Obidve mužstvá prispeli k tomu,že to bol v tejto sezóne najlepší futbal v Kurime,len škoda,že nám neprialo počasie a zápas nevidelo viac divákov.
zostava Kurimy:J.Goliáš - S.Gmitter,J.Randár(od 83.min.J.Kuziak),J.Zamborský,P.Tarnovský(od 43.min. J.Hajduk)-R.Bača,M.Olejár,J.Humeník,M.Cubjak(od 63.min.O.Podubinský)-M.Murcko,J.Uhrín(od 78.min.P.Olejár)

pred asi 50 divákmi rozhodovali J.Mihaľ - P.Šimco

--------------------------------------------------------------------------

V nasladujúcom kole cestujú Kurimčania do Nižného Tvarožca,zápas sa hraje v nedeľu 22.5.2011 o 17 00 hod.

Nadpis: 10.kolo 1.trieda OM - žiaci 15.05.2011, 21:27 (x)
Kurima - Kľušov 7:1(4:0)
góly:B.Bezeg 2,T.Repka 2,G.Žatkovič,J.Žatkovič,F.Palko - D.Staš(z 11-ky)

Nadpis: (MUŽI) IV.liga sk. SEVER 15.05.2011, 20:45 (x)
Od:   monty7777777 [IP:178.41.123.208]
OFK Tatran Bystré - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 1:2 (0:2)

Líder súťaže pokračuje v dobrých výkonoch a od úvodu ukázal kto bude pánom na ihrisku o záchranu bojujúceho súpera.Už v 2.minúte Pribitného strelu brankár domácich kryl a o dve minúty Solanič minul bránu.V 9.minúte sa však hostia tešili z prvého gólu, keď Kiseľovú jedovku brankár domácich Gálik iba vyrazil a Jančošek s istotou poslal hostí do vedenia. V 13.minúte Kiseľov presný center usmernil hlavou Pribitný a hostia viedli dvojgólovým rozdielom.V 22.minúte mali hostia jedinú šancu prvého polčasu keď umiestnenú strelu zneškodnil robinsonádou Kačmár.V 36.minúte Jančošek sám pred Gálikom mieril iba do nôh brankára. V druhom polčase domáci hru vyrovnali, ale hosťujúca obrana pracovala zodpovedne a vyrážali do rýchlych protiútokov. Jančošek mal v 54. a 56.minúte dve tutovky, ktoré brankár domácich s námahou zneškodnil. V 58.minúte v gólovej príležitosti mieril Kiseľ nad.O minútu ani na dvakrát opäť Kiseľ nedokázal vsietiť tretí gól a tak domáci v nadstavenom čase svojou druhou strelou na bránu hostí znížili, keď po štandartnej situlácii strieľaný center domácich pred Kačmárom hlavou stečoval domáci Jankovič.

Zostava BNV: Kačmár - Kendra, Pribitný ,Harbaľ, Palša, Javorský, Kiseľ (77´Macečko), Solanič, Gáll (81´Stachura), Jančošek, Pagor (85´Počurek).

Pred 200 divákmi rozhodoval Korinko.

V nedeľu 22.mája o 17.hodine prívíta Bardejovská Nová Ves na svojom ihrisku mužstvo Levoče.

Nadpis: Osikov vs. Hažlín 15.05.2011, 20:19 (x)
Od:   Mike258 [IP:78.98.4.165]
Veľmi chcem poďakovať rozhodcovi ktorý sa ani nesnažil skryť náklonnosť pre domácich a úspešne dotlačil výsledok do konečného stavu 3:0.
Keď môžem poprosiť do budúcnosti oznámte nám dopredu nech sa neunúvame zbytočné cestovať, kaziť si nervy, robiť zo seba somárov a najme inkasovať ZRANENIA. Všetci mame svoje zdravie radi.