Nadpis: výsledky mládeže 14.05.2011, 18:44 (x)
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Javorina Malcov 1:5 (0:0)

OcFK Marhaň - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 0:1 (0:0)
Gól BNV: GOLEC
Pred 30 divákmi rozhodovali Sendek - Kunst.

Nadpis: Poďakovanie 14.05.2011, 14:07 (x)
Od:   geri [IP:178.41.73.80]
Chcem sa poďakovať funkcionárom Bartošoviec,hlavne ved. mužstva p.Greifovi,že po zápase 2.FC Bardejov-Bartošovce ma chceli ušetriť starosti so zavesnými štitkami s označením hostia usporiadatelia a po zápase ich neodovzdali,ale zobrali si ich so sebou,aby som s nimi nemal zbytočne starosti.Ešte raz ďakujem veľmi pekne a nezabudnem na Vašu starostlivosť....

Nadpis: POZVÁNKA 14.05.2011, 10:04 (x)
I.trieda OM - muži

""""""" 2.FC BARDEJOV - BELOVEŽA """""""

ihrisko v ROKYTOVE - 15.5.2011 o 10,30 hod (nedeľa)

Nadpis: Pozvánka. 12.05.2011, 15:18 (x)
Od:   futfan [IP:95.103.145.79]
Pozývame všetkých praznivcov futbalu do Kurimy :

Kurima - Kľušov 15.5.2011 o 14 30 hod. 10.kolo 1.tr.OM-žiaci
Kurima - Chmeľová 15.5.2011 o 16 30 hod. 25.kolo ll.tr.OM-dospelí

Nadpis: Blahoželanie !!! 12.05.2011, 15:13 (x)
13.5. sa dožívajú krásnych 50 rokov bratia Laco a Blažej Hegedušovci.Obom v mene všetkých Kurimských futbalistov a fanúšikov prajem všetko najlepšie,pevné zdravie,veľa šťastia a rodinnej pohody do ďalších rokov.

Nadpis: 24.kolo II.trieda OM Dospelí 08.05.2011, 21:19 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
TJ POKROK PORÚBKA - TJ HVIEZDA LOPÚCHOV 0:1 (0:0)
Gól:65.min Mikula Lukáš

V druhú májovú nedeľu Porúbka privítala na domácom trávniku hostí z Lopúchova.Domáci nastúpili v dosť oklieštenej zostave keď im chýbalo až 7 hráčov zo základu a to sa odvíjalo aj v celom stretnutí.Ale prekvapujúco Porubčania mali v prvom polčase viac z hry a aj s pomocou vetra sa dlhými nakopávanými loptami pokúšali vysúvať do šancí svojho najlepšieho strelca R.Antolíka.A práve on mal hneď na začiatku čistú tutovku keď preloboval brankára hostí ale bohužiaľ aj bránu ktorá priam volala po góle.Domáci si aj ďalej vypracovali pár šancí ktoré buď skončili vedľa súperovej svätyňe alebo ich hosťujúci brankár M.Novotný zneškodnil.Do kabín sa tak odchádzalo za bezgólového stavu 0:0.V druhom polčase už prebrali iniciatívu hostia a čoraz viac sa tlačili pred domáceho gólmana V.Packu.Umne hrajúci hráči domáceho celku ich však ubránili a skúšali to stále rýchlymi brejkami ktoré buď zastavoval nepríjemný vietor alebo hosťujúci obrancovia.Ale prišla však 65.minúta a nádherná strela hosťujucého L.Mikulu zhruba z 25 metrov ktorú snáď ani trafiť lepšie nemohol 0:1.Domáci po tomto góle ostali trocha zaskočení ale stále to skúšali po krídlach tam ich však hostia z prehľadom odstavovali a nedovolili im priveľmi strieľať.O 5 minút na to sa nepríjemne zranil domáci P.Čorba ktorý okamžite musel ísť do nemocnice na podozrenie vyskočenej kľúčnej kosti.V 85.minúte sa domáci Antolík rútil sám na brankára hosťujúci D.Mikula zatiahol ručnú brzdu a tesne pred pokutovým územím ho stiahol čo rozhodca ocenil "iba" žltou kartou.Na to sa hneď na hlavného rozhodcu vzniesla vlna kritiky za to že ho mal okamžite poslať pod sprchy no nestalo sa tak.Hostia v závere tohto nervy drásajúceho zápasu výsledok ubránili a sú vôbec prvým mužstvom v tejto sezóne ktoré u domáceho celku dokázalo zvíťaziť.

Zostava domácich:V.Packa-A.Ondkanin,S.Staš,P.Čorba(od 75.min J.Pavúk),J.Bednár-J.Guľa,S.Kijak,A.Pavluv,J.Katušin-P.Švec-Miháľ,R.Antolík

Zostava hostí:M.Novotný-M.Gdovin(od 46.min.F.Palko),J.Petrík,J.Goliáš,O.Artim-P.Fedorčák,A.Leško,L.Remeta(od 88.min J.Mikula),D.Mikula-Ľ.Tkáčik,L.Mikula

Pred 100 divákmi rozhodoval Bartko.

Nadpis: IV.liga sk. SEVER 14.kolo 08.05.2011, 20:07 (x)
Od:   monty7777777 [IP:178.40.99.130]
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - MŠK Spartak Medzilaborce 3:0 (1:0)

Za slnečného počasia domáci predviedli útočný futbal a hru na jednu bránu.Nebyť nepresnosti domácich hráčov a vynikajúceho brankára hostí Bujdoša mohol byť výsledok aj dvojciferný.Domáci uragán začal už v 2.minúte keď Jančošek po centri Javorského skončil v rukaviciach Bujdoša.V ďalšom priebehu prvého polčasu strely Kiseľa, Kendru a Palšu nemali presnosť a prekrásnu strelu Solaniča z 25 metrov vytlačil brankár.V 18.minúte však už priamy kop Kiseľa ponad múr, ktorý Bujdoš ani nevidel skončil v sieti.Po góle domáci pokračovali v tlaku a do prestávky ďalšie šance Jančošeka, nádherný volej Gálla a ani hlavička Palšu sa však gólom neskončili.V druhom polčase mohutný tlak domácich pokračoval a hostia mali veľký kus šťastia pri šanci Jančoška v 53.minúte keď trafil hradbu tiel a o dve minúty Kendra z päťky prestrelil.V ďalšom priebehu nemierili presne Pagor a ani Kiseľ a tak diváci čakali na ďalší gól do 73.minúty keď Jančošek nádherným volejom nedal Bujdošovi šancu.V 76.minúte Kendrovu presnú jedovku do šibenice zneškodnil bravúrne Bujdoš. V 88.minúte krížnou strelou nedal šancu brankárovi Stachura a potvrdil zaslúžené víťazstvo domácich rozdielom triedy.

Zostava: Lukáč Ma. - Kendra, Pribitný (74´Počurek),Harbaľ, Palša, Javorský, Kiseľ(77´Macečko), Solanič, Gáll, Jančošek, Pagor(80´Stachura)

Pred 200 divákmi rozhodovali Biroš.

Nadpis: 24.kolo ll.tr OM -dospelí 07.05.2011, 23:02 (x)
Fričkovce - Kurima 1:4(0:2)
góly:Mendoza - Humeník 3,Murcko
V predohrávke 24.kola,keď hostia vyšli v ústrety domácim,ktorí majú v nedeľu kulrúrnu akciu a preto sa hralo v sobotu,prišli hostia znova oslabení o viacerých hráčov,no na ihrisku to na rozdiel od zápasu v Hervartove nebolo vidieť a boli to oni ,ktorí od začiatku mali hru pevne v rukách a kombinačnými akciami sa dostávali na dostrel domácej brány,čoho výsledkom boli 2 góly ,ktoré zaznamenali v 10 min.J.Humeník a v 13.min.M.Murcko.Hostia mali loptu častejšie na svojich kopačkách a domácich vpredu nepustili skoro k ničomu.Dostávali sa často za domácu obranu,no svoje šance buď nepremenili,alebo ostali v offsajdovej pasci domácich.Mrzia hlavne tri šance J.Uhrína,ktoré si pýtali gól,no nestalo sa tak.V poslednej minúte prvého polčasu hosťujúci brankár nespracoval prihrávku od obrancu a po jeho faule kopali domáci pokutový kop,no M.Kyjovský svoju chybu napravil a penaltu bravúrne zneškodnil.
V druhom polčase prevzali opraty zápasu do svojich rúk domáci,vyhrávali viac osobných súbojov a častejšie sa dostávali k bráne hostí,no ich prevaha bola jalová.Naopak hostia zvýšili svoj náskok po nedorozumení v domácej obrane gólom J.Humeníka v 55.min. V 58.min hosťujúci brankár podcenil center z pravej strany,lopta sa mu vyšmykla z rúk a od žrde sa odrazila k R.Mendozovi,ktorý znížil na 1:3.Hostia postupne hru vyrovnali a tak boli šance na jednej aj druhej strane,no gól dali len hostia zásluhou J.Humeníka,ktorý završil hatrickom skóre zápasu na 1:4.Hostia si za svoj výkon víťazstvo zaslúžili,boli lepším mužstvom a naďalej vedú tabuľku ll.triedy.
zostava Kurimy:M.Kyjovský - S.Gmitter,J.Randár,J.Zamborský,P.Tarnovský - M.Cubjak,M.Olejár,J.Humeník,O.Podubinský(od 83.min J.Kuziak) - J.Uhrín,M.Murcko
tr.E.Gmitter

pred asi 30 divákmi rozhodoval V.Masica.

P.S.Myslel som si,že za našu ochotu prísť odohrať zápas v sobotu nám domáci aspoň poďakujú,alebo podajú ruku,no od funkcionárov Fričkoviec sme sa toho nedočkali.Asi to nikto nepavažoval za potrebné a mysleli si,že je to samozrejmosť.Nuž taká je teraz doba a v konečnom dôsledku,sme spokojní s výkonom,výsledkom aj s tým,že máme zasa voľnú nedeľu !!!