:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: 9.kolo 1.tr. OM žiakov 07.05.2011, 13:49 (x)
Od:   futfan [IP:95.103.145.79]
Maľcov - Kurima 3:0(2:0)
Vo vyrovnanom stretnutí,ktoré svojou úrovňou zodpovedalo vyššej súťaži,zvíťazili šťastnejší domáci,ktorí mali väčšiu chuť po víťazstve a svoje šance premenili,naopak hosťom nebolo súdené dnes skórovať a po nastrelenom brvne v 1. polčase a tyči v 2.a po ďalších nevyužitých príležitostiach odchádzajú s prehrou,no určite svojou hrou zanechali dobrý dojem a všetci,ktorí nastúpili si zaslúžia pochvalu.

Nadpis: UPOZORNENIE!!!-----ZMENA 06.05.2011, 05:42 (x)
Od:   geri [IP:178.41.73.80]
Chcel by som upozorniť hráčov,ale hlavne fanúšikov 2. FC BARDEJOV,že najbližšie kolo,t.j. zápas 20. kola I.triedy

"""""""""""KOPRIVNICA - 2.FC BARDEJOV""""""""""

sa odohrá v nedeľu 8.5.2011 o 16,30 hod na ihrisku v OSIKOVE!!!!
( viď úradnú správu ŠTK zo dňa 3.5. 2011 )

Nadpis: IV.liga sk.SEVER - MUŽI 01.05.2011, 20:07 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.110.207]
MsFK Hanušovce nad Topľou - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 3:5 (2:0)

Na uzučkom futbalovom ihrisku, ktorému domáci prispôsobili od začiatku spôsob hry s množstvom osobných súbojov a hostia sa ani nestačili aklimatizovať a už v 2.minúte prehrávali po hlavičke domácich.Hostia kontrovali strelami Jančošeka a Ki...seľa, ktoré minuli domácu bránu a ani hlavička Pagora nerozvlnila sieť. V 26.minúte to boli opäť domáci, ktorí sa dostali do dvojgólového vedenia keď domáci hráč poslal aut na zadnú tyč a útočník domácich sám pred Lukáčom nezaváhal.Hostia aj naďalej útočili, ale strely Gálla a Javorského pochytal brankár domácich.Do druhého polčasu pripravil líder súťaže domácim "kolotoč na ktorom sa už domáci neudržali". V 54.minúte po vyrazenej strele Jančošek strelou do pravého horného rohu znížil a v 59.minúte už bolo vyrovnané keď strelu Jančoška zrazil brankár pred Javorského a ten pohodlne vyrovnal.V 67.Gáll prízemnou strelou z hranice šestnástky dostal hostí do vedenia. V 83.minute Macečko centroval z pravej strany a pre Pagora nebol problém pridať štvrtý gól hostí. V 86.minúte Javorský naservíroval loptu Šimcovi a ten pridal piaty gól.V 88.minúte išiel Javorský sám na Suchého no jeho lob iba tesne minul ľavú tyč domácej brány.Domáci v nadstavenom čase už iba skorigovali divoký gólový výsledok.

ZostavaBNV: Lukáč Ma. - Kendra, Suchanič, Pagor, Harbaľ, Palša, Javorský, Kiseľ (79´Šimco), Gáll, Lukáč Mi. (63´Macečko), Jančošek (85´Počurek)

Pred 200 divákmi rozhodovali Žulevič.

V nedeľu 8.5.2011 o 16:30 prívíta Bard.Nová Ves Medzilaborce.

Nadpis: 23.kolo ll.tr.OM - dospelí 01.05.2011, 19:42 (x)
Od:   futfan [IP:95.103.102.114]
Marhaň "B" - Fričkovce 1:0(0:0)
Keďže Kurima mala voľno bol som na dvoch zápasoch ll.tr. OM.
V Marhani to nebol dobrý futbal a zväčša prekopávanie lopty bez nejakej medzihry.Mladé mužstvo hostí si síce vypracovalo viac gólových príležitostí,no gól nedali keď im v koncovke chýbal pokoj a tak domáci zvíťazili gólom P.Šalatu z 11-ky.
------------------------------------------------------------------------------

Stuľany - Porúbka 2:2(1:1)

Na klzkom taréne to bol lepší futbal ako v Marhani,aj keď aj tu keď sa hralo po zemi bol to dobrý futbal,no keď hráči jedného,alebo druhého mužstva začali loptu zbytočne dvíhať hore,bola to kopaná na nízkej úrovni.Bol to bojovný futbal,vcelku výrovnaný,keď domáci dvakrát viedli,no hosťom sa podarilo vyrovnať a druhý gól ide na vrub domáceho brankára.
Remíza je zaslúžená a hráči oboch mužstiev si za hru v ťažkých podmienkach zaslúžia pochvalu.

Nadpis: Pre BARTOSOVCE!!! 01.05.2011, 15:26 (x)
Od:   geri [IP:85.216.251.30]
Chcel by som poprosiť vedúceho mužstva Bartošoviec,ktorý bol dnes na zápase v Rokytove s 2.FC BARDEJOV,aby doniesol na ObFz Bardejov p. Vyskočovi dva usporiadateľske vysačky na krk pre hosti,ktoré ste omylom zobrali zo sebou....dakujem

Nadpis: 8.kolo 1.tr.OM žiaci 30.04.2011, 22:33 (x)
KURIMA - ABRAHÁMOVCE/FRIČKOVCE 7:1(1:1)
góly Kurimy:T.Repka 2,B.Bezeg,S.Podubinský,J.Žatkovič,T.Rigo,
M.Minčák

Po ospalom 1.polčase,sa v 2. Kurimskí chlapci rozbehli a jednoznačne prevýšili svojho súpera,aj keď mnoho šancí zostalo nevyužitých o čom svedčia aj štyri nastrelené žrde domácich.

Nadpis: V.liga sk.SZ - dorast 30.04.2011, 20:03 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.108.78]
FK Rozvoj Pušovce - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 2:2 (2:1)
Góly BNV: ŠOLTÝS, PAVUK
Pred 10 divákmi rozhodoval Marušin.

Zápas tretieho s lídrom sa skončil spravodlivou remízou...

Nadpis: žiaci -1.trieda 30.04.2011, 20:01 (x)
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - Slovan Dlhá Lúka 0:1 (0:0)
Pred 30 divákmi rozhodoval Havrila.

Nadpis: POZVÁNKA 30.04.2011, 09:53 (x)
I.trieda OM - muži

""""""" 2.FC BARDEJOV - BARTOŠOVCE """""""

ihrisko v ROKYTOVE - 1.5.2011 o 10,30 hod (nedeľa)

Nadpis: 22.kolo ll.tr.OM dospelí 24.04.2011, 20:19 (x)
HERVARTOV - KURIMA 3:1(1:1)
góly:Jo.Gambaľ 2,D.Šoltýs - J.Humeník (z pok.kopu)

Do Hervartova prišiel nováčik súžaže ako vedúce mužstvo tabuľky značne oslabený,keď z rôznych dôvodov chýbali až 8-mi hráči(J.Goliáš,S.Gmitter,J.Hajduk,R.Šamko,M.Škvarek,J.Uhrín,O.Varhol,M.Cubjak) a to sa prejavilo aj na ihrisku.Domáci začali so silným vetrom v chrbte a snažili sa dostávať na dostrel hosťujúcej bránky a už v 3 min.prudká strela tesne minula pravú žrď .Naopak hostia sa snažili kombináciami po zemi o protiútoky a v 5.min. P.Olejár tak isto tesne minul bránku domácich.Vietor futbalu neprospel a aj s jeho prispením bolo na ihrisku mnoho chýb,tak na domácej strane a aj na strane menej skúsených hostí. V 25.min. strela domácich z hranice 16-ky išla tesne nad a v 28.min mali hostia výhodu pok.kopu za hranie rukou v 16-ke,ktorú na 2 pokusy premenil J.Humeník 0:1.Útoky sa striedali na jednej aj druhej strane a domácich mrzela najmä strela v 42.min,ktorá smerovala tesne nad hosťujúcu bránku.V nadstavenom čase 1. polčasu domáci zahrávali priamy kop od postrannej čiary a dlhá lopta s podporou vetra preletela ponad brankára hostí až do siete a domáci vyrovnali na 1:1.
V druhom polčase sa očakával tlak s vetrom hrajúcich hostí,ktorý síce prišiel no hre chýbala myšlienka a skúsenosti a tak strely míňali domácu bránku.Nenašiel sa hráč, ktorý by na seba vzal zodpovednosť a dokázal niečo konštruktívne vymyslieť a tak sa ponúknutej šance chytili domáci,ktorí v 81.min zahrávali priamy kop,na ktorý si pekne za obranu nabehol Joz.Gambaľ a nazadržateľne skóroval 2:1.Gól hosťami značne otriasol a domácim vlial sebavedomie,ktoré využili aj v 87.min a z priameho kopu (môj názor je,že nemal byť) uzavrel skóre dnes strelecky disponovaný stopér domácich Joz.Gambaľ strelou k pravej žrdi na 3:1.
Osobne som čakal lepší futbal,ale vzhľadom na podmienky v akých sa hral a aj problémy so zostavou a výkonom našich hráčov musím športovo zablahoželať domácim k víťazstvu,aj keď sme určite horším mužstvom neboli.Chyby si rozoberieme,máme prestávku a dúfam,že aj káder sa dá dohromady a budeme ďalej bojovať a zbierať skúsenosti.
zostava Kurimy:M.Kyjovský - J.Zamborský,J.Randár,M.Hudaček,P.Tarnovský - P.Podubinský,M.Olejár,J.Humeník,P.Olejár (od 80.min M.Foťko)-M.Murcko,R.Bača