Nadpis: Žiaci TJ Poľana Šiba - ŠŠK pri ZŚ Hažlín 24.04.2011, 08:18 (x)
Od:   Šivec [IP:178.40.29.171]
TJ Poľana Šiba - ŠŠK pri ZŚ Hažlín 1:1 (1:1),
gól za hostí Hudačin M.
zostava hostí: Daňko - Jantek, Luč, Lukaček, Maťa - Šimiček D., Furmanek, Vaško, Marcin - Baran, Hudačin

Na stretnutie hostia pricestovali len s 11 hráčmi. Pričom príležitosť dostali hráči, ktorí pri plnej sile, sú skôr tzv. lavičkoví.

Proti nám nastupilo mužstvo, ktoré dokázalo využiť domáce prostredie, hoc hralo len s 10 hráčmi. Pod tento výsledok sa podpisala najmä neúčasť viacerých hráčov ako aj nekoncentrovanosť na daný zápas.

Dufam, že sa to v najbližšom stretnutí proti súperovi z Beloveže zlepší, a hráči pristupia k tomuto zápasu, s väčšou dávkou zodpovednosti.

Nadpis: IV.liga sk.SEVER - MUŽI 23.04.2011, 13:53 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.110.230]
MUŽI::: IV.liga sk. SEVER:::
******************************************************* 24.4.2011 (Veľkonočná nedeľa) o 16:00 hod.
*******************************************************ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves -OFK SIM Raslavice
*******************************************************>>>>>Okresné derby <<<<< ::::: SRDEČNE POZÝVAME !!! :::::

Nadpis: IV.liga sk.SEVER - MUŽI 23.04.2011, 13:51 (x)
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
24.4.2011 (Veľkonočná nedeľa) o 16.30 hod.
*******************************************************ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves -OFK SIM Raslavice *******************************************************>>>>>Okresné derby <<<<< ::::: SRDEČNE POZÝVAME !!! :::::
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Nadpis: V.liga sk.SZ - dorast 23.04.2011, 13:44 (x)
*******************************************************MTJ Podolinec - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 1:2 (0:1)
*******************************************************
GólyBNV: Pavuk (11m) Jaš

Na katastrofálnom ihrisku v Bušovciach dokázali chlapci bojovnosťou "vyšibať" ďalšie tri body...

Nadpis: pre rozhodcov 19.04.2011, 21:50 (x)
Od:   futfan [IP:95.103.102.114]
Chcel by som upozorniť rozhodcov,ktorí budú rozhodovať zápasy Kurimy,že sponzori nám kúpili čierne dresy a ak je to možné a máte dresy inej farby zoberte si ich so sebou,aby ste nemuseli rozhodovať v rozlišovačkách.

Ďakujem za pochopenie!

Nadpis: 21.kolo ll.tr.OM 18.04.2011, 00:48 (x)
Kurima -Kobyly 2:1(1:1)
góly:R.Bača,J.Humeník -J.Pavlišák
Na Kvetnú nedeľu,na dobrom ihrisku sa stretli dve vyspelé mužstvá a od úvodu sa domáci pustili s vervou do útoku a ovládli hru.Obrana hostí však stála na pevných nohách a domáci sa do gólových šancí dostávali len pri štandartných situáciách,alebo po rohových kopoch."Profesorský" futbal domácich,ktorí mali hru vo svojich rukách,bol síce efektný,ale neefektívny.Hostia sa na druhej strane cez agilného stredného záložníka M.Nováka snažili využiť každú situáciu na rýchly protiútok.Domáci po viacerých šanciach(a jednom neuznanom góle) otvorili sóre v 30 min.R.Bačom,ktorý po odrazenej lopte zo skrumáže pred hosťujúcov bránkou otvoril skóre 1:0.Keď sa zdalo ,že domáci pridajú ďalší gól,z ničoho nič zaútočili hostia a po rýchlom protiútoku vyrovnal J.Pavlišák na 1:1,Snaha domácich na strelenie druhého gólu vyšla nazmar,aj keď šance na to boli a tak sa prvý polčas skončil 1:1.
V druhom polčase sa domáci,ktorí mali väčšinou loptu na svojich kopačkách pustili do súpera so snahou o víťazstvo,no vo finálnej fáze im chýbal pokoj a narastala v domácich radoch nervozita.Vyslobodenie Kurimských chlapcov zaznamenal gól J.Humeníka v 68.min. na 2:1,ktorý sa ocitol za obranou hostí a s prehľadom skóroval.Domáci sa dostávali do viacerých šancí,ktoré nepremenili ,ale aj hostia boli nebezpeční a ich rýchle protiútoky boli veľkou hrozbou pre domácu obranu.Možno na nevôľu náročného Kurimského diváka,hrali domáci málo nebezpečne,ale povinné 3 body zostali doma a víťazstvo sme vybojovali a

to sa počíta.
zostava Kurimy:J.Goliáš -S.Gmitter,J.Randár,O.Varhol,J.Zamborský -M.Cubjak,J.Humeník,M.Olejár (od.73 min.P.Tarnovský),J.Hajduk -M.Murcko,R.Bača
-------------------------------------------------------------------------Pred asi 150 divákmi rozhodoval F.Kundrát

Nadpis: IV.liga sk.SEVER - MUŽI 17.04.2011, 22:28 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.109.86]
OŠK Fintice - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 0:1 (0:0)

Domáci v tomto zápase nepreverili lídra, ktorý zodpovedným výkonom získal ďalšie dôležité body v boji o postup. V 4.minúte nepodarený domáci center zazvonil na tyč hosťujúcej brány.V 7.minúte Jančošek povyzvrtal domácich obrancov a jeho strela skončila iba v náručí pozorného Kaminského.V 16.minúte mali hostia výhodu štandartnej situlácie no Kiseľova delovka nemala presnosť. Ďalšie ďalekonosné strely Palšu a Javorského taktiež nemali presnosť.V 28.minúte center Kendru skončil na brvne.O dve minúty krížnu strelu Šimca vytlačil brankár s námahou na roh a ten istý hráč v 43.minúte nastrelil Jančoška keď už lopta smerovala do odkrytej domácej brány.61.minúta rozhodla o výsledku, keď loptu po štandartnej situlácii Palšu smerujúcu na Kaminského svätyňu usmernil lišiacky ŠIMCO a zabezpečil hosťom ďalšie tri body.V 69.mnúte po rýchlom protiútoku sa lopta dostala k stiedajúcemu Solaničovi no ten len tesne minul bránu vo vyloženej šanci. Do záverečného hvizdu rozhodcu hostia s prehľadom kontrolovali hru a víťazstvo si už nenechali újsť.
Zostava BNV: Lukáč Ma. - Kendra, Rančík, Harbaľ, Javorský, Kiseľ, Palša, Gáll, Šimco, Počurek (58´Solanič), Jančošek (81´Pagor)
Pred 100 divákmi rozhodovali Pavlovský.

--------------------------------------------------------------------------Na Veľkonočnú nedeľu 24.4.2011 o 16.hodine privítajú v okresnom derby IV.ligy hráči Bardejovskej Novej Vsi mužstvo Raslavíc.
--------------------------------------------------------------------------

Nadpis: 21.kolo II.trieda OM Dospelí 17.04.2011, 20:36 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
TJ POKROK PORÚBKA - TJ ČERGOV HERTNÍK 2:0 (1:0)

Góly: 42. a 55.min Antolík Róbert

Stretnutie sa vyznačovalo veľmi veľkou bojovnosťou.Obe mužstvá sa úvodné minúty oťukávali ale potom prevzali inciatívu domáci a prostredníctvom ich najlepšieho strelca Antolíka hrozili výpadkami po krídlach.Hostia ohrozovali domácu bránu len sporadicky a skôr sa zamerali na poctivé bránenie.Keď Porúbka márne dobýjala hosťujúcu bránku prišiel výpadok Hertníka ktorý najprv skvele vyšachoval domácu obranu a potom nekrytý útočník hostí mal pred sebou iba opustenú bránu ale svoju strelu zakončil len do žrde.Táto šanca domácich akokeby nakopla a po sérii nepremenených šancí sa predsa len dočkali.V 42.minúte bol prenikajúci S.Sokol faulovaný pred pokutovým územím loptu si postavil Antolík a ten krásnou strelou k tyči strelil svoj 20.gól v prebiehajúcej sezóne.Do kabín sa tak odchádzalo za stavu 1:0.V druhom polčase aj hostia trochu začali kombinovať hrať agresívnejšie ale výborného brankára Packu sa im prekonať nepodarilo.Práve domáci brankár bol na začiatku gólovej akcie.Po presnom dlhom výkope za obranu vysunul do čistej tutovky Antolíka ktorý si z hosťujúcim brankárom hravo poradil a zvýšil tak na 2:0.Domáci sa po tomto góle upokojili a hravo kontrolovali ďalší priebeh zápasu.Tesne pred koncom sa im nepríjemne zranil S.Sokol ktorému z trávnika museli pomôcť jeho spoluhráči.Opäť to vyzeralo na koleno ktoré mu stále robí problémy.Ale ani toto zranenie domácih z rytmu nevyradilo zápas doviedli úspešne do víťazného konca a aj naďalej ostávajú jediným mužstvom ktoré doma nestratilo ani bod.

Zostava domácich:V.Packa-A.Ondkanin,S.Staš,P.Čorba,S.Kijak-J.Katušin,Ján Sokol,S.Sokol,J.Knapčík(od 68.min P.Juríček) -Jar.Sokol,R.Antolík